SLOBODAN MILOSEVIC

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod LePetitPrince » 05 Avg 2007, 23:33

Ispravka coper, bez pametnog komentara. :lol:
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod coper » 06 Avg 2007, 01:49

smrt bivseg predsednika milosevica ce ostati tajna, verovatno za sva vremena.
piramida je nadgrobno obelezje koje se stavlja kada se neko sahrani, obelezja su sva priblizne velicine, tako da vece ne bi bilo, a nadgrobni spomenici su razlicitih dimenzija, od skromnih do mnogo velikih.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod coper » 06 Avg 2007, 01:52

ako si pazljivo pratio sudjenje milosevicu, onda si imao priliku da uvidis da je njegova odbrana bila herojska i da je postojanje razloga za osudu bilo sve manje i manje,tako da je jos malo potrajalo, sud ne bi imao za sta da ga optuzi.
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 13:14

Sve neistina do neistine choveka koji je pristrasan i koji je verovatno bio u onoj manjini koja se okoristila za vreme Slobovog terora. Taj chovek je kriv toliko da je svima jasno pa i njemu samom a njegovo ruganje sudu i zhrtvama nije nimalo herojsko, samo u Srbiji bi ga chekala dozhivotna kao shto cheka Miru i Marka i druge RUSE hehe, pravio je taj sebi piramide itekako, zemlja u ratu a on krade od shverca, zemlja u ratu a on zida Bambilend. Chovek je bio megaloman i sadista. Njegova smrt nije tajna, chak su i vajni ruski doktori potvrdili kako je umro. Umro je mirno u krevetu kao i vecina diktatora dok su njegove zhrtve umirale u mukama ili se josh muche od posledica njegove megalomanije. Tek isplivavaju dokazi i svi vide koliko su svi ti ljudi krivi a tek cemo saznati sve detalje pa cete konachno vi slobine apologete da umuknete. Imaju dosta sluchajeva kao shto je MREZHA, vajan heroj Slobo, reci to onima shto su bili po ratishtima pa sada shetaju ludi po Srbiji kao tempirane bombe. Ljudima nije jasno koliko je taj chovek naneo shtete ali mrtav je a njegovi sledbenici su spali na shachicu salonskih lopovchica.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 13:48

gde si sve bo na ratistu i kada si sluzio vojsku?
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 18 Mar 2008, 23:45

He he, jos je rano da kazem sta sve znam, kada udjemo u Evropsku Uniju i u NATO, onda cete morati u Rusiju ili ovde u zatvor.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Oziris » 20 Mar 2008, 16:20

E preteraste, jesam za EU, ali za NATO nisam.
Treba biti umeren i naci sredinu.
Za milosevica mi je zao sto nije tu, da podseca narod na patnju i bol iz 90ih da znaju zbog cega je pokojni Zoran dao zivot, da znaju da je EU pravi put.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod LePetitPrince » 23 Mar 2008, 23:29

Zasto bash mi u sredinu, zashto svi ostali normalni ulaze u NATO a mi u "sredinu", nema tu sredine, ILI SI U NATO-u ili NISI, nema sredine, razmishljaj ovako, ako su svi nashi "neprijatelji" chitaj Hrvati , Albanci buduci NATOVCI onda smo najebali, svi u komshiluku ce biti u NATO-u a gde cemo mi, neka hvala, ja sam za NATO, ti bi ko shvajcarac da si u sredini a okolo besni II svetski rat, e pa mi nemamo taj luksuz, i dalje se kolju zapad i istok a nashi Rusi bi da mi budemo njihov poligon tj enklava u srcu natoa a to ce nas koshtati ko SVETOG PETRA KAJGANA, neka hvala, JA SAM ZA NATO. Rusi su loshi saveznici Albancima i Hrvatima su njihovi saveznici podarili drzhave a nama Rusi jedan veliki SHIPAK. Nishta ne kupuju od nas, gledaj malo trgovinski bilans, ja bih da mi budemo kuhinja natoa, da im prodajemo zdravu hranu, zaradicemo pare i zhivecemo ko EVROPLJANI a ne ko oni tamo po ruskim gubernijama.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Oziris » 24 Mar 2008, 19:05

Eh, sad, slazem se u velikoj meri, ali bi trebalo da znas da su bas ruski trgovci otkupili hrpu voca i povrca od seljaka, po vecoj ceni nego normalnoj i omogucili da budu u pozitivnoj nuli, bas u ovoj velikoj susi, nisu pitali za cenu ni kvalitet. bukvalno je bilo "davaj, davaj', a isti taj zapad nije hteo jer ceka da se ispune standardi koje gusi ova opozicija, i premijer, do sada je to trebalo da bude regulisano ali jbg-a.
Mozda si u pravu za NATO, ne znam, stvarno po vojnnom pitanju Rusi nam nabili ... duboko.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod LePetitPrince » 24 Mar 2008, 23:44

Choveche, shta prichash, kakve trule jabuke........... Pa BIH vishe kupuje od nas nego RUSI, BIH choveche ... Kakve jabuke i krushke i shljive, rekao sam, POGLEDAJ TRGOVINSKI BILANS, od koga uvozimo a gde izvozimo, samo to pogledaj.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Oziris » 25 Mar 2008, 13:37

Pa rekao sam ti da se u velikoj meri slazem, ali ne 100%.
Ovo sto sam napisao je sigurno tacno, voce i povrce. Nisu hteli iz Poljske, znamo svi zasto.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod LePetitPrince » 07 Apr 2008, 16:45

Uporedi brojke, napravi uporednu analizu npr Nemachke i Rusije pa cesh videti ko nam je prijatelj a od koga imamo koristi...
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Oziris » 07 Apr 2008, 21:51

Srbija i Rusija = devica i mangup =====> al' ce da izguimo nevinost posle 11 maja, pa cu ja da pricam "hteli ste promene" tek, glave cu da probijam.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Prethodni

Povratak na Politika