SRPSKA SLOGA

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

SRPSKA SLOGA

Postod QTA » 19 Mar 2006, 00:51

Nije mi jasno sta se ovo desava(kobajagi).Moracu da pitam Mila "tranziciju). On uvek ima resenja za ovakve stvari.
1. Do pre neku godinu radikali su nazivali svakakvim imenima i Sloba i Miru i njihovu decu (da ne ponavljam te bljuvotine) - a danas placu ko kisa?
2. Do pre neku godinu Mira i Slobo su imali svako svoju stranku a danas svako svoju stranu. Mira, Rusiju a Slobo, Pozarevac.
3. Do pre neku godinu Marija je branila oca sa pistoljem a danas mu ne dodje na sahranu.Jer njene majke dedovina nije Slobina porodicna kuca?? Pa ce da ga "preseli" u Crnu Goru.
4. Do pre nekoliko dana se nisu mogli dogovoriti gde ce da ga sahrane, pa nisu ni posle sahrane. Svako bi ga odvukao na svoju stranu.
5. Niko od porodice da dodje na sahranu??? Cega se plase???
6. Ni jedan skup koji ima veze sa Slobom ne moze da prodje bez zrtava.

Sto bi rekao Mladen Delic: " LJudi moji je li ovo moguce"
Korisnikov avatar
QTA
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod alazovic » 19 Mar 2006, 11:14

Dobrodosli u Srbiju :)
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod QTA » 19 Mar 2006, 13:25

E bas ti hvala. Ja sam (a i ti i svi mi ) nazalost u njoj.Ovakvoj kakva jeste.
Bice valjda i bolje?
Nego znate sta kaze Mile "tranzicija":
- Nisu ovi radikali glupi(ko sto izgledaju). Kaze, da oni i dalje isto misle o Slobi i njegovima, nego im treba malo politickih poena i glasaca od SPS-a.
I jos kaze, da radikali dobro poznaju srpski mentalitet i da zato imaju najvise glasaca.
Pa da, u pravu je Mile. I onda logicno pitanje: zasto se ove druge stranke ne sloze???
Korisnikov avatar
QTA

Postod alazovic » 19 Mar 2006, 14:34

QTA je napisao:Pa da, u pravu je Mile. I onda logicno pitanje: zasto se ove druge stranke ne sloze???

SUJETA brale!!!!

To ti je najveca politicka boljka Srbije, zar ne! A i kraljevacka takodje...

Pozz
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

SRBI UJEDINITE SE

Postod QTA » 19 Mar 2006, 18:29

"Mi smo deset godina već izgubili, a za narednih deset izgubljenih godina nisam siguran da će naša deca imati toliko strpljenja."

OVO JE REKAO JEDAN MNOGO PAMETAN COVEK.
Nazalost ni on nije vise medju nama.
Poznato je da se ljudi saglase, sloze, ujedine oko necega kada je svima tesko. Pa ljudi moji ni sada nam nije lako.
Srbi, braco, slozite se molim vas. Ajde da vucemo svi na jednu stranu. Na stranu na kojoj ce nam svima biti bolje, a ne samo nekima.
Korisnikov avatar
QTA

Postod crne kose » 19 Mar 2006, 19:32

Trenutno vaš najveci političar i adut za propast je onaj VO...Čedo Jovanović...slušam ga na BK televiziji...niko mu ne valja od Srba...samo albanci i sandžaklije...
Mali je nafuran na politiku pa priča na BK maloumne priče...mrzi radikale više od svoje majke... nudi nezavisnost Kosova i Metohije, Sandžaka, Vojvodine...
procicete pravo sa njim!!!
Jedino što će vam on ozakoniti jeste gudra na svakoj raskrsnici kao u Holandiji...
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod QTA » 19 Mar 2006, 23:34

E sad stvarno ne razumem.

Ovo je tvoj odgovor NA STA?
Ja odlicno mogu da procitam i ono sto pise izmedju redova, ali ne vredi.Etiketiras bez veze.
"TRENUTNO VAS NAJVECI...
- Kojih nas? Kome odgovaras?
Zamisli da sam ja tebi ovako odgovorio:
(samo cu da iskoristim ceo tvoj tekst)

Trenutno vaš najveci političar i adut za propast je onaj VO...BUŠ ...slušam ga na CNN televiziji...niko mu ne valja od Srba...samo albanci i sandžaklije...
Mali je nafuran na politiku pa priča na CNN maloumne priče...mrzi KOMUNISTE više od svoje majke... nudi nezavisnost Kosova i Metohije, Sandžaka, Vojvodine...
procicete pravo sa njim!!!
Jedino što će vam on ozakoniti jeste RAT na svakoj strani sveta...

Pa sta kazes kako bi ti ovo shvatio?

Morao sam malo da izmenim kraj jer neznam da li licno valja drogu ali globalno sigurno DA.

I oduci se da vredjas ljude. Moze to i kulturnije. ( bez obzira koliko se ja slazem sa tobom)
Korisnikov avatar
QTA

Postod crne kose » 20 Mar 2006, 00:19

Ja uopšte ne odgovaram tebi...šta si se primio ko bik na pičku.
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Postod QTA » 20 Mar 2006, 13:59

Znaci pricas sam sa sobom. Pa tebi ne treba forum. Lakse ti je onda (a i jeftinije) da to sto mislis, otkucas, procitas sam i na kraju BACIS u recycle bin.
Korisnikov avatar
QTA

Postod crne kose » 20 Mar 2006, 23:56

Mislim da su moje rečenice bile jasne kome su upucene...tebi samom sigurno nisu...a ako nisliš da su ti fore inteligentne...to je tvoja stvar...eto, recimo da su ti inteligentne...i šta sad¨!?

Bitno je da se nešto dešava na ovom forumu, jer se slabo ljudi upisuje...evo, ti, Sumatrista,Alazović i ja samo pišemo...a ostali snimaju šta se piše...

Velika je razlika između tvog i mog shvatanja nekih stvari u temama politike, a i za to me zabole slatko čoše...

Odlika Srba je da jedan drugom seru i ništa dobro ne urade...
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Postod QTA » 26 Mar 2006, 11:28

Председник ДС-а Борис Тадић је на јучерашњој седници, на неки начин, конкретизовао понуду Влади Србије и изложио „10 приоритетних циљева”, око којих, како је рекао, треба да се окупе све демократске снаге и институције. То су: економске реформе, реформе система безбедности, реформа правосуђа, снажна и ефикасна борба против корупције, решавање питања Косова и Метохије и питања државне заједнице, сарадња са Хашким трибуналом, проблем демократизације медија и њихове независности, даљи ход ка прикључењу Европској унији и доношење новог устава.

Daj Boze da se srbi sloze!!!
Korisnikov avatar
QTA

Postod tirol » 26 Mar 2006, 13:07

Deste Srbi moji....eto da napisem koju rec iz ovog kamenjara kao nasi Srbi u Crnoj Gori....Nama je potrebna katastrofa da se slozimo...Gledam nase politikante kako lazu narod bilo koja partija primer gledam naseg Kostunicu on je Postenjacina za svaki neuspeh Mila odmah krive naseg Voju pa bre imaju i Tadica....Kakvi smo tamo takvi smo i ovde u Astriji....razliciti Srbi imaju imaju svoje klubove imamo Brastvo Srpska republika,Timocka krajina ,Sumadija, itd...Treba da podizemo Sveti Hram i opet svako ima svoju pricu, takvi smo mi Srbi ovde u Innsbrock.Cao moji SRBI BILO GDE
tirol
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 26 Mar 2006, 12:21

Postod alazovic » 26 Mar 2006, 18:40

Svaka cast za prethodni post!

Pozdrav,
Aleksandar
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Postod QTA » 26 Mar 2006, 22:04

tirol

....Nama je potrebna katastrofa da se slozimo..

Slazem se sa tobom da nam je to potrebno. Ali, koliko je tih katastrofa potrebno da se dogodi pa da se mi SLOZIMO. Pa makar da se opametimo i da se naucimo da nam je dosta samo jedna katastrofa. Od kako postojimo desilo se njih mnogo. Vise bih voleo da se sada slozimo, jer ako dozivimo jos jednu, tesko ce mo preziveti i opstati.
Braco Srbi opametite se!!!
Korisnikov avatar
QTA

Nokia

Postod QTA » 16 Apr 2006, 23:35

Na fudbalskom derbiju u Pristini videla se velika parola na tribinama (na Engleskom jeziku!!!) sledece sadrzine:

SRBIJA JE KAO NOKIA. SVAKE GODINE NOVI MODEL I SVE MANJA I MANJA.

Da li ce se i posle ovoga nasi politicari opametiti? Ili misle da im je jos rano za to.
Korisnikov avatar
QTA

Sledeća

Povratak na Politika