Poziv

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Poziv

Postod ĐORĐIJE » 26 Okt 2005, 21:12

Gospodo, hajde da organizujemo dolazak djece iz neke srednje škole u Kraljevu u Istočno (Srpsko) Sarajevo...da se upoznaju, takmice,druže...a poslije da naši dođu u Kraljevo.
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod vranic_a » 26 Okt 2005, 22:38

Da se ti nisi zamaskirao, jes ti siguran ko si, pa nas iz KV ne podnose u BiH i HR posebno ne Vukovarci!!! :shock: :shock:
vranic_a

Postod Nema_se_mora_se » 27 Okt 2005, 02:12

:twisted:
Nema_se_mora_se
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38

Postod najgora_sam » 27 Okt 2005, 09:54

xaxaxaxax o5 Djavolak....xaxaxaxaxax
najgora_sam
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46

Postod ĐORĐIJE » 27 Okt 2005, 20:11

Da se ti nisi zamaskirao, jes ti siguran ko si, pa nas iz KV ne podnose u BiH i HR posebno ne Vukovarci!!!

Ti si promašio temu!

Nisam se zamaskirao i nemam namjeru da se maskiram...licem u lice se gleda...nego čak nisam u Hrvatskoj...rekao sam da sam u Srpskom Sarajevu...a tebi se priviđaju da ćeš biti napadnut...

Da vas ne podnose u Sarajevu to nije tačno...moraš da razdvojiš srpski dio od muslimanskog...a ni u muslimanskom ti nece niko ništa...dok ne pocneš pametovat...šta ima veze šta je bilo bilo je...a mnogo Kraljevčana ovdje studira na Muzičkoj akademiji u S.Sarajevu...ako nisi znao...i mnogi dobiju posao da mogu živjeti dok su ovdje... život ide dalje...ja sam rođeni Sarajlija i šetam se po svim republikama bivše Juge...a jesam bio na mnogim ratištima pa šta...gdje te pošalju ti ideš...

Nego ako ima zainteresovanosti za temu daj da napravimo susret dva predsjednika opština...pa neka djeca iz KV dođu i vide da ovdje više nema zmajeva koji bljuju vatru...

vozdra
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod LePetitPrince » 26 Apr 2007, 00:47

Znachi ti si iz srpskog Sarajeva, e super, mora da si bolji chovek od nekoga ko je je iz "muslimanskog" Sarajeva. Choveche, hajde proshetaj pa povedite i decu iz KOMPLETNOG Sarajeva da vide i jedni i drugi i kraljevachka deca da smo svi ljudi i da mozhemo da se druzhimo i zhivimo zajedno a ne samo srbi sa srbima a muslimani sa muslimanima. Pre toga se malo vi Sarajlije podruzhite, blizhi ste jedni drugima nego Kraljevu, JARANE.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Julita » 27 Apr 2007, 15:31

:lol:
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita