muslimansko-hrvatsko-šiptarski zločini nad Srbima

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

muslimansko-hrvatsko-šiptarski zločini nad Srbima

Postod crne kose » 05 Apr 2006, 23:37

Manje više svima je već odavno poznata priča o zločinima koje su počinili Srbi u građanskom ratu u Bosni. Tu pricu već duže vrijeme slušamo iz Haga i sa mnogih drugih skupova na kojima se pljuje po nama Srbima a žale se navodne žrtve.
Međutim, za svaku svađu i tucu je potrebno više učesnika (najmanje dva), a u Bosni ih je bilo više.

Mnogima nije poznata musl-hrvatska koalicija pre rata (vezanje zastava na predizbornim skupovima i slično), te samo savezništvo protiv Srba u ratu, a sve sa jednim jedinim ciljem:uništenje srpskog biča u Bosni!
Za taj svoj cilj oni su morali upotrebiti silu, a svaka sila manje više odvede u zločin.
Ratne zločine u Bosni prvi su na svojoj koži osjetili Srbi u selu Sijekovac (kod Bos.Broda). Tada je u napadu tadašnjih regularnih trupa hrvatske vojske iz Slav.Broda ubijeno oko 70 srpskih civila (mnogima još tijela nisu pronađena), a svi pamtimo snimal Yutela i drugih televizija iz tog perioda kada su poslije zločina to mjesto obišli tadašnji članovi predsedništva BiH. Međutim, zločinci nikada nisu otkriveni a ni oni koji su ga naredili. Poslije toga je počela spirala zločina nad Srbima u Bosni. Kod Kupresa (mjesto Donji Malovan) također je stratište umorenih Srba koje su počinili potomci ustaša iz Drugog sv.rata. Sve se desilo prije samog izbijanja rata u Bosni. 1.marta 1992, mjesec dana prije početka rata, ubijen je srpski svat na bašćaršiji samo zato što nije dao da mu otmu srpsku zastavu iz ruku. I tako dalje, i tako dalje.......to je samo početak....a šta je sa zločinima koje su muslimanske i hrvatske ustaše počinile u toku rata nad Srbima!? O tome, nažalost, niko ne priča. U Hagu nema nikoga ko je naređivao velike zločine nad Srbima (imaju samo neka dva-tri čuvara nekog zatvora), puštaju se iz Haga svi osim Srba. Srbi se iz Haga čak vracaju mrtvi a nije im se ni presudilo. A svi znamo da je svaki čovek nevin dok mu se ne dokaže krivica.
O tome treba povesti računa svaki dobronamjerni i čestiti Srbin. Svaki od nas treba ukazati da su zločinci koji su činili zločine nad Srbima slobodni i da se šetaju slobodno po Sarajevu, Zenici, Tuzli, Zagrebu.......a da je međunarodno pravo i pravda za naše postradale trenutno nepravedna. Mnogi naši sunarodnici još traže svoje nestale, a država i mi sami se na to ne osvrcemo...
Šta je sa šiptarskim zločinima na Kosovu i Metohiji!? Ni tamo niko ne vodi brigu o tome. Čak je Petersen zatražio i dobio da se skine poternica interpolova nad Čekuom, da bi taj neki Čeku postao premijer...neverovatno,dakle po Petersenu je moguce nekome otpisati zločine....a znamo da zločin ne zastarjeva....i tako dalje, dalje i dalje....

More i more nepravde nad nama Srbima...a mi čutimo!

Za pravdu i istinu!
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod QTA » 06 Apr 2006, 21:51

Čak je Petersen zatražio i dobio da se skine poternica interpolova nad Čekuom, da bi taj neki Čeku postao premijer...neverovatno,dakle po Petersenu je moguce nekome otpisati zločine....a znamo da zločin ne zastarjeva....i tako dalje, dalje i dalje....

More i more nepravde nad nama Srbima...a mi čutimo!

Ma pricamo mi, i zalimo se i mozemo svasta da radimo, ali dzaba. Bice, kao sto rekoh jos pre mesec dana, kako svet i jaci od nas kazu. A kad mi budemo JACI bice valjda drugacije.
Zato BUDIMO JACI
A do tada..............
Korisnikov avatar
QTA
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod Julita » 14 Dec 2006, 13:45

Danas sam bila u Srpskoj ambasadi u Cirihu.........o Boze jedva sam cekala da izadjem iz nje....sve sami shipci....bilo mi je muka :evil:
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod LePetitPrince » 26 Apr 2007, 00:35

U Bosni su chinili zlochine : srpska, hrvatska i muslimanska mafija. Svaki mafijash je saradjivao sa svakim, srpski sa muslimanskim, setite se onog muslimana shto su ga zvali BABO, hrvatski sa muslimanskim mafijashem, hrvatski sa srpskim, ma svako sa svakim a obichan narod je stradao. Najgore je shto je ta mafija bila inkorporirana u drzhave koje su bile u ratu a u tome smo prednjachili mi iako su na bliskom drugom mestu hrvati pa muslimani. Da krivimo jedni druge, hmm, to nije delotvorno, hajde lepo da svako ochisti olosh iz svog drushtva, imamo zatvore i policiju da to uradi, dakle, necemo sigurno mi hapsiti kriminalce u hrvaskoj ili muslimani po srbiji. Normalan svet se bori da nas ohrabri da to uchinimo sami, i mi, i hrvati i muslimani. U tome zaostajemo opet mi, na bliskom drugom mestu su muslimani pa hrvati.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod ARGUS 2 » 14 Maj 2007, 16:12

Nemaš ti pojma šta je bilo u Bosni i rekoh ti da ideš u tu EU...

Ti samo sereš iza tog kompa a dalje od V.Banje i Užica nisi mrdnuo...
Uvijek si samo tu, ne možeš biti drugdje....

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 23 Apr 2007, 17:25

Postod LePetitPrince » 15 Maj 2007, 23:50

Dragi moj, u toj zabiti od Bosne nije bilo 90% civilizovanog sveta ali znaju shta se tamo deshavalo. Ne moram udarati glavom o zid da bih znao da je tvrd. Ne krivim samo jednu stranu ali da vi u Bosni niste hteli da ratujete rata ne bi ni bilo iako su Srbija i Hrvatska se dogovarale oko raznoraznih podela, udario je komsija na komsiju pa toliko o vasoj kulturi, jadan je samo neduzan narod koji se nasao na tim prostorima. Ne bih da ispoljavam neke predrasude kao shto ih ti imash ali bih rekao da "bosanac" ili "boshnjak" svejedno pre asocira na tvrdoglavu budalu nego na nekog pametnog coveka, rekao sam ovo je predrasuda ali od svih Bosanaca koje poznajem Srba, Hrvata ili muslimana sa tih prostora, retko koji je pametna i normalna osoba, u najmanju ruku mentalitet vam je chudan. Ne smem da zaboravim ovo, Srbin koga najvise cenim je bio iz Bosne, a to je Djindjic, ali ni Srbi iz Srbije a pogotovu vi Srbi iz Bosne niste znali da ga cenite. Tvoje neprijateljstvo prema meni je ocigledno, rekao si da serem, da nemam pojma, da nisam bio dalje od Vrnjacke Banje ali slucajnost je da sam cak bio i u zemlji koja je najdalja na kugli zemaljskoj od Srbije, i tamo ima Bosanaca svih fela, i uglavnom su budale, cak i tamo u toj normalnoj zemlji u koju su pobegli iz Bosne u kojoj kao nemam pojma sta se desavalo. Da ste bili normalni, vecina vas, ne bi bilo rata, ovako krivite jedni druge kao i svi narodi na ovom balkanu, jesmo i mi iz sumadije po menatlitetu daleko iz zapada ali vi iz bosne, za vas smo gospoda, pogotovu vojvodjani. Oticicu u EU ali ce i EU jednog lepog dana u Bosnu, tada ce vas dovesti u red, mislim na one koji su nedokazana banda a koji su i dalje vecina u bosni, bosni u kojoj su opet i srbi i hrvati i bosanci, za mene ste svi vi isti.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 16 Maj 2007, 00:23

LePetitPrince je napisao:Dragi moj, u toj zabiti od Bosne nije bilo 90% civilizovanog sveta ali znaju shta se tamo deshavalo. Ne moram udarati glavom o zid da bih znao da je tvrd. Ne krivim samo jednu stranu ali da vi u Bosni niste hteli da ratujete rata ne bi ni bilo iako su Srbija i Hrvatska se dogovarale oko raznoraznih podela, udario je komsija na komsiju pa toliko o vasoj kulturi, jadan je samo neduzan narod koji se nasao na tim prostorima. Ne bih da ispoljavam neke predrasude kao shto ih ti imash ali bih rekao da "bosanac" ili "boshnjak" svejedno pre asocira na tvrdoglavu budalu nego na nekog pametnog coveka, rekao sam ovo je predrasuda ali od svih Bosanaca koje poznajem Srba, Hrvata ili muslimana sa tih prostora, retko koji je pametna i normalna osoba, u najmanju ruku mentalitet vam je chudan. Ne smem da zaboravim ovo, Srbin koga najvise cenim je bio iz Bosne, a to je Djindjic, ali ni Srbi iz Srbije a pogotovu vi Srbi iz Bosne niste znali da ga cenite. Tvoje neprijateljstvo prema meni je ocigledno, rekao si da serem, da nemam pojma, da nisam bio dalje od Vrnjacke Banje ali slucajnost je da sam cak bio i u zemlji koja je najdalja na kugli zemaljskoj od Srbije, i tamo ima Bosanaca svih fela, i uglavnom su budale, cak i tamo u toj normalnoj zemlji u koju su pobegli iz Bosne u kojoj kao nemam pojma sta se desavalo. Da ste bili normalni, vecina vas, ne bi bilo rata, ovako krivite jedni druge kao i svi narodi na ovom balkanu, jesmo i mi iz sumadije po menatlitetu daleko iz zapada ali vi iz bosne, za vas smo gospoda, pogotovu vojvodjani. Oticicu u EU ali ce i EU jednog lepog dana u Bosnu, tada ce vas dovesti u red, mislim na one koji su nedokazana banda a koji su i dalje vecina u bosni, bosni u kojoj su opet i srbi i hrvati i bosanci, za mene ste svi vi isti.

Kakva gospoda i kakvi vojvodjani? sta sa njima?
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod ARGUS 2 » 16 Maj 2007, 13:04

LEPETIT....

Ovako, odakle je Zdravko Čolić, Nele Karajlić, Čobi, Bregović, Djindjić, Tadić-Tadić ti je živeo u Sarajevu...
mnogi pevači, glumci, naučni radnici, sportisti, majke ti!?

Rat je došao iz inostranstva po nalogu, a u cilju razbijanja države u kojoj su, po nekim procenama, dominirali Srbi...
Govoriš da ne valjamo, pa zašto onda na hiljade turista dolaze u Bosnu iz Srbije i dive se Jahorini, Sarajevu i ostalim mestima...
Ma ti ne valjaš, ne voliš nikoga, pa ni samog sebe...muka ti je od svega, razumem te, frustriran si...ali, šta ćeš...mora da se živi...kad ideš u Hrvatsku na more preletiš preko RS i FBiH...tj.Bosne...i opet ti ne valjaju ljudi...a ja kažem da je meni lepo kad dođem u Šumadiju, u Kragujevac, lepo..jer volim ljude, a pogotovo svoj narod...ali govorim koliko toliko realno...
Sinoćnji šou u Skupštini Srbije pokazuje koliko tamo ti ljudi imaju kulture, tj. taj šou je trajao 10 dana...pa smo sve videli i čuli...umalo se ne pobiše...a pogledaj kako se lepo razvija Rep.Srpska i BiH...bio rat...greška...i ide život dalje...pre ćemo u EU...iako ne vidim neke koristi od toga...ali eto...i ti pričaš i pametuješ...
Bosna je bila i ostaće kičma srpskog nacionalnog korpusa dok postoje Srbi...

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Postod LePetitPrince » 16 Maj 2007, 15:36

Odgovor za gospodina coper-a. Po kulturi Srba na prvom mestu su Srbi iz Vojvodine pa Srbi iz centralne Srbije, Srbi iz Hrvatske, Srbi iz Crne Gore, Srbi sa Kosova pa Srbi iz Bosne. Kraj odgovora. Da li vam je sada jasnije ili da crtam noshnje.

Od svih navedenih tih tvojih bosanaca jedino cenim Djindjica. rekao sam, jedan savrsen primerak medju toliko miliona Srba, a ti poput Chobija haha ne zasmejavaj me, mi imamo Eru to je vishe da se stidish a ne da se ponosish. Tadic nije bosanac, a to shto je zhiveo u Sarajevu, ja sam zhiveo u nekoliko gradova i ne mogu biti sve :)). Za rat u bosni nije kriv zapad, trebalo je odmah da kompletno okupiraju da rizikuju zhivote svojih vojnika da bi nas varvarchine umirili, mislim na sve ne samo na Srbe, mislim na sve. Kriv zapad shto je mujo pucao u franju a franja u marka a marko u muju, ma da te zavere su najlepshe opravdanje, pitaj ti ratne profitere ko je zapocheo rat, ko je izashao bogat iz rata?? Svi su loshi a samo smo mi dobri, nije nego. Srbi iz Srbije dolaze naJahorinu jer nemaju para za bolje, jer nemaju vize za bolje, zato shto nisu u EVROPI. Kazhesh da je Bosna kichma srpskog korpusa, pa shta cete onda van kichme, polomljena ste vi kichma brale moj, isto kazhu srbi sa kosova da je kosovo kichma pa ih evo svi doshli u centralnu srbiju, bez kichme. Da nije jadno bilo bi smeshno.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 16 Maj 2007, 22:18

ma idi u vojvodinu pa im pricaj pricu.
i po cemu su na prvom mestu oni, i oni su vojvodjani, bar se tako izjasnjavaju. putuj tamo i sve ih pozdravi od mene...... 8)
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod LePetitPrince » 17 Maj 2007, 22:49

To nije pitanje ko se kako izjasnjava, vojvodjani su jednostavno u regiji koja je po kulturi najbliza evropi, jednostavno, najbolje sto Srbija ima da ponudi, odmah se oseti razlika.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ARGUS 2 » 21 Maj 2007, 21:51

Srbi iz bosne su najgostoprimljiviji, a nisam se baš nešto uverio u vojvođansku ali neka, naši su, pa kakvi takvi, to nije ni bitno...kod mene možeš doći da obiđeš sa mnom pečinu iz koje sam izašao pre 300 godina a ti pre 10!!!
Bili smo kičma dok nam tvoji prijatelji sa Zapada, Lepetit, neisu došli sa globalnom i seljačkom kulturom i pričaju kako od danas treba svet da diše kako oni kažu...ma daj molim te...ja se ne stidim sebe i svog naroda pa makar u njemu bilo i onih koji po njemu pljuju kao ti, Lepetit...

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Postod LePetitPrince » 22 Maj 2007, 19:54

He he prvo i prvo ja nisam izashao iz pecine a narocito ne iz bosanske, mi u Sumadiji imamo sumu a vrlo malo pecina ali imamo bosanaca, doshli nam iz srpske kichme na grbachu, ali nema veze, nashi ste kao shto kazhesh, pokushavamo da vas koliko toliko asimilujemo da lichite na neshto, vasha deca i deca vashe dece ce biti koliko toliko normalna jer je to pitanje mentaliteta pre svega, neshto bash nisam chuo za pojam bosansko gostoprimstvo, nije se bash neshto ustalio kao npr crnogorsko gostoprimstvo prema srpskim turistima ali tu ste negde. Ja stvarno ne znam kada ste vi bili kichma, na zhalost, vi ste gubitnici kao i nashi jadni ljudi sa Kosova, pa sad ovde lechite komplekse, izgubili smo rat, teritorije, narod, to je i nash gubitak ali prvenstveno vash a pogotovo ljudi iz krajine, oni su tek nadrljali, mi smo kompletno gubitnici kao nacija, trenutno, a vi ste to najvishe osetili za shta ste i dobrim delom vi krivi, sve te placene ubice, legije, jsoovci, zvezdan jovanovic, bosanci i kosovari, velika vecina. Nema nicheg lepog u porazu kao shto je to Slobo hteo da predstavi, cAR JE GO! Ne diktiraju sa zapada kako se dishe samo imaju snagu, hvala Bogu, da ne doyvole da se neko ponasha kao da je u srednjem veku a da zhivi u 2o i 21vom, jesu li oni duzhni da daju pare i shalju svoje vojnike da ovde urazume majmune, ne, mi smo duzhni da to uradimo tj nasha vojska i policija koja je za vreme Sloba bila gora od najgorih kriminalaca. Ja se ne stidim sebe ali se stidim dobrog dela srpskog naroda, ne pljujem onaj mali broj razumnih ljudi, zar smo takva nacija da se ne nadje niko da ubije tiranina Sloba (iako je ubistvo pogreshno i jedino je prihvatljiva dozhivotna robija za takve kao shto je bio slobo) a nashlo se njih 100 da ubije Djindjica, choveka na shtakama, pljujem na takvu zemlju, svi cute i josh ga predstavljaju kao mafijasha, eeeej Zorana. Sada cu morati da ulozhim mnoooogo vishe napora da pokazhem da nisam kao vecina Srba, nerazumne budale, neodluchni i slabi ili josh gore, glasachi SRS SPS-a, da nisam lenj, pokvaren, lukav, korumpiran, spor i da nisam rodjen da budem fizichki radnik na zapadu kao shto je vecina Srba.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ARGUS 2 » 24 Maj 2007, 18:01

BORIS TADIĆ:" I moj deda je ubijen u Sarajevu samo zato što je bio SRBIN!" - Izjava za medije u zgradi Predsedništva BiH, polovinom decembra 2004.godine.

Pa ti sad vidi odakle je ko-Lepetit...a inače je od Pive-Crna Gora...

A Emir Kusturica!? I on je iz Bosne... jedino Čolić može napuniti Marakanu a i on je iz "glupe i primitivne Bosne", kako kaže Lepetit...glasnogovornik NATO i Zapada...

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Postod ARGUS 2 » 24 Maj 2007, 18:03

BORIS TADIĆ:" I moj deda je ubijen u Sarajevu samo zato što je bio SRBIN!" - Izjava za medije u zgradi Predsedništva BiH, polovinom decembra 2004.godine.

Pa ti sad vidi odakle je ko-Lepetit...a inače je od Pive-Crna Gora...

A Emir Kusturica!? I on je iz Bosne... jedino Čolić može napuniti Marakanu a i on je iz "glupe i primitivne Bosne", kako kaže Lepetit..

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Sledeća

Povratak na Politika