Ideologija srpskog nacionalizma, original ili plagijat?

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Ideologija srpskog nacionalizma, original ili plagijat?

Postod LePetitPrince » 20 Jul 2005, 11:58

Stvarno me zanima mishljenje onih koji su zaista prochitali knjigu Vojislava Sheshelja `Ideologija srpskog nacionalizma` i knjigu Laze M. Kostica `Ideologija srpskog nacionalizma` da mi kazhe ko je autor, poshto su knjige skoro iste ( pod ovim skoro mislim na preko 80 % teksta )? Dodao bih i da je Laza M. Kostic vec mrtav preko 20 godina. Hvala
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Gost » 10 Avg 2005, 00:09

Ajd' malo bolje procitaj, ko ti rece da ovo lupis i ostanes ziv, jedino ako si mislio na brojeve sa numeracija strana onda je 80% :D ali za sve drugo se uopste ne slazem, igrom slucaja procitah i jedno i drugo pa videh :roll:
Gost

Postod LePetitPrince » 25 Avg 2005, 01:41

Pa sigurno ne bih postavio ovo pitanje da nisam podrobno ispitao navedena `pisanija`. Niko mi nije naredio da postavim to pitanje, nekima nije jasno ali postoje ljudi koji slobodno misle i rasudjuju bez naredjenja ili sugestije i koji pokushavaju da slobodno pristupe odredjenim informacijama, nije vazhno ko su ti ljudi, profesori ili zemljoradnici, u slobodnom drushtvu svako ima pravo da postavi pitanje i da se informishe. Dakle, gospodine Gostu, ako imate svoj stav potkrepite ga chinjenicama tj argumentujte i ja cu vrlo rado priznati greshku ako ste Vi u pravu i ni u jednom trenutku necu vredjati vashu lichnost. Ovo shto ste rekli da A.nisam dobro prochitao, B.da mi je recheno da postavim ovo pitanje i C. da lupam D. bermudski trougao sa numeracijama i E. igra sluchaja, sve to NE PIJE VODU i to ne igrom sluchaja. To shto se ne slazhete je Vashe pravo, gospodine Gostu, ali potkrepite malo svoje stavove i tvrdnje. Puno Hvala na Vashem vremenu i unapred hvala na dobrim i korisnim i dobronamernim savetima i informacijama koje cete mi uskoro pruzhiti... Ako ste zaista prochitali i jednu i drugu tj jednu knjigu i prepisku, bash lepo i ja Vam chestitam na tome, od srca.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 02 Nov 2005, 00:48

Šešelj je jedan u nizu sarajevskih Srba koji možda nikad više neće doći u svoj rodni grad...ili grad u kojem su odrasli i školovali se...nažalost...to govori o samoj strukturi Bosne i Sarajeva...oduvijek je bilo teško biti Srbin u Sarajevu...cijeloj Bosni a mnogo lakše u Kraljevu i Srbiji...Sarajevo je svojom ohološcu odbacivalo i od sebe odaljavalo svoje najrođenije a veoma lako k sebi prizivalo one koji su ga oduvjek mrzjeli...danas Sarajevo živi jedan teški duhovni život...život bez sarajlija...bez svojih...ono se traži ali sa ljudima koji su tek u njega došli i sa sobom donjeli primitivnu kulturu, nikad se neće nači...
I ja i mnogi od nas više nemamo šta sa Sarajevom...ono je sada svoje umoreničke šape spustilo i na nas obicne ljude...pošto je već odavno zatvorilo vrata srpskim intelektualcima s kojima se uvijek ponosilo (kad je to njemu koristilo) ali kada je trebalo osuditi sve što je srpsko, Sarajevo je u tome prednjacilo...

Zbogom izgubljeni grade...
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod LePetitPrince » 12 Nov 2005, 22:54

Odgovor na svoje pitanje nisam dobio, a na to shto si ti odgovorio, pitanje nisam postavio.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 13 Nov 2005, 22:37

Ne moraš ni da postaviš...maloprije govoriš o nekom totalitarizmu a ovdje se već srdiš kako nisi dobio odgovor...imam pravo da iznosim svoje mišljenje...pa ti si "demokrata", nećeš mi valjda zabraniti...nemoj molim te...A seti se samo da je pokojni Đinđić iz Bosne, Šešelj je iz Bosne (Sarajevo), Vuk Drašković je iz Hercegovine, Tadić Boris je iz Bosne (njegovi su živjeli u Sarajevu) i tako dalje....je li ti i oni smetaju kad spomenu RS!? To su moji zemljaci...o kojima mogu da pišem...i želim da pišem...a ti potraži pitanje negde drugde...mi smo svakako "budale" odavno...
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 15 Nov 2005, 17:27

Ne znam kako si doshao do zakljuchka da se ja srdim. :) Naravno da imash pravo da iznesesh svoje mishljenje, ali odgovori mi na pitanje koje sam postavio. Pitanje je konkretno `Ideologija srpskog nacionalizma` , Laza M. Kostic ili Vojislav Sheshelj? Odgovori na to. Ti uvuche i Djindjic i Drashkovica i Tadica alo... Josh samo da se vratish na Pashica. Odgovori ti lepo na pitanje pa posle prichaj o siru i vojnoj muzici ako hocesh, imash legitimno pravo da izigravash budalu. :lol: To ti niko ne osporava.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Popakatapetl iz Bosne » 15 Nov 2005, 22:46

Odgovori ti lepo na pitanje pa posle prichaj o siru i vojnoj muzici ako hocesh, imash legitimno pravo da izigravash budalu.

A ti si isljednik u policiji?

Ne izigravam ja budalu, ja jesam budala... teška i nekontrolisana...
čovjek sa dva lica
Popakatapetl iz Bosne
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 24 Okt 2005, 00:03

Postod ĐORĐIJE » 15 Nov 2005, 22:51

KATAPETL...hvala ti na odbrani u moje ime...ali mislim da sam se ja trebao javiti a ne ti...izvini ali nemoj se petljati u moje ime...mali hoće da se ponosa s ĐORĐIJEM i to je to...inače mu iskacu bubuljice pa je malo više nervozan...a ti Popokatapetl...javi mi se malo na onaj moj email...da popričamo o nečemu...ili svrati na kafu, svakako smo blizu jedan drugog...vozdra...i inšalah
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 13 Dec 2005, 18:12

Ne, nisam islednik a pitanje sam tako formulisao da bi dobio kratak odgovor a ne neka uvijanja. Odgovora josh uvek nema, znachi, SHESHELJ je plagijator a oni shto ga brane su budale koje brane plagijatora, grubo recheno, mislim, mozhe to i lepshe ali to je to. A ti Djordjije ili kakogod, ako nemash argumenata nemoj da vredjash, mislim, ne pogadjaju me neistine koje kucash. Bubuljica je tvoj mozak, figurativno.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod LePetitPrince » 12 Jan 2006, 12:50

Uf koliko vremena je proshlo a nisam dobio odgovor na svoje pitanje. E moji radikali, stvarno mi se gadi na vas. Zemlja u kojoj je Sheshelj idol za jedan znatan deo populacije je stvarno daleko od svetskih tokova 21. veka. :roll:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Sumatraista » 25 Jan 2006, 00:23

Sta je to pozitivno u svetskim tokovima 21. veka?
Korisnikov avatar
Sumatraista
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 13 Jan 2006, 15:05

Postod LePetitPrince » 28 Jan 2006, 15:34

Nishta :lol: sve je crno, sve je propalo, blizhi se kataklizma. Kakvo si samo besmisleno pitanje postavio.. Otvori novi topic ako ti nije teshko i odgovori na moje pitanje na ovom topicu ako mozhesh. O tome koliko je civilizacija napredovala necu ti sigurno obrazlagati, chitaj NOVINE i gledaj TV :lol: :lol:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod LePetitPrince » 08 Avg 2007, 14:32

Josh uvek nema odgovora na moje pitanje a Sheshelj objavljuje neke nove "knjige". Shta sve mozhe taj bolestan um da smisli. Makar su te nove knjige plod njegove mashte a nekog drugog autora, makar je konachno postao originalan u svojim ludostima. 8)
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod tiki » 04 Feb 2008, 11:29

Setimo se shesheljevog testamenta i bice nam jasno o kom ludaku se radi :twisted:
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Sledeća

Povratak na Politika