forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 29 Feb 2020, 10:57

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Dec 2005, 22:33 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Okt 2005, 06:17
Ciao ljudi!

Razgovarajuci sa razlicitim ljudima dobio sam razlicite odgovore na pitanje koje zvuci jako jednostavno: kad nam je to bilo najbolje? Odgovori se razlikuju u zavisnosti od politicke orijentacije, starosti i obrazovanja...

Voleo bih da cujem kakvo je vase stanoviste po ovom pitanju: dal' nam je bilo bolje pod Titom ili Slobom, Car Lazar ili Car Dusan?

..ili namn je najbolje sada?

Ne mora mozda cak ni da bude samo jedan odgovor. Daj da sastavimo Top 10 listu :-)

Pozdrav

/amigo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2006, 02:53 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
Tacno je da je nekada bilo prelepo, da su ziveli vise u miru i da su imali bolji nivo zivota ali to je bilo nekad iç ne trebamo se okretati prema proslost vec prema buducnos. Ja mislim da nam je ipak bolje sada jer i pod carstvom cara Dusana i Carom Lazarom kao i kada je presednik Tito bio jos na vlasti nije bila tolika sloboda kao sada. Ja sam cula da za vreme Tita nije imalo je dosta zabrana. Nisu smeli da zvanicno slave vere (bilo koja nacija), nije smelo da neka osoba bude previse bogata a da nema opravdanje za to i ostali primerci koje ne znam navesti. Dok je bio presednik Milosevic bilo je slobode ali vidite i sama gde nas je dovela. Ali opet ponavljam sta je bilo bilo je, pokusajte da kao ja vitide zivot sa vedrije strane. Sto se vise trudimo da zivimo bolje nije vazno pod ciji smo vlast vec da nam je dobro

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Apr 2007, 00:01 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Srbija sa Djindjicem bi bila mnogo bolja od ove bez njega, eh dok dodje samo neko da lichi na njega.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]