Zabraniti SRS!

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Zabraniti SRS!

Postod tiki » 30 Jul 2008, 00:39

Vreme je da se zabrani ova fasisticka organizacija...da Vucic i Nikolic odgovaraju za sva zlodela koja su pocinili tokom proteklih dvadeset godina...da odgovaraju zbog desetina hiljada ubijenih na raznim ratistima koje su oni proizveli, zbog miliona raseljenih...odgovorni su za ubistvo Ivana Stambolica, novinara Slavka Curuvije, premijera dr. Zorana Djindjica...
Vreme je da se naplate svi racuni iz proslosti...da osvane 6. oktobar i da se pocisti bagra jednom ZAUVEK!
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Re: Zabraniti SRS!

Postod dzoni_kv » 30 Jul 2008, 00:54

tiki je napisao:Vreme je da se naplate svi racuni iz proslosti...da osvane 6. oktobar i da se pocisti bagra jednom ZAUVEK!

Krajnje je vreme da vidimo ledja toj lopovsko-zlocinackoj organizaciji :twisted: :evil: :twisted:
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Postod homer » 30 Jul 2008, 00:56

tiki je napisao:Vreme je da se zabrani ova fasisticka organizacija...da Vucic i Nikolic odgovaraju za sva zlodela koja su pocinili tokom proteklih dvadeset godina...da odgovaraju zbog desetina hiljada ubijenih na raznim ratistima koje su oni proizveli, zbog miliona raseljenih...odgovorni su za ubistvo Ivana Stambolica, novinara Slavka Curuvije, premijera dr. Zorana Djindjica...
Vreme je da se naplate svi racuni iz proslosti...da osvane 6. oktobar i da se pocisti bagra jednom ZAUVEK!

Dobi Vucic po pi*ki :D :D :D :D =D> =D> =D> =D>
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod tiki » 30 Jul 2008, 01:05

@ Dzoni_kv, Homer

Hvala na podrsci i ocekujem da se ponovo okupimo kao 5. oktobra i da pocistimo bandu smradikalsku :evil:
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Korisnikov avatar
tiki

Postod Р4тн1к » 01 Avg 2008, 15:27

Драго ми је што видим да показујете право лице ваше лажне демократије, то јест тоталитаризма који је завијен у шарено одело демократско. Ништа се 5. октобра није променило, није било револуције. Темељ је остао исти - материјализам, индивидуализам, државни методи репресије... И после комунизма комунизам, или боље речено јудеодемократизам... :roll:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod tiki » 04 Avg 2008, 23:19

Р4тн1к je napisao:
И после комунизма комунизам, или боље речено јудеодемократизам... :roll:

Jbt, ladno si ti onaj sto zvrlja po kraljevackim fasadama [-X
Korisnikov avatar
tiki

Postod dimljotic » 12 Avg 2008, 01:29

dzoni_kv je napisao:
tiki je napisao:Vreme je da se naplate svi racuni iz proslosti...da osvane 6. oktobar i da se pocisti bagra jednom ZAUVEK!

Krajnje je vreme da vidimo ledja toj lopovsko-zlocinackoj organizaciji :twisted: :evil: :twisted:

Видети леђа њима и није нека радост кад будете видите лица ових што долазе!!

Р4тн1к je napisao:Драго ми је што видим да показујете право лице ваше лажне демократије, то јест тоталитаризма који је завијен у шарено одело демократско. Ништа се 5. октобра није променило, није било револуције. Темељ је остао исти - материјализам, индивидуализам, државни методи репресије... И после комунизма комунизам, или боље речено јудеодемократизам... :roll:

"Демократија је старија сестра комунизма, из исте породице, од истог индивидуалистичког оца.
И комунизам и демократија разбијају заједницу:
комунизам кроз борбу класа,
а демократија кроз грађански рат политичких странака.
Slika
Ништа од нас не може бити! – такву нам прогнозу постављају сви они људи, који немају вере ни у себе ни у свој народ.

Свети Владика Николај
охридски и жички
Korisnikov avatar
dimljotic
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 09 Avg 2008, 04:42

Postod tiki » 02 Sep 2008, 15:11

Скупштина: Радикали бацају клетве на Тадића
Уторак, 2. септембар 2008.

izvor:mtsmondo
Посланици Српске радикалне странке упутили су данас за скупштинском говорницом више оштрих критика, па и клетви на рачун председника Србије Бориса Тадића и сваког ко са њим сарађује.
"Нека му се семе затре, нека га сунце никад не огреје, нека га стигне божја казна. Тадић је највећи издајник. Свакога ће једног дана клетва да стигне", рекла је посланица СРС Наташа Јовановић.
Председавајућа није прекинула Јовановићеву док је изговарала те тешке речи.
За све је одговоран диктатор Тадић", рекла је Радета, показујући фотографију са митинга СРС на којој полиција туче демонстранте.

Ove dve kravetine (Natasa Jovanovic, Vjerica Radeta) treba najuriti iz skupstine Srbije jednom za svagda...zao mi je sto policija njih nije prebila ono vece kada su lomili po Bg-u...ovo je jos jedan razlog da se zabrani fasisticka SMRADikalna stranka!
Korisnikov avatar
tiki

Postod N/R » 06 Sep 2008, 14:07

Po kojoj osnovi, odnosno iz kog razloga smatrate da se treba zabraniti rad, i dejstvo SRS-a? Ja sam 7 godina aktivan član te Stranke, pri Gradskom Odboru SRS Kraljevo, ne stidim se, već naprotiv, sa PONOSOM to javno ističem. Po Vašem mišljenju je laž, licemerstvo, manipulacija, krađa, i niz drugih neadekvatnih, i neljudskih radnji od strane rukovodstva Državne Vlasti prioritet za razliku od ISTINE koju Vam mi bezuslovno nudimo. Ja vaš stav ni po jednoj jedinoj osnovi ne smatram vrednim bitnije pažnje, ISTINA, NELICEMERSTVO, NEKORUMPIRANOST, TOLERANCIJA, LJUDSKOST, I BEZBROJ DRUGIH POVOLJNIH FAKTORA nas čine IDEALNOM Političkom Strukturom koja je u stanju da se ne samo bori, već I IZBORI sa Vašom nekopetentnošću vođenja jedne Države koja polako nestaje VAŠOM krivicom. U potrazi za boljim pronašli smo ne gore, već NAJGORE moguće rešenje, a to je dovođenje Vas na čelo Vlasti, ali svaka vladavina ima svoj početak, I svoj KRAJ, a Vaš će uskoro doći, budite u to ubeđeni, dragi moji NEISTOMIŠLJENICI.

edit, by moderator: smanjena slova. Ako se još neki put ponovi - brišem post!
N/R
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 26 Avg 2008, 19:09

Postod Ribaja do jaja » 08 Sep 2008, 23:07

Svarno ne razumem ljude koji sire mrznju. Mislim na vas gore koji ste odgovarali na ovu temu upotrebljavajuci govor koji prilici nekome ko je zreo za ludnicu. Ja licno ne volim Radikalnu stranku, ali zaista ne shvatam sta vas nesrecnike ometa u vasem zivotu(ako ga uopste i imate u siromasnom Kraljevu) SRS. Ja razumem da neko mrzi komuniste, jer su recimo mnogo koga pokrali za zemlju, zgrade, novac... Razumem da neko mrzi SPS iz razloga sto su 90ih upropastili zemlju. Ali sta vama konkretno radi SRS, pa ta stranka nikad nije bila na vlasti(nadam se i da nece nikad). Inace vas govor mi lici na progon koji su komunisti vrsili, po metodu ocrni nekoga koliko mozes.
Evo pomocicu vam jednim savetom. Vi projektujete soptvenu nesposobnost i nezadovoljstvo na nivo drzave, i za vase neuspehe vam je kriv SRS. E pa nije. Pre ce biti da je krivo malogradjansko drustvo i ekonomska vlast ruralnih Kraljevackih primitivaca.
Druga stvar, kada ste vec toliko zabrinuti , sto ne ucinite nesto za sebe i svoj grad, sem da pljujete neistomisljenike. Lepo se uclanite u LDP(tako mi delujete) ili bilo koju drugu stranku po volji, pokazite se u dobrom svetlu ako imate priliku i ucinite nesto korisno. Ovako odajete utisak ocajnika, i to onih kojima nema pomoci. Koga cete sledeceg da okrivljujete za sopstvene neuspehe? SPC, Partijarh, Kostunica, Radikali, Demokratska stranka, svi su oni vama krivi,pitam se koga cete sledeceg da mrzite. Stvarno ste tuzni.
Zasto uvek trazite krivca za nesto? Ucinite nesto da vama bude bolje, to je valjda ono sto zelite.
Ribaja do jaja
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 08 Sep 2008, 01:21

Postod tiki » 11 Sep 2008, 23:07

"Sve dok je u Srbiji budala, ja ne moram da brinem za svoju politicku karijeru."
Vojvoda Vojislav Šešelj, predsednik SRS i narodni poslanik, Borba, 18-19. jun 1994.

Sta reci...
Korisnikov avatar
tiki

Postod N/R » 11 Sep 2008, 23:43

od tiki u 11 Sep 2008, 23:07
"Sve dok je u Srbiji budala, ja ne moram da brinem za svoju politicku karijeru."
Vojvoda Vojislav Šešelj, predsednik SRS i narodni poslanik, Borba, 18-19. jun 1994.

Sta reci... MNOGO TOGA Mada je svakako poželjno razumeti suštinu i pravo značenje navedene rečenice koju je uputio PROFESOR DOKTOR VOJISLAV ŠEŠELJ
N/R
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 26 Avg 2008, 19:09

Postod coper » 10 Okt 2008, 00:38

seselj i nikolic su se dogovorili da ovo naprave sada. da se razdvoje, jer tako je njima lakse. tako ce da pridobiju jos ljudi. ovi kokosari po skupstini sto galame to nije vazno, vazni su vodeci radikali, a znamo dobro ko su to.
pokusavaju da prave ono sto su uvek pokusavali, nemire i lose raspolozenje medju ljudima, ali mora se priznati da dobro uspevaju u tome.
misljenja su podeljena stari radikali znaju ko su nikolic i seselj pa i vucic, ali ovi klinci sto stizu sada (sto narastaju upravo) i pocinju da slusaju o plitici, dovoljno je da im kazu roditelji da su radikali dobri i oni ce poslusati, zato sto nemaju viziju.
klinci ce ubrzo da se nakote u novoj nikolicvoj stranci, bice ih mnogo, a radikali ce ostati isti. kada bude potrebno ima da se ujedine, odnosno da se podrze i da pokusaju da naprave vecine.
voleo bih da znam za koga ce biti ova kako neko kaze sekta, obraz ovi sto ruze grad sa ruznim plakatima uvek i plase narod po ulicama. da li ce biti karakterni i ostati cistog obraza i biti uz one koje su do sada bili. ili ce .... ono sto su pljuvali?

al bez ocajavanja, srbija ide napred, lagano ali sigurno u evropsku uniju.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Povratak na Politika