muslimansko-hrvatsko-šiptarski zločini nad Srbima

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Julita » 24 Maj 2007, 18:46

Nova govedina Crna Gora , Vojvodina :twisted: .
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod LePetitPrince » 24 Maj 2007, 21:00

Ovo je smeshno, uopshte da se upushtam u ovakvu diskusiju, deda mu je iz Bosne a pradeda iz Crne Gore a chukundeda iz Hercegovine a navrdeda odakle, haha, onda je sve to on, iz svih tih mesta i svi ga svojataju, a ako ne valja onda kao da nigde nije ni zhiveo, svi ga se odreknu, znam te priche o svojatanju izmedju srba i hrvata kao bio je srbin kao bio je hrvat, navedi ti meni chiste bosance, prave, chistokrvne 100%, da su nauchnici, da su neshto doprineli, i nemoj da mi kazhesh da je Tesla Bosanac, Tesla je Srbin iz Hrvatske, odakle je tvoj deda ili njegovog deda deda :)), gde si ti rodjen, gde si odrastao, ti si druga lichnost a tvoj deda druga Arguse, mozhete biti totalno suprotne lichnosti, tvoj sin da se rodi na zapadu koji toliko mrzish bi imao vece shanse da postane gospodin i da pristojno zhivi i sasvim sigurno se ne bi ponashao kao prosechni bosanac jer bi zhiveo u normalnijoj sredini. Ako ti je Emir Kusturica persona onda stvarno nema o chemu da prichamo, chovek razbi sa kapitalistichkim forama, dere kintu a kao antiglobalista kao che gevara i ta sranja, chovek je lakrdija, zaradjuje kintu na ovom trzhishtu koje je podlozhno kichu i pravi trademark od antiglobalizma u koji, siguran sam, duboko veruje i uzhiva u njegovim blagodetima, znam shta pazari za njegovo etno selo i odakle naruchuje robu tako da je smeshno da govori neke stvari, filmovi su mu katastrofa, znam ja da je bio na Kanskom festivalu i sve te fore ali i zapad je podlozhan kichu, a Zdravko Cholic haha bivshi maneken komunizma a sadashnja lutkica Koshtunice, zabavlja glasache DSS NS haha ko josh normalan shvata za ozbiljno Cholica i Kusturicu i Neleta Karajlica, sve budala do budale, ovo su gluposti da uopshte raspravljam o njima tj o vama KICHMI srpske nacije, moram da ti kazhem :))) NE SERI haha morao sam, docice NATO i dovesce vas u red, bicete kao bele lale, dozhivecu taj dan pobede posle godina komunistichkog ispiranja mozga, utuvi to u tu tvoju tvrdu bosansku glavu, civilizacija DOLAZI, civilizuj se ili se pacifikuj PAX AMERICANA, V
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Julita » 25 Maj 2007, 07:05

Svashta neshto...E zbog takvih kao shto ste vi...Srbi ce jednoga dana da nestanu potpuno jer su se poklali medjusobno.
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod LePetitPrince » 25 Maj 2007, 21:53

Ja sam protiv nasilja ali ovo shto sam rekao je sumorna realnost, velika vecina Srba ne zadovoljava osnovne standarde, zbog toga cemo nestati kao Indijanci u severnoj Americi, zato shto se nismo prilagodili i zato shto smo primitivni u odnosu na zapadnoevropske narode, ne uchimo, ne prilagodjavamo se, nismo razumni i racionalni, nismo radni, nismo hrabri, ne svi ali velika vecina, e pa ja ne mogu da odgovaram za te koji su nas doveli u ovaj nezavidan polozhaj i necu da ispashtam zbof tudjih greshaka, ja odgovaram ZA SEBE i ako je neshto loshe, nije bitno koje je nacije, LOSHE JE i boricu se svim silama protiv toga, necu da crvenim pred strancima zbog primitivaca kao shto je argus, ja sebe ne mogu da lazhem, takva je stvar, nisam se ja to probudio i odjednom mi doshlo tako, ja sam rodjen ovde, i zhivim ovde dovoljno dugo da znam KOLIKO JE SATI. Simbol i poslednju nadu nove generacije Srba, Zorana Djindjica, ubili su. To je prelilo chashu kod mene, ja sam oslobodjen osecanja patriotizma i ne osecam nikakvu moralnu obavezu prema Srbiji. Chist sam pred zakonom i shto je najvazhnije, chist sam pred samim sobom, nisam LJIGA.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Prethodni

Povratak na Politika