SAMO RADIKALNO!!!

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

SAMO RADIKALNO!!!

Postod crne kose » 04 Feb 2006, 19:33

Ja mislim da će RADIKALI uzeti vlast u Kraljevu!? Pa će Vam biti redovnija struja, hehe...
Samo radikalno! Oštro na prvu!
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod brkicb » 30 Mar 2006, 14:59

Brate, uzmi ti lepo svoje radikale pa ih vodi u Bosnu. Kraljevo ih neće 8)
Korisnikov avatar
brkicb
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Mar 2005, 08:21

Postod QTA » 30 Mar 2006, 16:19

A tako su lepo plakali na sahrani.
Korisnikov avatar
QTA
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod homer » 18 Jun 2006, 12:52

SMRADIKALE treba sto pre zabraniti jer je to jedna shovinisticka organizacija :!:
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod shade_kv » 18 Jun 2006, 13:46

Radikaki nece preuzeti vlast u ovoj opstini jer ima psihicki zdravih ljudi i njih je vecina.
Korisnikov avatar
shade_kv
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 13 Jun 2006, 14:42

Postod LePetitPrince » 25 Apr 2007, 23:59

Istorija ce zapamtiti radikale kao NAKAZE, sunovrat ideje o patriotizmu, ljude koji su neobrazovani, neobrijani, ljuti i ludi, uvek nadrkani i pod lozom, ima i onih koji se samo prave da su ovakvi zbog lichne koristi, sve shto su uradili za "dobro" Srbije ispalo je loshe, ali bash sve i svaki put, kako to, gde god se okrenu zaseru, pustio bi ih na vlast samo da ih jednom vidimo pa da kao i SPS padnu ispod 10% jednom zauvek. Tupsone, zavrshi fakultet pa se kandiduj, ali necesh, ovako svaki kloshar glasa za tebe jer ga podsecash ne njega.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod ARGUS 2 » 14 Maj 2007, 16:15

A recite mi ko sad vlada u KV?
Uvijek si samo tu, ne možeš biti drugdje....

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 23 Apr 2007, 17:25

Postod LePetitPrince » 02 Avg 2007, 00:15

Ne vlada Palma, ni Bidzha nego Velja, mogli smo josh gore da prodjemo. Na primer - da Kraljevom vladaju radikali..........
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod AlexTs » 02 Avg 2007, 12:55

Necite Ne Radikalima!
-Niko ne moze toliko malo da me plati koliko ja mogu malo da radim-
Korisnikov avatar
AlexTs
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jul 2007, 13:37

Postod coper » 05 Avg 2007, 01:29

LePetitPrince je napisao:Ne vlada Palma, ni Bidzha nego Velja, mogli smo josh gore da prodjemo. Na primer - da Kraljevom vladaju radikali..........

hm, kazes jos gore. dobro, ali onda proistice iz tvoje konstatacije (jos gore), da kraljevacka vlast nije dobra, vec losa, a mogli smo i jos gore da prodjemo. !!!
zasto sve tako govoris?

a drugo sta to nedostaje jagodincima ili ljudima u svilajncu?
da li je njima lose zato sto kako ti kazes tamo vladaju palma i bidza?
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod LePetitPrince » 05 Avg 2007, 23:29

Postoje i bolje stranke u Kraljevu od NS u kojoj cveta nepotizam ali one nisu na vlasti ali makar nisu ni SPS ni SRS, SPS je obogaljen u Kraljevu a i SRS nije bash toliko jak. Shto se tiche Bidzhe i Palme, to su groteskni likovi kao i onaj Raka iz Krushevca, misle da ako je neshto proshlo u selu da ce proci i u celoj Srbiji, stranka srpskog jedinstva je danas stranka sprdnje a njihov "poslanik" pokojni Arkan je bio obichan ubica i kriminalac, od sitnog lopova do placenika ubice pa do narodnog poslanika, gde to ima, U srbiji... Zato smo ovako skenjana zemlja. Pobegao iz zatvora zbog zlochina koje je pochinio na zapadu a mi umesto da ga kao kriminalca izruchimo on postao narodni poslanik aloooooooo ljudi, jel ovo africhko pleme?
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 01:46

prvo , neznam ko ti daje pravo da vredjas nekog ko je branio srbiju i srpski narod u teskim ratovima.
drugo, daj dokaze da je bio kriminalac.
dalje, raka je u trsteniku, a u (kako ti kazes) selima, jagodini i svilajncu, narod je prilicno zadovoljan, sto pokazuju sva ispitivanja i ankete, mozes da skocis tamo da se uveris u to.
neznam sta to fali nasoj kraljevackoj vlasti.?
Korisnikov avatar
coper

Postod AlexTs » 06 Avg 2007, 07:42

Decko Raka je u Trsteniku a ne u Krusevcu. Ne mislim da je nama nesto preterano gore sa njim. Nisam simpatizer njegove stranke ali ne vidim zasto je neki politicar-maneken koji samo kaki o Briselu bolja varijanta. Rale je covek iz naroda i mislim da ce ponovo pobediti.
-Niko ne moze toliko malo da me plati koliko ja mogu malo da radim-
Korisnikov avatar
AlexTs
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jul 2007, 13:37

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 13:03

Nisam bash neki poznavalac lika i dela druga rake :) znam ga sa TV-a kada je bulaznio o svojim srednjevekovnim stavovima, chak su razmishljali da ga pozovu u Velikog brata da mu se smeje cela zemlja a ne samo Trstenik ili Krushevac svejedno. Ako si mislio da Tadic izigrava manekena u Briselu onda stvarno nemash pojma o drzhavnichkom poslu i vazhnosti diplomatije, kako samo mozhesh da uporedjujesh Raku i Borisa Tadica, ejjj znash li ti ko je Boris Tadic. Njega karakterishe reshenost, obrazovanje, kultura, inteligencija, hrabrost i ima razvijene drzhavnichke veshtine kao i empatiju prema narodu dok tvoj drug Raka pije rakiju sa svojim seljacima po saborima pa ga oni vole jer ih podseca na njih. Imali smo mi vec ljude iz naroda, Tito, Slobo svi su oni bili iz naroda... Samo zapamti, i Tadic je iz naroda samo shto nije bravar, stolar i chizmar kao neki. On je gospodin chovek i koliko toliko popravlja imidzh ove primitivne zemlje u svetu, Alexs Ts, dechko.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 13:27

AlexTs je napisao:Decko Raka je u Trsteniku a ne u Krusevcu. Ne mislim da je nama nesto preterano gore sa njim. Nisam simpatizer njegove stranke ali ne vidim zasto je neki politicar-maneken koji samo kaki o Briselu bolja varijanta. Rale je covek iz naroda i mislim da ce ponovo pobediti.

navijam za raku u trsteniku jer je definitivno dokazao da je kvalitetan i da treba da bude to sto jeste.
a za gospodina koji zna samo da vredja zbog maximalnenerealnosti, ovako...
sve pohvale za predsednika tadica sto se bori za srbe, ako se bori. i mala molba za njega...trebalo bi da vise posveti paznju nama u srbiji, a ne samo beogradu i severno. ali sve jedno imamo mi naseg velju pa trcimo skoro u korak sa njima :)
tita i milosevica nemoj da stavljas u isti "paketic" jer se milosevic casno borio za srbski narod, (da srbi su i na kosovu, ako nisi znao, tako da i za njih treba neko da se bori), ja sam domorodac kraljeva, ali mislim da treba da neko stiti srpski narod na celoj teritiriji drzave), a titio bas nije pokazao sklonosti i ljubavi prema srbima, okrenut je malo zapadnije.

a to ko ce nama da popravi imidz? to je diskutabilno, jer dok se mladi ne trgnu i okrenu buducnosti i prestanu da ljagaju bivse politicare i da se bave prosloscu o kojoj najmanje znaju, nema sanse o popravljanju imidza.
Korisnikov avatar
coper

Sledeća

Povratak na Politika