Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Postod tiki » 08 Apr 2008, 22:17

SlikaSlika
SlikaSlika

Ko zeli nove ratove, hiperinflaciju, bombardovanje, redove za ulje, benzin...neka glasa za SMRADIKALSKO-NARODNJACKU KOALICIJU :twisted: :evil: :twisted:
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod coper » 08 Apr 2008, 22:34

neka hvala
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod lav » 09 Apr 2008, 02:17

Pa bre Vi optuzujete druge ljude da vode prljave kampanje, a sami ste gori od svih njih zajedno!? Kakvi bre ratovi, redovi i bombardovanje? Zasto plasite ljude. ko Vam je ciljna grupa? Verovatno kad bi postojali, ljudi koji su zadnjih 8. godina ziveli bez dodira sa stvarnim svetom, bez medija itd. E pa gospodo okupljena oko nam dragog predsednika takvih vise nema!!! Svi su imali prilike da vide sta ste obecavali, radili i uradili za ovo vreme, svi znaju gde je Srbija danas, da ste je doveli do kraja, koliko ste je zaduzili...Sve se zna, nema vise lazi posle 11. maja!!!
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod coper » 09 Apr 2008, 16:40

kakvo zaduzivanje care? pa kredit je bez-povratan cak od 165 miliona eura. o cemu ti pricas?

koliko ste dobili za vreme dok ste bili u vladi? reci to.
a kada vlada bude demokratska ali samo demokratska,...
(nazalost neki su nas razocarali, ali sada vam zato njih bacamo, u stvari dajemo vam ih, pa se ... s njima. mislio sam udruzite se s njima)
...videces koliko ce jos jos novca stici ali bez obaveze.
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 09 Apr 2008, 16:42

a ovu zadnjusliku koju je postavio nas ortak sa foruma, ako zaista nisi video nikada u srbiji, onda si se samo rodio posle 2000.
takva desavanja je vas lider i vasa stranka veoma ljupko podrzavala u vladi.
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 09 Apr 2008, 17:53

lav je napisao:Pa bre Vi optuzujete druge ljude da vode prljave kampanje, a sami ste gori od svih njih zajedno!? Kakvi bre ratovi, redovi i bombardovanje? Zasto plasite ljude. ko Vam je ciljna grupa? Verovatno kad bi postojali, ljudi koji su zadnjih 8. godina ziveli bez dodira sa stvarnim svetom, bez medija itd. E pa gospodo okupljena oko nam dragog predsednika takvih vise nema!!! Svi su imali prilike da vide sta ste obecavali, radili i uradili za ovo vreme, svi znaju gde je Srbija danas, da ste je doveli do kraja, koliko ste je zaduzili...Sve se zna, nema vise lazi posle 11. maja!!!

Ovo sa Kosovom je vadjenje kestenja iz vatre, a uacili su ga SRS i SPS i Jul '99, i objasni mi ko je bio predsednik kada je srpska vojska IZBACENA sa kosova???
10 godina niz brdo, a ocekujes za 8 uz brdo, pitaj alazovica, on voli da voza mon.Bike po brdima, jel mu lakse niz ili uz???
Uvek je teze popeti se, a ako imas sidro poput Kostunice, gotovo nemoguce.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Re: Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Postod dzoni_kv » 09 Apr 2008, 22:16

tiki je napisao:SlikaSlika
SlikaSlika

Ko zeli nove ratove, hiperinflaciju, bombardovanje, redove za ulje, benzin...neka glasa za SMRADIKALSKO-NARODNJACKU KOALICIJU :twisted: :evil: :twisted:

Njihov dolazak na vlast bi znacio krah Srbije!
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Re: Šešelj i Koštunica vraćaju Srbiju u izolaciju, ratove...

Postod coper » 09 Apr 2008, 23:58

tiki je napisao:SlikaSlika
SlikaSlika

e pa necemo kraj srbije

da su dobri, radikale bi izmislili i amerikanci i svajcarci i ostali
Korisnikov avatar
coper

Postod Р4тн1к » 10 Apr 2008, 11:12

Заиста смешно. Познајем доста људи који су чланови СРС-а и такође велики део њих има породице, децу, рођаке, угледни су људи и воле своју децу, пријатеље итд. Није ми јасно како неко може да мисли да су они толики деструктивци или сатанисти па су вољни да нас поведу на стазу уништења и коначног нестанка Србије?! Неозбиљно, нема шта. :roll:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Oziris » 10 Apr 2008, 18:38

I moj deda je radikal, uvazen i postovan, ugledan, ali zivi od Nemacke penzije, da zivi od srpske bio bi drugaciji.

Nego, nikako da mi neko odgovori, kako ce i cime SRS postici da narodu bude bolje????

A, da zaboravio sam, Seselj je dao predlog pre, za porez na mobilni telefon, nije prosao, ali ako dodju na vlast, racunajte da cene razgovora idu gore.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 11 Apr 2008, 01:02

hleb 3 dinara 8)
Korisnikov avatar
coper

Postod Р4тн1к » 11 Apr 2008, 09:08

Oziris je napisao:I moj deda je radikal, uvazen i postovan, ugledan, ali zivi od Nemacke penzije, da zivi od srpske bio bi drugaciji.

Nego, nikako da mi neko odgovori, kako ce i cime SRS postici da narodu bude bolje????

A, da zaboravio sam, Seselj je dao predlog pre, za porez na mobilni telefon, nije prosao, ali ako dodju na vlast, racunajte da cene razgovora idu gore.

Ја нисам представник СРС да би био обавезан да дајем одговоре на сва питања.

Ево једне једначине - што смо ближи ЕУ, омладина је све гора и морал је опада математичком прогресијом!

Још нешто, и да хоћемо у ЕУ не можемо! Држава је уништена, корупција је развијенија него икад, закони се не поштују, нема ко да ТУМАЧИ законе, свако ради на своју руку. Уместо озбиљних реформи спроводе се шарлатанске и оне које немају никаквог значаја! Ја јесам за реформе али за озбиљне и корените. Размисли мало, брате, окрени се око себе и не дозволи да те лажу. Да се разумемо, немој погрешно да ме разумеш, ја нисам "окорели фан" СРС-а нити сам кафански националиста, већ светосавски националиста који је на првом месту цивилизован и културан. Време је да се Србија покрене и ја радим онолико колико је у мојој моћи.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod lav » 11 Apr 2008, 11:50

Pa evo prilike da kazete sta mislite o premijeru. Svi na otvaranje mosta u 14h!!! :D :D :D
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod Oziris » 11 Apr 2008, 13:44

Ja cu da kazem, sta imam 11. maja.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 12 Apr 2008, 00:47

o premijeru?

znas kako se kaze?: o........sve najbolje.

vidi ovako za premijera imam reci da je definitivno mnogo pomogao za skidanje milosevica, svaka cast za to. bio je licnost koju narod nije mrzeo, i pravi izbor tadasnjeg dosa da ga izbaci za lidera, ali....
posle nekoliko godina kada je mogao da ostane jedan od najboljih likova nase istorije, jer smo smenili najgoru vlast u istoriji srbije, vlast spsa i radikala, on je sve sutnuo ispred sebe.
sve sto je uradio palo je u vodu. i sada ga vise ne zalim, jer nije iskoristio sansu da ostane pozitivac.

a da je pre nekoliko godina uradio kako treba... ode u politicu penziju, izabere ambasadorsko mesto, i ostane glavna licnost u delu istoirje za srbiju.
Korisnikov avatar
coper

Sledeća

Povratak na Politika