REPUBLIKA SRPSKA

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

REPUBLIKA SRPSKA

Postod ĐORĐIJE » 27 Okt 2005, 20:23

Kad pređete tzv. granicu na Drini stigli ste u našu REPUBLIKU SRPSKU....zemlju srpskih patriota...vitezova...junaka...i umornih ratnika...Jahorina...Tjentište...Vilina Vlas....Trebević...Tvrdoš...Crkvine...Romanija...Srpsko Sarajevo...to treba obići ...pa Banja Luka...Bijeljina...Teslić...Doboj....Novi Grad...Prijedor...Brod..............Živjela Srpska!!!

Dobro došli u Republiku Srpsku!
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod alazovic » 27 Okt 2005, 21:06

A sto bas granicu na Drini, moze sa Tare i kopnom, raznim prevoznim sredstvima... Recimo:
http://host.sezampro.yu/freebiking/Turo ... segrad.htm

A pozdrav i za Maglic, 2386mnv nije mala stvar...

Freebikerski pozdrav za te krajeve,
L.A.
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod ĐORĐIJE » 27 Okt 2005, 22:05

DA...može i s crnogorske strane...u Hercegovinu...Maglić...Perućica...Treskavica (vječiti snijeg i led)... ali Jahorina je Jahorina...poz i za Pancicev vrh na Kopu...i svima koji vole prorodu i Serbsku!
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod ĐORĐIJE » 02 Nov 2005, 00:39

Dobar dio srpske nacije je vodio normalan život dok je drugi dio (onaj preko Drine) vodio bitku za biološki opstanak u Bosni...pa tako se sečam jedne priče o momku (srpskom vojniku) koji je na samrti dozivao doktora (Nišliju), a kada mu je ovaj rišao, dok je bitka trajala oko njih, momak ga je pitao :"Doktore, a u kom je pravcu Beograd!?"
-"Tamo (pokaza doktor rukom)!"
-"E, onda me, doktore, okrenite prema BG da ga barem vidim izdaleka kad nisam za života!"

Tako je umro srpski junak koji je dao živote za slobodu svog naroda, nije ništa drugo nego za slobodu, a gledao je na Beograd koji je tih dana hladno i bezvoljno posmatrao patnje svojih sunarodnika i uopšte ga to nije pogađalo...ali, kada sotoni ne odsjecete glavu ona se pojavi i u vašem dvorištu (Kosovo) i tek onda shvatite da mnogo kasnite...a Srba više nema u Krajini, Lici, Kordunu, Baniji, Kotaru...Zap.Bosni..Mostaru,Sarajevu, Tuzli...eh...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 12 Nov 2005, 23:05

Na temi "POZIV" si sam sebe demantovao govoreci o slobodi kretanja u RS/BIH i kako shetash po svim republikama bivshe Juge, pa onda brate shetaj do Tuzle slobodno ako je vec tako, nemoj da si nerealan. Mogu i muslimani da se zhale kako ne mogu u neke gradove koji su u RS a kako su ih od tamo proterali tako da, budimo ljudi. Meni je svejedno da li je neko Srbin ili Musliman ili Hrvat, samo je vazhno kakav je chovek. Sada je konachno mir na tim prostorima i sve ce biti u redu ako mi drzhimo svoje huligane pod kontrolom a muslimani i Hrvati svoje. Idi i u muslimanski deo Sarajeva i poprichaj sa normalnim svetom, svuda ima i ludaka, mozhe te provocirati i neko iz Srbije, kapirash? Pa mi u Kraljevu imamo naselja pa ima i sukoba na nivou grada izmedju huligana ili kada huligani maltretiraju poshten svet. Ne prichaj vishe o ratu, molim te. Nisam iz Bosne a li srce mi se kida posle onoga shto se desilo u Krajini. Dosta je bilo. Zhivite ko ljudi i ne uvlachite nas vishe u ratove, mi smo odavde ginuli i u Bosni i u Hrvatskoj i na Kosovu, skoro podigosmo spomenik tim mladim ljudima. Iskuliraj i ne podsecaj nas na to vishe.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Popakatapetl iz Bosne » 13 Nov 2005, 22:28

Na temi "POZIV" si sam sebe demantovao govoreci o slobodi kretanja u RS/BIH i kako shetash po svim republikama bivshe Juge, pa onda brate shetaj do Tuzle slobodno ako je vec tako, nemoj da si nerealan. Mogu i muslimani da se zhale kako ne mogu u neke gradove koji su u RS a kako su ih od tamo proterali tako da, budimo ljudi. Meni je svejedno da li je neko Srbin ili Musliman ili Hrvat, samo je vazhno kakav je chovek. Sada je konachno mir na tim prostorima i sve ce biti u redu ako mi drzhimo svoje huligane pod kontrolom a muslimani i Hrvati svoje. Idi i u muslimanski deo Sarajeva i poprichaj sa normalnim svetom, svuda ima i ludaka, mozhe te provocirati i neko iz Srbije, kapirash? Pa mi u Kraljevu imamo naselja pa ima i sukoba na nivou grada izmedju huligana ili kada huligani maltretiraju poshten svet. Ne prichaj vishe o ratu, molim te. Nisam iz Bosne a li srce mi se kida posle onoga shto se desilo u Krajini. Dosta je bilo. Zhivite ko ljudi i ne uvlachite nas vishe u ratove, mi smo odavde ginuli i u Bosni i u Hrvatskoj i na Kosovu, skoro podigosmo spomenik tim mladim ljudima. Iskuliraj i ne podsecaj nas na to vishe.

Paša...niko tebe iz Bosne nije uvukao u rat...ako si ti iz Srbije...malo se priseti ko je vodio politiku u bivšoj Jugi pred ratove pa onda okrivi samog sebe...i drugo...ovaj topik uopšte ne govori o ratu...ne vidim razloga da pričaš gluposti u gore navedenom tekstu...čovjek samo govori o svojoj otadžbini...vozdra...a mi smo sarajevska raja svakako...
čovjek sa dva lica
Popakatapetl iz Bosne
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 24 Okt 2005, 00:03

Postod ĐORĐIJE » 13 Nov 2005, 22:43

Odslušaj pjesmu Neleta Karajlića (Sarajlije) : REPUBLIKA SRPSKA ili od Miloša Bojanića...svejedno...da se malo odmoriš od te "demokratije" sa zapada...i seti se ko si i šta si...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 14 Nov 2005, 22:53

Istina, topik nije o ratu ali Djordjija pominje rat tj kada mladic gine... A Beograd ravnodushan, itd. Josh je rekao = voditi bitku. Znachi, govori o ratu i implicira na nashu odgovornost shto nismo bolje `participirali`. Pominje odsecanje glave sotoni. Mislim, nije valjda u Bosni SOTONA :lol: Mada, mozhe biti. Od vashih pricha se ogradjujem. A to o Miloshu Bojanicu, neka hvala, ja preferiram drugachiju muziku. Demokratija nije potekla sa zapadu nego u Grchkoj ali to ne znachi da Grci imaju autorska prava na nju. Pitali ste me da se setim ko sam. Ja sam Srbin i ne treba da se secam. Teshko je nekome da shvati ali ima Srba koji ne vole rakiju i ne slushaju narodnjake i nisu zatucani tj sve nas je vishe koji cemo od ove zemlje napraviti neshto. I toj reformi nijedan antireformatorski element nece stati na put. Kad je neshto bolje, uvek nadje put.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 15 Nov 2005, 22:57

Teshko je nekome da shvati ali ima Srba koji ne vole rakiju i ne slushaju narodnjake i nisu zatucani tj sve nas je vishe koji cemo od ove zemlje napraviti neshto.

Nemam ja tebe, dijete moje, šta shvatati! Odveć sam star da tebe shvatam, al daću ti savjet: uhvati se gusala i rakije, pa onda uzmi stare ploće Hendriksa i ubi se ko majka od rakije...pa poslije Zepelin...Parpl...i drugo sve što su svi na ovim prostorima slušali...ne boj se, nisi ti izmislio toplu vodu da se sad furaš da će takvi kao ti napraviti nešto bolje u ovoj od gluposti umornoj zemlji...poslušaj me, biće ti lakše i maži te bubuljice kantarionovim uljem ili ga baci u wc šolju...
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 16 Nov 2005, 20:53

Zaboravi tu prichu, to `dijete` zaboravi. Punoletan sam, a i da nisam, to je starosna diskriminacija i to ne pije vodu. A to shto si ti `odvec` star to je biologija, sigurno se necesh podmladjivati :lol: Gusle bash ne obozhavam, o ukusima ne treba raspravljati, alkohol ne pijem ili veoma retko i malo a ne volim ni miris rakije i smatram da je to `pijenje` rakije i duvanisanje veoma loshe po nashe drushtvo kao nacionalni trend. Da bi uzhivao u muzici, ne treba ti alkohol ili droga, a ako se tebi to svidja samo napred. Savet ti je losh ali pij ti slobodno samo nemoj da krshish zakon ili da smetash drugima. Nabij se u sobi pa pij pij :lol: To je najlakshe, pa onda plachi i kukaj kako je sve propalo. Naravno da nisam ja izmislio toplu vodu nego ti, starino. :lol: Nemam bubuljice ali istina da je ulje od kantariona dobar medikament :lol: Bolji od alkohola svakako, pij to :lol:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod LePetitPrince » 16 Nov 2005, 23:50

Starino, imash 32 godine. Kraj diskusije. 8)
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 17 Nov 2005, 00:36

Nabij se u sobi pa pij pij To je najlakshe, pa onda plachi i kukaj kako je sve propalo.

Hoću, ali u tvojoj sobi...a cugaćemo zajedno, ja, mama, tata, deda, baka, i ostali...a starina će da gusla...i svima će nam biti divno...upoznaćete budalu iz Bosne... i onda ćete pravo u Evropu da vas handre crnčuge i hohštopleri iz bijelog svijeta...a onda ćeš plakati za sarajevskim cevapcicima...i moliti da te prime ovakve "budale" kao Đorđije...a posle svega ćeš zavoleti i gusle...a ja ti neću dati da cugaš jer trebaš imati više potomaka pa onda da cugaš...posle svega ćemo te i oženiti u emisiji 48.sati svadba... i svi ćemo biti srećni što nisi prošao ono što je Đorđije i njegovi drugari...koji su odrastali u paklu gluposti i omalovažavanja...bićeš srećan...i baka će se tobom ponositi...jer nećeš biti kao beogradski đilkoši sa vruceg asfalta...i volećeš Zvezdu i Sever do groba...jer ti si možda guzonjin sin...i što je najvažnije...imaćeš ženu, decu, posao, odličnu platu, siguran seks i puno loto pogodaka...bay...i kada to sve dobiješ volećeš s Đorđijom popričati i u nekoj kafani...jer tamo se svi poslovi završavaju...Živeli...

SČP
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 17 Nov 2005, 17:17

Ovo je vec komichno :lol:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod crne kose » 18 Feb 2006, 00:01

A šta je smešno i komično, jadan ti...prvo odrasti pa pričaj...
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod crne kose » 06 Mar 2006, 01:10

Formirana nova Vlada Republike Srpske na celu sa socijaldemokratom Miloradom Dodikom...
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Sledeća

Povratak na Politika