forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 28 Sep 2020, 13:58

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Feb 2005, 13:49 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Na slavi Srpske radikalne stranke u Kraljevu glavni gost bio je dr Ljubiša Jovašević, alfa i omega ovdašnjeg opštinskog odbora Demokratske stranke Srbije!

Da nije na pomolu i u Kraljevu profilisanje nove koalicije, poput one u Novom Sadu?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Mar 2005, 06:23 
Dok se dvoje svadjaju treci koristi, uvek bilo.... zar ne ili gresim :?: Samo treba nastaviti iznosenje prljavog vesa ko je skim i gde bio, na slavi, pa ce demokratija u Kraljevu procvetati :wink:
Blago nasoj deci sa ovako odgovornom politickom scenom u Kraljevu :(
Vidim Dinkic dade onom malom harmonikasu milion dinara kao od sale, a sta je sa drugim vrednim i marljivim talentima. Zar to nije moglo da se podeli malo realnije. Imamo magistra vizuelnih umetnosti kome ovaj grad nije pruzio nista a njegov rejting na svetskoj sceni je broj 1. Imamo brodomodelare ekipne svetske prvake ako se ne varam koji nisu imali 90000 dinara da brane svoju osvojenu zlatnu medalju a oni jadni od svojih kucnih ustedjevina iskukali od svoji roditelja isto toliko kako bi pokrili troskova boravka i puta u Francuskoj jer se Gradonacelnik Jovic nije udostojio ni da ih primi na razgovor, imamo jos izuzetnih muzicara, jesu li oni manje vredni ili nepoznaju Dinkica i nemaju veze u ministarstvima? Gde su ti predstavnici gradske vlasti na otvaranju SOS-Decijeg sela - Kraljevu, da li to sto je neko darovao 2.000.000. evra za zbrinjavanja dece bez roditeljsko starenja znaci nekom u gradskoj vlasti?
Po svemu sudeci ako se ovako nastavi mozda i ja predjem na stranu Radikala.

Taj Jovic i njegova svita misle da su bogom dani da omalovazavaju sve nas Kraljevcane i da nas gledaju samo kao male glasacke listice, sramota.

Znam gospodine Lazovicu da ste i vi u politickim sverama ovog grada mozda sad u malo nezavidnijem polozaju ali veruj te mi i kad je ranije vasa garnitura bila na vlasti, mislim na vase politicko okruzenje, nista se nije znacajnije dogodilo u pozitivnom smislu. Pare iz budzeta opstine su plasirane u KUD " Abrasevic" bez ikakvog limita zatim Fudbalskim klubovima Slogi i Bubamari. U vase vreme vladala je a bogami i sad vlada gradjevinska mafija, unisti se nam grad koji je bio vrlo lepo osmisljen. Pogledajte kako izgleda decije igraliste na keju, a morate priznati da je svakodnevno prepuno i ovako unisteno. Da li je tesko obezbeti neko lice da cuva u nocnim satima takvo jedno zdanje od onih koji unistavaju ono zasto je neko ulozio vreme, novac i trud.
Kome to ide u korist?
Kolike su pare bacene na izgled omladinske ulice, a nasta sada lici?
Ko za to odgovara?

Nebih vise jer posecam sebe na one promasene slucajeve sa skupstinskih govornica.

U nadi da ce mladost Kraljeva nesto promeniti na bolje, mada sumljam, jer vidim da je vama gospodinu Lazovicu upalo u oci koje otisao na slavu radikalima a ovo o cemu sam ja pisao niko ne obraca paznju danima, tuzno zar ne?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2005, 01:03 
@alazovic
Nema odgovora na predhodni post, kako to da shvatim?
Da li ste se latili aktivnosti za dobrobit ljudi u Kraljevu ili vise nikog niste nasli na slavi kod radikala pa nemate sta da kazete novo :cry:

Dok mi crtamo grafove ko skim saradjuje, ko se skim udruzuje i razdruzuje, raste broj nezaposlenih, nezadovoljnih, gladnih, ...

Podela je jasna, delimo se na jako bogate (politicare i mafijase u glavnom) i siromosne (oni ostali).

Dosta vise, obuzdajte se i opravdajte glasove koje ste dobili od Kraljevcana.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2005, 12:15 
Big boss!
Korisnikov avatar

Dobro gospodine "Gost", ja sam ovde na forumu pod punim imenom i prezimenom i ne očekujte da ću da polemišem sa nekim koji ne sme da uradi osnovnu stvar - a to je da se predstavi. Ali ajd' da ovog puta napravim izuzetak!

To što stalno tražimo razlog zbog čega nam je loše, a nismo sposobni da preuzmemo odgovornost i da uradimo bilo šta da poboljšamo naš život... E, to je naš problem...

Da li ste se nekada zapitali šta Vi možete da učinite za ovaj grad? Što se mene tiče, ja sam, pored ostalih stvari, učinio to da vi sada pišete na ovom forumu i pratite sajt Kraljeva koji sam ja osnovao... A i dalje radim za dobrobit našeg grada!

A apropo prljavog veša:

Citiraj:
Vidim Dinkic dade onom malom harmonikasu milion dinara kao od sale

Mrtav 'ladan čovek izvadi pare IZ SVOG DŽEPA SAKOA!!! Kao da su njegove...

Citiraj:
Imamo magistra vizuelnih umetnosti kome ovaj grad nije pruzio nista a njegov rejting na svetskoj sceni je broj 1...

Imamo i ovaj sajt na kojem forumu postujete, a opština se nije zainteresovala da pomogne (doduše, pre 7-8 godina je bila zainteresovana da nam otme ovaj sajt, ali nisu baš razumeli da to ne mogu da urade...)

Citiraj:
Taj Jovic i njegova svita misle da su bogom dani da omalovazavaju sve nas Kraljevcane i da nas gledaju samo kao male glasacke listice, sramota.

A šta, da li neko primorava građane Kraljeva da na izborima zaokružuju gorepomenuta imena!!! A kako to rade, da znam zbog moje političke opcije, da naučimo i mi nešto novo :)

Citiraj:
Po svemu sudeci ako se ovako nastavi mozda i ja predjem na stranu Radikala.

Vaš izbor... Ali posle nemojte druge da krivite za sve ovo što ste pominjali u prethodnim postovima...

Citiraj:
U vase vreme vladala je a bogami i sad vlada gradjevinska mafija, unisti se nam grad koji je bio vrlo lepo osmisljen.

Pa dobro, Demokratska stranka nije na vlasti evo već godinu i po dana, a radikalsko deesesovska priča o urbanističkoj mafiji još uvek traje... Al smo jaki mi iz te mafije :wink:

Citiraj:
U nadi da ce mladost Kraljeva nesto promeniti na bolje, mada sumljam, jer vidim da je vama gospodinu Lazovicu upalo u oci koje otisao na slavu radikalima a ovo o cemu sam ja pisao niko ne obraca paznju danima, tuzno zar ne?

Naravno da je tužno, ali nema nikog ko je kriv osim nas samih...

Pozdrav, u nadi da ćemo već nekada svi pričati "skinutih rukavica" i onako kako zaista svi mislimo, a ne onako kako nam u određenom trenutku odgovara...

p.s. možda će ovakva anonimna javljanja da me nateraju da postavim da samo registrovani možete da postujete ovde... Neka ide još jedno vreme ovako, a ako se nastavi...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2005, 02:28 
Iskreno nemam zelju da se registrujem na Vasem licnom forumu.

Reci te mi da li sam mozda nesto rekao sto nije tacno i nije na mestu i ako se nisam predstavio?

Dali ste opciju da se predstavim kao "gost", a posto nisam javna licnost mislim da je nebitno ko sam u ovom slucaju, zar ne?

Jedino ako vas grize onaj crvic, ko je sad ovaj pametnjakovic da mu ja ...

Ovde, kako vidim, pokusavate da se predstavite kao nas glas razuma, prosvetitelj, zato vam je i poseta forumu ovako "velika".

Nemojte puno pricati o vasoj zrtvi za Kraljevo time sto odrzavate ovaj sajt na kome ja i "mnogi drugi" sad slobodno postujemo.

Znam da vam je namera bila da kupite www.kraljevo.com kako bi to kasnije masno prodali opstini ili trazili veliki novac za odrzavanje istog, pa onda sada pricate, posto vam to naravno nije upalilo, kako su vam oni hteli oteti sajt.

Takodje vidim po izboru citata da niste razumeli sta sam zeleo da kazem, u tome je problem moj prijatelju.

Niko vas nije izglasao da bi vi posle krivili sve nas za vasu nesposobnost da nesto izmenite, ako se ne varam vi imate pravo glasa u skupstini Kraljeva, kad ste nesto rekli za tom govornicom, ako cutite znaci da odobravate da sve tece na nacin kako sam naveo u predhodnim postovima, ili gresim.

I oni predhodni su leteli sa vlasti kao i vi, zato sto nisu opravdali poverenja gradjana. Uvek sam se pitao sta se to promeni u coveku kad dodje na vlast? Kako zaboravi sve one protesne setnje i mitinge gde su obecavili kule i gradove samo kad dodju na vlast, i zatim nastave da radi sve isto kao i predhodnici, do duse ovog puta u ime demokratije?

Sto se tice Dinkica stvarno se tako i ponasa kao sto ste vi naveli, verovali ili ne.

A o tome kako cu najverovatnije razocaran na sve ovo, mozda zaista i preci na stranu Radikala, vas predlog da cu ja biti kriv sto se neki detalji iz mojih predhodnih postova nece realizovati je vec vidjena stvar. Najlakse je svaliti na druge da su krivi a da ste vi savesni ali nemocni da probudite svest kod svih nas ostalih.

Zao mi je sto sam bio poprilicno grub u ovom postu, znam da i ovo nije resenje nagomilanih problema, ali Milosevic i njegova svita su nam upropastili deset godina pristojnog zivota, pa sad ove Demokrate jedne i druge, G-17 i ostale nus pojave ce nam upropastiti ne daj boze jos narednih deset pa kad budemo imali po osamdeset onda ce mo uzivati u tada vec raspadnutoj EU. Dokle ?

P.S. Povlacim se iz ove price, u trenutku sam osetio da bi ste vi trebalo da budete taj pokretac na bolje u ovom gradu, jer ste mladi, intelegentni i ostroumni. Nazalost vi ste vrlo brzo poprimili karakteristike vasih starijih kolega kojima nije bitno sta ce biti posle njih.

P.S. Predpostavljam da sam poslednji "gost" na ovom forumu, a bas je to bila fina opcija :cry:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2005, 16:08 
Big boss!
Korisnikov avatar

Gostu srecan put,

Ova tema je dobila lock!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]