nova srpska stranka

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod deda el grande » 01 Jan 2007, 17:43

opusti se bishko, provokator. a tvoj svaki post je na mestu.

otkud bre sad odjednom ovi indijanci na forumu?
zashto zalfija netremice gnjuri?
Korisnikov avatar
deda el grande
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11

Postod el bitch'zzz » 02 Jan 2007, 00:53

Forum je PRE SVEGA nash kraljevachki za NAS kraljevchane!

Ali nisu vrata zatvorena ni ostalima.
Ne volim politiku ni politichka prepucavanja medju "civilima" jer se mnoge stvari generalizuju! Ali ovo prozivanje na NASHEM forumu nisam mogla da iskuliram!

Elem...
Daleke '91. kod mene na gajbi su zzivele 3 bosanske porodice od po 3 do 4 chlana + moja porodica koja je tada brojala nas 5. Znachi - pod jednim krovom godinu i jache zzivelo je nas 17! Nije se imalo ni kesha ni hrane ni mesta - ni za nas 5-oro, al' smo delili na 17 delova i shto smo imali i shto nismo, spavali na podu da bi se "oni" osecali kao kod kucce itd.
A oni... Oni su doshli sa deviznim shtekom u dzepu, demolirali moj dom i moje stvari, hasali po gradu, dok smo mi zarad njihovog "konfora" gulili dzema i 'leba od jutra do sutra!
E sad su svi oni negde preko, imaju svoje firme, kaficce, salone! A ja osta' ovde da rmbam za 10-ak-15 soma dinara (pod uslovom da uopshte nadjem shljaku - jer ne "dizzem noge" za radno mesto)! Od njih ni jbn-a chestitka za Nove Godine - a prodjoshe mnoge! O odlasku na neki privremeni rad, odgovor uvek isti - "pa znash, teshko je za papire" (a - by the way - dovedoshe svoje bosance i ne bi frka za papire!)!

Ali nije mi zzao!
Jer smo ispali vecci ljudi nego shto cce oni ikada biti!!!

Ali generalno nisam ogorchena na bosance - pola familije mi je otuda, dobar deo detinjstva sam tamo provela i za Bosnu me vezzu samo lepe uspomene!
Ali sve ono shto je Bisko rekao - meni se odnosi na kosovare!
Dok oni nisu doshli, ja nisam znala da smecce mozze i sa prozora zgrade da se baci, da neko mozze devojchicu silovati neonkom (!), nikad mi niko nije dobacio nikakvu bljuvotinu na ulici! U MOM gradu - sve ovo je pochelo njihovim dolaskom i ostankom!
Sami smo krivi, shto smo im prodali kucce, stanove, poslovne prostore na najboljim lokacijama; shto im prodajemo radna mesta (al' jbg-a koji kraljevchanin ima da iskeshira 5 soma evra za radno mesto?!)...

shto smo dozvolili da se u rodjenom gradu MI oseccamo kao izgnanici!
Bahato se ponasham jer dolazim iz hooda
U brushalteru broj 5 par duda prave chuda...
Korisnikov avatar
el bitch'zzz

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12

SELJAK

Postod ARGUS » 02 Jan 2007, 15:24

U svijetu interneta ima pravo i mogucnost da bude bilo gdje u bilo kom trenutku vremena...internet nije lokalni tor za ovce...ti nam soli o demokratiji a kae da si na doma?em terenu, hehe...i brani nam da surfamo gdje mi ho?emo...pa, demokrato mraka nije to u skladu sa tvojim "demokratskim" pogledom na svijet...to se tice mraka....ja mislim da ti upada u sve veci...ali nisi svjestan...a i zabole nas za tebe...mi smo svugdje u svakom trenutku i takve kao ti pilamo koliko god moemo...ti si tatin sin?i? iz t-55....kosovski junak... Mitski demokrata iz generacije posle slobe...
Svrati na Jahorinu ili kod mene u ?evabdinicu na Ba?ariju da proba moje ?evap?i?e...i malo se slika kao turista...
Prije toga popi red bull da dobije krila i pomjeri se iz Kraljeva...

Hooligans Sarajevo...
ROMANTIČARI
ARGUS
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 01 Jan 2007, 10:15

Postod ARGUS » 02 Jan 2007, 15:43

Elem...
Daleke '91. kod mene na gajbi su zzivele 3 bosanske porodice od po 3 do 4 chlana + moja porodica koja je tada brojala nas 5. Znachi - pod jednim krovom godinu i jache zzivelo je nas 17! Nije se imalo ni kesha ni hrane ni mesta - ni za nas 5-oro, al' smo delili na 17 delova i shto smo imali i shto nismo, spavali na podu da bi se "oni" osecali kao kod kucce itd.
A oni... Oni su doshli sa deviznim shtekom u dzepu, demolirali moj dom i moje stvari, hasali po gradu, dok smo mi zarad njihovog "konfora" gulili dzema i 'leba od jutra do sutra!
E sad su svi oni negde preko, imaju svoje firme, kaficce, salone! A ja osta' ovde da rmbam za 10-ak-15 soma dinara (pod uslovom da uopshte nadjem shljaku - jer ne "dizzem noge" za radno mesto)! Od njih ni jbn-a chestitka za Nove Godine - a prodjoshe mnoge! O odlasku na neki privremeni rad, odgovor uvek isti - "pa znash, teshko je za papire" (a - by the way - dovedoshe svoje bosance i ne bi frka za papire!)!

Ali nije mi zzao!
Jer smo ispali vecci ljudi nego shto cce oni ikada biti!!!

Ali generalno nisam ogorchena na bosance - pola familije mi je otuda, dobar deo detinjstva sam tamo provela i za Bosnu me vezzu samo lepe uspomene!
Ali sve ono shto je Bisko rekao - meni se odnosi na kosovare!
Dok oni nisu doshli, ja nisam znala da smecce mozze i sa prozora zgrade da se baci, da neko mozze devojchicu silovati neonkom (!), nikad mi niko nije dobacio nikakvu bljuvotinu na ulici! U MOM gradu - sve ovo je pochelo njihovim dolaskom i ostankom!
Sami smo krivi, shto smo im prodali kucce, stanove, poslovne prostore na najboljim lokacijama; shto im prodajemo radna mesta (al' jbg-a koji kraljevchanin ima da iskeshira 5 soma evra za radno mesto?!)...

shto smo dozvolili da se u rodjenom gradu MI oseccamo kao izgnanici!

Svi se danas ose?amo prognanici u sopstvenom gradu...ali to je neto ja?e od nas...
Me?utim, moram se malo osvrnuti na tvoj tekst vezan za srbe iz bosne..
Generalizuje stvari oslikavaju?i ljude kroz jednu porodicu...neke kukavice to su zbrisale od baruta i smrti...jer nisu htjeli da brane svoj grad...svoje Sarajevo ili neki drugi...za to ih i ja osu?ujem...jer ako je neko mogao sa 17 godina da ratuje i ostane invalid i izgubi porodicu i ne zna im grobove , mogli su i oni bar mal da "osete dobrotu" novog svjetskog poretka...ali, vidim da je sva tvoja muka bila to si spavala na podu i jela mermeladu...to ti je sva muka...i tebi je mnogo teko...preteko...a za ljude koji su stradali 1000 posto mnogo tee od tebe ti nema sluha...tebi smo mi krivi to ti nema za more, za kopaonik,za gr?ku, pariz, paniju, itd...pa to je smijeno...to je preglupo...
Kao to nam je svima poznato jedan va vo?a je sve vas zaslijepio i vi ste svi glasali za njega i palili se na pri?e o tome kako svi moramo iveti u jednoj dravi....nismo mi vas vezali za sebe...nego je kod vas bilo takvo stanje...zahvaljuju?i likovima iz beograda mi smo ga puili, ali se ne alim na to....drava se stvara u krvi...to je tako na balkanu...mora neko i da se roka....ne do ti bog da pro?e to smo mi...se?ala bi se one mermelade kao da si bila u Parizu...i tako to...
Elem-melem, ja shvatam tvoj svijet u kojem si ali ti ne eli da shvati nekog drugog...nego ti je teko to si 91 pajala na podu...ba mi te je ao...i odlu?io sam da ti poaljem jedan krevet ?im stignem ku?i...da izvadim te moje jebene bosance, a da ti ima na ?emu pajati kad ti neko do?e na konak...

A sad odosmo na kafu u va "Pariz"...

SVRATI...
ARGUS
Kraljevčanin junior

Postod Julita » 02 Jan 2007, 18:14

Dugo sam se suzdrzavala da bilo sta pisem na ovu temu.....ali ne mogu vise....
Pa braco zar nije dovoljno sto nas jebe ceo svet, pa sad moramo da se vredjamo medjusobno...te provokacije, na sta to lici...Sve ove reci koje pisete stvaraju hejterima ljigav osmeh na licu....i svi ti isti bi najvise voleli da se medjusobno pobijemo!
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod deda el grande » 02 Jan 2007, 19:14

hooligans sarajevo.

:D :lol: :mrgreen: :-& :-&

ostali vam neki prstici na marakani. idi kukaj natashi kandic.
zashto zalfija netremice gnjuri?
Korisnikov avatar
deda el grande

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11

Postod el bitch'zzz » 03 Jan 2007, 00:40

@ argus

Osvrnuo si se na moje "pisanije", a sad bi mogao i na svoje - pa mi reci ko generalizuje od nas dvoje?!
Da li je zaista potrebno da ti iskucam 6 strana da bi ti ukapirao ISHTA od onoga o chemu govorim? Ja za to nemam vremena!
Nemoj opravdavati postojanje viceva o bosancima time shto cesh reci kako su meni marmelada ili spavanje na podu bili "trn u oku"!

Chitaj malo i izmedju redova BA!
Bahato se ponasham jer dolazim iz hooda
U brushalteru broj 5 par duda prave chuda...
Korisnikov avatar
el bitch'zzz

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12

Postod ARGUS » 08 Jan 2007, 15:06

ostali vam neki prstici na marakani. idi kukaj natashi kandic.

Frajeru, da su balijama prsti?i ostali na Marakani to si upravu, ali su ih odsekli ovi moji iz RS i tako i treba!
Koliko znam, na Marakani su se upravo i tukli navija?i SRBIJE iz REPUBLIKE SRPSKE i navija?i nekakve bosne iz Federacije/Pederacije bih . Najvatreniji su bili moji de?aci i najve?e probleme su stvorili...?ujem da sada balije tue zbog toga FSS... al ta ?e kad se "volimo"...

to se ti?e Natae Kandi?, o toj spodobi nemam ljudsko miljenje, samo znam da takvo stvorenje nemaju balije i ustae,a samo majka srpkinja moe da rodi najve?eg junaka i najve?e govno....na svetu...
Jedino u Srbiji je prava demokratija, jer takvi vidim da postoje, a u hrvatskoj ih i nema...u bosnici nikako, a me?u iptarima ih nikad ne?e ni biti...
Seti se ustakog kolja?a iz Osijeka -Glavaa- pa vidi koja je farsa samo oko njega jednog kojeg trebaju da osude, a kamoli za ostale...

Dananja Hrvatska i dio bosne pod muslimanima i hrvatima su nastali na GENOCIDU iz Drugog svetskog rata nad mojim i vaim sunarodnicima -SRBIMA-na tom prostoru.
Niko u Hagu nije pomenuo Jasenovac, Gradinu i hercegova?ka stratita u kojima je po?injen monstruozni zlo?in nad nama Srbima , po na?inu izvrenja veci i od nacisti?kih logora, a Nemci su se nad tim zgraavali...
Niko od srpskih politi?ara nije ozbiljno pokrenuo pitanje pravedne istorijske analize tih deavanja i kazne za po?initelje...nego je smrdljivi Tito doao i spasao Hrvate i balije, a nametnuo nekakave administrativne granice koje su nam u novijoj istoriji napravile veliki problem...
Umesto poraenih saveznika Hitlerove Njema?ke, hrvati i balije su dobile nagradu i teritorije...a nam Srbima sada seru o tome kako smo mi krivi...

Toliko, mali osvrt koji je vezan za N.kandi? i njoj sli?ne ljude koji su Srbi samo po imenu i nita vie...takvih sam sit u Sarajevu koji ne smeju da kau da su Srbi...sit sam izdajnika koji su pucali na nas u ime A.Izetbegovi?a, mater im jebem...

IVELA SRPSKA!!!
ROMANTIČARI
ARGUS
Kraljevčanin junior

Postod tiki » 30 Jan 2007, 22:40

ARGUSE, bas si pukao!
O cemu ti covece razmisljas u 21. veku :cry:
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod ARGUS 2 » 14 Maj 2007, 16:18

O 22. veku!
Uvijek si samo tu, ne možeš biti drugdje....

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 23 Apr 2007, 17:25

Postod LePetitPrince » 18 Jun 2007, 17:57

Kakvi navijachi kakvi bakrachi, gde ti zhivish choveche, mislish da ste vi u Bosni gorshtaci kao oni iz Hrabrog srca pa hocete da ludujete po brdima :))))) definitivno si omashio vremensko razdoblje, Arguse, kakvi dechaci navijachi :))) tuchete se zbog fudbalskih klubova i rezultata sportskih utakmica, treniraj i bavi se sportom ili nadji neki posao. Nikakvo dobro se nece ostvariti tuchama na utakmicama, hoce li to zaposliti ljude, hoce li to povratiti izgubljeni nacionalni ponos, hoce li to da ti kupi auto i stan i obezbedi priliku da zasnujesh porodicu, odrasti jbt, mentalno i emotivno si nezreo i nestabilan i vishe necu ni da te konstatujem, budalino :))))
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Prethodni

Povratak na Politika