Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Re: Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Postod Scorpion » 13 Maj 2008, 18:53

Brate Kostunica jeste bio premijer Srbije,to je tacno.Dali je neko mogao da "popuje" Dinkicu kad je razbio Jugobanku,SDK,Beobanku i sve predao Miskovicu koji se vuce jos iz vremena Milosevica sa Delta Kompanijom i monopol Srbije u njegovim rukama.
Kurs dinara prema Euru je naduvan,nemoguce je da jedna zemlja kao Srbija, da u njoj Euro ojaca,a recimo u Svajcarskoj da Svajcarski franak oslabi.Sad kad bi usporedili Svajcarsku ekonomiju i ekonimiju Srbije mi smo zadnja rupa na svetu.
Jedino sto je uradio DS i G17 + jeste to da je gram droge bio 100 Maraka 90-tin godina i drogiranje je bila privilegija bogatih za to vreme,a sad u ovo novo doba se moze naci za 500 dinara i narkomafija ti zavodi red u Kraljevu,pa se sasvim "slucajno" moze da ti se desi da te "naduvani" prolaznik ujede.......itd,itd .
Procitajte jedan komentar od strane citalaca Blica:
Maja SM | Utorak, 13 Maj 2008. 14:40h
MA, KAKVE BESPLATNE VIZE, PA DANAS SU MI UPRAVO NAPLATILI 35 EURA VIZU ZA AUSTRIJU.SVE JE LAŽ.DALEKO SMO MI OD BEZVIZNOG REŽIMA. A POTPISAN SPORAZUM DOKLE GOD SE NE RATIFIKUJE MI MOŽEMO SAMO DA SE NADAMO. MAĐARI SU TAJ SPORAZUM POTPISALI 1992. GOD. A UŠLI SU U EU TEK POSLE 10 GOD.
jos nesto da pitam sve forumase iz Kraljeva jer vidim da ste svi zarazeni DS-om.Recite mi zasto Svajcarska nece da udje u EU.Imali su ponudu,odrzao se referendum,Svajcarci su rekli jasno i glasno NE.
Slika
Korisnikov avatar
Scorpion
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 06 Jan 2008, 15:25

Postod Oziris » 13 Maj 2008, 21:22

Pa, oni imaju svajcarfi franak i svajcarske banke, mislim da ti je jasno da je cilj svih zemalja sveta da budu oni neutralni bas iz tog razloga.
Ali vidim da ste zaboravili period od 92 do 2000, treba da se podsetite. Kakve su tada bile plate u tim bankama i firmama, i ostalim preduzecima, i koliko si mogao da kupis za tu platu.
Meni trebaju PARE a ne ideologija, od ideologije ne mogu da kupim BUREK.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod dzoni_kv » 16 Maj 2008, 19:09

Slika

DO POBEDE!
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Postod homer » 16 Maj 2008, 20:31

U skladu sa temom i situacijom nastalom nakon vanrednih parlamentarnih, a bogami i lokalnih izbora, osetio sam potrebu da predlozim jedino moguce i jedino efikasno resenje:

Dakle, posto smo, nadcovecanskim naporima bivse i još bivsije vlade, potpisali gasni sporazum za Rusijom i SSP (ma sta to znacilo) sa EU, zamoljavam EU da sto pre, iz sredstava predvidjenih za pomoc Srbiji, sazida gasnu komoru oko i iznad cele nam Srbije (sa ili bez Kosova-neka sami odluce). Istovrevemeno umoljavam nasu pravoslavnu bracu Ruse, da sto pre, a koordinirano sa gradnjom komore izgrade gasovod Juzni potok. I neka vise puste taj gas u komoru da se ne mucimo ni mi unutra ni oni sa nama.

Laku noc, Srbijo, i ko bude izasao poslednji, neka ugasi svetlo.
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod Р4тн1к » 07 Jun 2008, 13:27

Толико о враћању у прошлост...

Тадић се улизује СПС-у :mrgreen: , потплатили су Палму који је постао европејац, а сећате се његових изјава о хомосексуалцима! Прави човек јевропских схватања нема шта, а тек оно за Бетовена http://www.youtube.com/watch?v=6l5DIQHneWo

Обавезно погледајте какав је то буздован, који покушава нешто са 3 посланичка места... Страшно, Боже сачувај нас.

Ко сада кога враћа у прошлост после изјаве Тадића да ДС има исту идеологију као СПС? Смешно.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod coper » 09 Jun 2008, 22:11

sve na kraju ispade .....ebena situacija. i to mnogo.

ko ce s kim, i ko bi s kim..............uzas.
da li neko zapravo moze sa nekim biti u koaliciji na vlasti..................pa ako je to uslov da bi bio na vlasti, izgleda da moze.
strasna scena na vidiku, jos jednom kazem to je uzasssssssssssssssssssssss
potpuno sam razocaran svime sto se desava. kapiram da smo izuzetno nezahvlan narod i narod koji ne ume da zapamti zlodela. sve sto se desava je samo jedna glupost. glupost ciji ishod niko ne moze da zamisli.

nenad canak kojeg nisam nesto posebno cenio, izgleda da je iskren, pa javno na tv-u i dalje govori istinu, ne zaboravlja sva zlodela koju su nam ucinili sps i radilkali dok su vladali zemljom, ali ipak "ovo mora ovako, zato sto moze biti mnogo gore" !!!@@@???
zbunjen sam, ali prihvatiti sps na vlasti sa likovima Mrkonjicem, Dacicem, i ostalim komunjarama koji su nas tukli na ulicama samo zato sto smo morali u to vreme da prodjemo tom ulicom................uzas.

i na kraju ipak da se to gore ne bi desilo, onda je mozda bolje i tako. a svi znamo da nam to gore preti opasnoscu i lako moze da se desi na vlasti, a mi to ne zelimo ipak.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod Р4тн1к » 12 Jul 2008, 13:26

dzoni_kv je napisao:Slika

DO POBEDE!

Шта је, Џони? Нема те нешто? Шта би са ударном песницом???
Дачић министар унутрашњих послова?
СПС поново јаше?

Информација. Покрет Отопор је направљен за једнократну употребу и финансиран је од стране оних који нам урушавају државу и морално кваре нацију.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Prethodni

Povratak na Politika