nova srpska stranka

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

nova srpska stranka

Postod ĐORĐIJE » 16 Okt 2005, 22:05

Hajde da osnujemo novu srpsku stranku?!

Zvaće se SUD= Srpska ultra desnica

javite se...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod Nema_se_mora_se » 16 Okt 2005, 23:26

E bate nemoj politiku da unosis na ovaj forum mislim da ti taj problem nije potreban !!! :evil:
Nema_se_mora_se
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38

Š'O???

Postod ĐORĐIJE » 17 Okt 2005, 23:04

A š'o!? Što bi te pitali ovi u Bosni...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod najgora_sam » 17 Okt 2005, 23:21

Daj program te stranke,bre...Ultra desno...xexexe extremno!!!
najgora_sam
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46

Postod Nema_se_mora_se » 18 Okt 2005, 00:52

Nemoj bre i ti da palis coveka...Stvarno si najjjjjjgora :twisted: :twisted: :twisted:
Nema_se_mora_se
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38

Postod najgora_sam » 18 Okt 2005, 02:57

Nema_se_mora_se je napisao:Nemoj bre i ti da palis coveka...Stvarno si najjjjjjgora :twisted: :twisted: :twisted:

Ne palim a bre,mozda chovek stvarno ima ideju...Daj vam taj program!!! :D
najgora_sam

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46

Postod ĐORĐIJE » 18 Okt 2005, 15:46

Program će biti registrovan na sudu u BG...

to neće biti desnica u smislu nekog već viđenog nacionalizma....već desnica u smislu korjenitih promjena koje treba sprovesti u celokupnom srpskom rodu...bez obzira gde se on nalazi... bez granica...obnavljanje iz korjena...

program je u pripremi...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 12 Nov 2005, 23:10

Da, da, ultra desnica. Ako znash definiciju onda sigurno znash da to povlachi i totalitarni rezhim, militarizaciju, nacionalizam koji mnogi pogreshno tumache, izolaciju i ksenofobiju. Jadni mi ako ti je program u pripremi. O kakvim to korenitim promenama prichash? Da se poshten svet najezhi.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Popakatapetl iz Bosne » 13 Nov 2005, 22:18

Ma to moj brat iz Srpske zna da se vi furate na građansku državu...a ne smijete na Kosovu da mahnete srpskom zastavom...kao ni mi u nekim dijelovima Bosne...ali, što je stvarno istina...samo smo mi Srbi pali moralno i duhovno na niske grane...a ostale nacije se homogenizuju i spremaju za drugo poluvrijeme koje će jednog dana kad tad biti...
Evo primera...koliko vas Kraljevcana redovno ide u crkvu svake nedelje??? Koliko vas zna o istoriji Srba u Bosni, a šta misliš koliko nas o istoriji Srba u Srbiji??? Koliko vas uopšte zna šta se dešavalo u Bosni za vreme rata i kako gledate na nas zbog sankcija koje ste imali??? i tako dalje??? uporedi pa se javi...čovek nije mislio ništa loše niti u smislu totalitarizma i nekih gluposti koje smo imali u poslednjih 60 godina na ovim jebenim i glupim prostorima, već je mislio na celokupnu, pozitivnu obnovu koja nam je veoma potrebna...

p.s. evo, imate civilnu vojsku npr.....i koliko vas je pohrlilo da je služite...a pojma nemate hoće li vam ikada trebati bilo šta da znate iz vojne vještine...

pozdrav svima dobre volje a onim koji su iskljucivi ne...
čovjek sa dva lica
Popakatapetl iz Bosne
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 24 Okt 2005, 00:03

Postod crne kose » 02 Apr 2006, 23:11

E bate nemoj politiku da unosis na ovaj forum mislim da ti taj problem nije potreban !!!

Citiram ovog junaka, pa topik je POLITIKA ...smešan ti je odgovor...

Podržavam ovaj prijedlog...SUD...srpska ultra desnica...vrijeme je za promjene po svim pitanjima...ako Bog da...

SUD!!!
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod ARGUS » 01 Jan 2007, 10:19

POZDRAV SVIM SRBIMA SVIJETA OD SRPSKE UJEDINJENE DESNICE!!!

SUD DOLAZI!!! SUD,SUD,SUD,SUD.......
ROMANTIČARI
ARGUS
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 01 Jan 2007, 10:15

Hmmm... SUD - Suluda Ubilačka Doktrina?!

Postod Biško » 01 Jan 2007, 12:14

Gospodo draga,

Vi iz "srpske", sa Kosova i od koje-kude... Lepo smo vas primili, kad ste iz svojih krajeva pobegli. Započeli ste svoj život u Kraljevu i okolini i siguran sam da vam je bolje i lakše nego u dragim vam bivšim krajevima. Jedino mi smeta što ste otud svi pobegli, pa sada nama solite pamet o nekakvoj odbrani i mahanju zastavama... Ako ste takvi junaci, "ultra" (desni) junaci, što ne ostadoste tamo odakle ste i došli pa da branite to što je vaše? Zašto uživate u dobroti i gostoprimstvu Kraljevčana i huškate? Malo i vi proučite istoriju i saznaćete koliko je Kraljevčana glavu izgubilo za vaše bosanske i druge vuko*ebine, dok ste vi 'ladili ja*ca po Kraljevu i ostatku Srbije. Svi hrabri, junačine, usta punih čojstva i junaštva, u Srbiji naravno. Tamo gde bi vam to zaista trebalo - tamo vas nema. Eh kad bi neko mogao da ode umesto vas, da pogine, da bude osakaćen i unakažen, da protraći najbolje godine svog života, pa da se vi takvi kakvi ste pojavite i pokupite zasluge za sebe.
Inače, da ne mislite da pričam napamet... Dok ste vi 'ladili ja*ca po Kraljevu i ostatku Srbije, ja sam bio u tenku T-55 (eh, da - regularno sam ogulio svoj vojni rok) i prošao sam "malo" Kosovom. A to šta smo tamo radili (dakle šta nam je bilo naređeno da radimo) radije ne bih pominjao niti se time hvalio. Verujte, nije za pohvalu.
Zato osnivajte svoje stranke SUD, MUD, LUD... Ali probajte to da uradite u krajevima odakle ste pobegli glavom bez obzira. Bar toliko budite ljudi.
Baš kao što ste vi izabrali da pobegnete, da osnujete SUD, MUD, LUD i druge koještarije, ostavite nama pravo na izbor da konačno živimo u miru kao sav ostali normalan svet. Nama glava nije zabijena u zadnjicu istorije, jer da je to ispravan put, Italijani bi mogli da traže pola Britanije, tamo do Hadrijanovog zida, npr. Kao i mnogi drugi što-šta. Svet ide dalje, ako niste primetili. Da li je dobro ili loše - videćemo. Jedino je sigurno da se promene ne mogu zaustaviti. Oni mali kao mi, na te promene sigurno ne mogu ni uticati, sve i da nestanemo sa lica Zemlje. Zato je bolje da ostanemo živi i zdravi i nađemo sebe u svetu kakav je danas i kakav će biti. A ko želi da nestane - pa široko mu polje... Samo ne uvlačite druge u to.

Pozdrav svima i srećna vam Nova Godina!
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Postod ARGUS » 01 Jan 2007, 15:39

Vi iz "srpske", sa Kosova i od koje-kude... Lepo smo vas primili, kad ste iz svojih krajeva pobegli. Započeli ste svoj život u Kraljevu i okolini i siguran sam da vam je bolje i lakše nego u dragim vam bivšim krajevima. Jedino mi smeta što ste otud svi pobegli, pa sada nama solite pamet o nekakvoj odbrani i mahanju zastavama... Ako ste takvi junaci, "ultra" (desni) junaci, što ne ostadoste tamo odakle ste i došli pa da branite to što je vaše? Zašto uživate u dobroti i gostoprimstvu Kraljevčana i huškate? Malo i vi proučite istoriju i saznaćete koliko je Kraljevčana glavu izgubilo za vaše bosanske i druge vuko*ebine, dok ste vi 'ladili ja*ca po Kraljevu i ostatku Srbije. Svi hrabri, junačine, usta punih čojstva i junaštva, u Srbiji naravno. Tamo gde bi vam to zaista trebalo - tamo vas nema. Eh kad bi neko mogao da ode umesto vas, da pogine, da bude osakaćen i unakažen, da protraći najbolje godine svog života, pa da se vi takvi kakvi ste pojavite i pokupite zasluge za sebe.
Inače, da ne mislite da pričam napamet... Dok ste vi 'ladili ja*ca po Kraljevu i ostatku Srbije, ja sam bio u tenku T-55 (eh, da - regularno sam ogulio svoj vojni rok) i prošao sam "malo" Kosovom. A to šta smo tamo radili (dakle šta nam je bilo naređeno da radimo) radije ne bih pominjao niti se time hvalio. Verujte, nije za pohvalu.
Zato osnivajte svoje stranke SUD, MUD, LUD... Ali probajte to da uradite u krajevima odakle ste pobegli glavom bez obzira. Bar toliko budite ljudi.
Baš kao što ste vi izabrali da pobegnete, da osnujete SUD, MUD, LUD i druge koještarije, ostavite nama pravo na izbor da konačno živimo u miru kao sav ostali normalan svet. Nama glava nije zabijena u zadnjicu istorije, jer da je to ispravan put, Italijani bi mogli da traže pola Britanije, tamo do Hadrijanovog zida, npr. Kao i mnogi drugi što-šta. Svet ide dalje, ako niste primetili. Da li je dobro ili loše - videćemo. Jedino je sigurno da se promene ne mogu zaustaviti. Oni mali kao mi, na te promene sigurno ne mogu ni uticati, sve i da nestanemo sa lica Zemlje. Zato je bolje da ostanemo živi i zdravi i nađemo sebe u svetu kakav je danas i kakav će biti. A ko želi da nestane - pa široko mu polje... Samo ne uvlačite druge u to.

Pozdrav svima i srećna vam Nova Godina!

BIŠKO,

PRVO, GLAVNO I OSNOVNO JE DA KADA POMINJEŠ IME "Srpska" ustaneš i pokloniš se kostima junaka koji svoje živote dadoše za Srpsku ali boga mi i za ovu tvoju Srbiju, htio ti to da priznaš ili ne...samo zahvaljujući srpskim sinovima u Bosni ti možeš mirno da spavaš u Srbiji...iako imaš problem u Sandžaku i to polako tinja...
Drugo,
niko nije pobegao u tvoje Kraljevo, možda par desetina ljudi da ima u KV iz Bosne, a i oni imaju rodbinske veze sa Kraljevom...S toga, prilagodi svoj jezik kulturi i razumjevanju...
Ne pada mi napamet da s tobom živim u istoj državi, zato sam i ostao i uvijek ću biti u svojoj SRPSKOJ Republici jer sam se zajedno sa svojim sunarodnicima borio za nju...
Blago tebi...ti si junak...bio u tenkiću i sad se nama,....bosančerosima s Pala, Sokoca, Sarajeva, Romanije kurčiš kako si junak nad junacima...pa si čak bio i na Kosovu...junačina....pa branio si valjda dio svoje države, nisi moje...iako zaključujem da ćeš se Kosova olako odreći...ko i Srba van avnojevske Serbie...
Bili smo i mi na Kosovu pa šta...ne hvalimo se ko ti...ko da si bio u Bagdadu...a ne branio svoju teritoriju...
Ne furamo se mi na Kraljevo, Srbiju...i tako to...mi živimo u SRPSKOJ i Federaciji...i u njoj smijemo javno reči da smo Srbi i desničari...jer smo navikli da pronosimo slavu svoga srskog imena...bez stida ili straha...oguglali smo na strah...više i neznamo šta je to...junačino...
Mi smo desničari i to ćemo uvijek biti...a ti imaš svoje i to je to...ne furamo mi takve kao ti da budete sa nama...jer takvi nam i ne trebaju...ponosno nosimo svoje zastave i širimo svoje srpske ideje Srpskom, Federacijom, Srbijom, inostranstvom...i svugdje gdje su srpski desničari...SUDAŠI...
Što se tiče tvoje pomoći nama u Bosni, u kojoj mi još uvijek vodimo tihu borbu za opstanak, znam ja najbolje kako ste nam pomagali...svaku pomoć u bilo ćemu ste debelo naplatili...zna se...gdje će Srbijanac da bude donator...ma nema teorije...slali ste nam psihiće i zatvorenike na ratišta da bi ih ste se lakše rešili a oni su pljačkali naše ljude...a kad su bile bitke krili se pod suknjice...nemaš ti pojma šta je bilo u Bosni...i nikad nećeš ni imati...pa će ti zato mečka zaigrati i pred tvojim vratima...ko zaboravi-ponavlja mu se...
Čast Arkanovcima, i ostalim momcima kojima skidam kapu ali takvih je malo....i pretežno imaju genetske veze sa Krajinom ili Bosnom...
Mi samo vamaa možemo pomoći da bolje živite i izađete iz bede i kokuzluka...pa vam dajemo da kupite telekom i druge firme...i ti sad misliš da ti se mi zbog toga štekamo...da ti želimo dupe ljubiti...ma u zabludi si...želimo da ti pomognemo da bolje živiš a i mi svi zajedno....a ti pravo nadmen, pa glumiš gazdu, a kokuz si nad kokuzima... ne do Bog da počneš plačati ratnu odštetu koju vam sviet hoće navaliti, pa propo bi za tri dana...i za to se borimo da se ta tužba odbaci...jer pravi desničar misli na svakog Srbina a ne samo na desničara, što ti verovatno ne činiš...jer ne bi pljuvao po stradalnicima moje Srpske Republike, nego bi USTAO I POKLONIO se stradalim Srbima širom Krajine i Bosne...sram te bilo...jado si bio i ostaćeš... jad nad jadom...
Čast svima koji imaju srce i koji su Srbi uvek i nikada ne pljuju po Srbima...osvesti se čovječe...dođi pod skute Srbadije...patriota...da se ne kaješ i da te ne kunu tvoji...

POZDRAV SVIM SRPSKIM PATRIOTAMA, LJEVIČARIMA, DESNIČARIMA, CENTRALISTIMA OD SRBA-SUD-IZ REP.SRPSKE...ROMANIJE, PALA,SOKOCA,SARAJEVA, OD SVIH ONIH KOJI NIKADA NISU TRAŽILI POMOĆ VEĆ I SADA TRPE I BORE SE ZA SVOJE SRPSKO IME...

SUD,SUD,SUD,SUD!!!!!

ŽIVELA KRALJEVINA SRBIJA!!!

P.S. NEMOJ SE NAFURAVATI DA MI TRČIMO ZA TOBOM...I TAKVIMA KAO TI...JER TO NIKADA NISMO NITI ĆEMO RADITI...

BOLJE JEDAN DAN ŽIVJETI KO LAV, NEGO 100 GODINA KAO SMRAD...
ROMANTIČARI
ARGUS
Kraljevčanin junior

Poenta

Postod ARGUS » 01 Jan 2007, 17:11

Ovde je poenta,da neki zameraju Lazaru,SPC i da to ne ide zajedno sa EU.Ovako,prosta pitanja--da li bi recimo mnoge dame Srbije pa i dama LDP Cede bila na Kopu ili u Spaniji ili bi sedela kuci zabrazdjena da niuje bilo Lazara i SPC.Milsim idemo na proste primere da vidimo koliko smo neuki i koliko nam povrsni europeizam ili ti neokolinijalizam udara u glavu.Dalje,prijatelju Bisko,sta ces u EU,kada si i njih branio od islama 500 god,a oni su ti se oduzivali u sanducima tvojih deda,baba ,tada dece ubijene,poklane,skuvane i 1918 i 1941.Pa sta ces s njima,hajde odgovori mi kao sto si malopre,rekao kako si branio bracu kojaq -lade jajca-.E zato treba SUD da procisti naciju,da otvori katarzu, da bi smo isli napred.Inace,ovo je sramotno da se bilo kome od nasih Srba ovako upucuju poruke kao trvoja.Ako je i bilo ladjenja jajaca,mislil li kada bi napali Kraljevo,da ne bi bilo ponekih bogatih koji bi ladili jajca na strani,sta je tu cudno,toga je uvek bilo.Ali ti i slicni vredjate i Lazara,i Kararadjordja,i zrtve jasenovca...,pusti to bre.Ovde je prica o ideji moderne a nacionalne Srbije koja ide zajedno,kao sto Grci rade kapiras.Baz
ROMANTIČARI
ARGUS
Kraljevčanin junior

Postod Biško » 01 Jan 2007, 17:12

"Ne pada mi napamet da s tobom živim u istoj državi, zato sam i ostao i uvijek ću biti u svojoj SRPSKOJ Republici jer sam se zajedno sa svojim sunarodnicima borio za nju... "

To me jako raduje... To što ćeš tamo i ostati. Ne znam samo šta tražiš ovde. Malo ti (vam) je "tržište" tamo gde si? Ne znam samo koga vrbuješ ovde ako vas ovde ima samo "par desetina", kako kažeš.

"P.S. NEMOJ SE NAFURAVATI DA MI TRČIMO ZA TOBOM...I TAKVIMA KAO TI...JER TO NIKADA NISMO NITI ĆEMO RADITI... "

Vidi, ja nisam došao ni na čiji forum no na svoj - jer sam rođeni Kraljevčanin što mi je i otac bio, a i njegov otac, ako je to uopšte bitno. Ipak si ti taj koji je dotrčao kod drugih, kao što vidiš 8)

Itd., itd.

Da ne tupim zube više oko patriotskih i inih baljezgarija... Ostajte zdravo u sopstvenom mraku i neka vam je laka noć...
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Sledeća

Povratak na Politika