Da li ste za zabranu sovinisticko-fasisticke stranke SRS?

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Р4тн1к » 27 Avg 2007, 10:57

Образ није клерофашистички покрет. И ја мислим да сам довољно рекао. Књигу у руке па на учење, уместо што по цео дан проводиш на нету.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Majesty of the Nightsky » 27 Avg 2007, 14:32

E, sada je stvarno dosta!!! :x
bash ste vishe....
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod LePetitPrince » 27 Avg 2007, 20:01

HAHA :lol: Necu da uchestvujem u ovoj diskusiji tipa nisam prdnuo jesi :lol: Knjige su prevazidjene, sada je u modi "digitalno" uchenje a ne "analogno". Chak postoji i online biblija. :P za sladokusce hahahahahahaha blagoslovili su neke sajtove eparhija :lol: o blagoslovi 001101010001111011001, sve drugar imash na netu, ima i kurs da postanesh pop preko neta
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 28 Avg 2007, 10:01

Књиге никад неће бити превазиђене. Слажем се да на нету има све и свашта, али књига има посебну вредност. Увидео сам да си се ти изгубио негде у cyber space-u... Не видим шта је смешно то што има Библија на нету. И најбоље би било да не учествујеш више у дискусији, мислим да је све речено.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 28 Avg 2007, 12:06

Ima puno predmeta u muzejima koji imaju posebnu vrednost ali ih, ipak, niko ne koristi. Knjiga od papira je istorija polako, dosta je bilo seche drva, "digitalno" je i chistije i isplativije. Kazhesh da ne uchestvujem u diskusiji, ti ne mozhesh da mi zabranish a sve je recheno onim tvojim... A NEPRIJATELJE OTACHASTVA SATIRI... Time si dokazao da si ti neprijatelj ove zemlje i da po toj logici treba da satresh i zatresh sam sebe ali ti to necesh, i da, predmet ove rasprave je bio da li zabraniti SRS, odgovor je DA, redovno krshe ZAKON. Bolje je izgubiti se u cyber space-u nego kao ti, prochitaj neku KNJIGU Stivena Hokinga, ima i online verzija, malo da ti proshiri vidike koji su osvetljeni svetloshcu svece.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 28 Avg 2007, 17:30

Није то моје. То је рекао Свети Филарет Московски. Можда имаш нешто и против њега. Чистије? Е, дечко, ти то као покушаваш да ме просветлиш са екологијом из основне школе? СРС нико не сме да забрани, зато што је највећа странка и редовно побеђује на изборима. Баш си ми ти човек проширених видика. Ужас!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 29 Avg 2007, 17:19

Ako SRS ugrozi ustavni poredak ove zemlje, bice ukinuta. Znaju to oni vrlo dobro pa igraju na granici. Moja tolerancija prestaje kod onih koji bi, poput, Hitlera ili chak Miloshevica doshli na vlast pa to isto uskratili ili otezhali drugima, zbog toga TURSKA armija shtiti sekularnu tursku drzhavu, da onom islamisti Gulu ne padne neshto tako na pamet. Svaka chast Kemalu Ataturku, zahvaljujuci njemu Turska je danas ispred mnogih balkanskih zemalja. Osim toga, SRS je republikanska stranka, dakle, protiv monarhije a vash Obraz shuruje sa popovima i sa monarhistima, kako mozhete da predjete preko toga i tih nepomirljivih razlika hahaha Taj Filaret Moskovski, prochitacu o njemu, ali veruj mi, medju tim "svecima" ima dosta zlochinaca koji su deo plena podelili sa crkvom ili pak dizali crkve. Provericu ko je i shta je, mada sam siguran da ne valja kad ga uzima u usta OBRAZ i chim propagira satiranje neprijatelja otachastva. Ne mozhete poreci dela Ajnshtajna, Frojda, Darvina. Oni su SVECI. Dotukli su vas do kolena :lol:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 30 Avg 2007, 10:04

Сада си показао ко си и шта си. Пљујеш по нашим свецима и није те срамота! Злочинци?? Катастрофа. Нико не пориче ничија дела. Не разумеш се ни у науку, причаш без покрића и напамет... Могао би мало да се контролишеш, регулишеш своју мржњу и прочиташ понешто. За почетак би препоручио Достојевског, мало да научиш да се понашаш пристојно, па онда историја, наука, вера... Образ сарађује са православним свештеницима и монасима и тога се не стиди!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 30 Avg 2007, 19:25

:lol: Jasno je tebi da sam ja vishe nego dovoljno edukovan nego imash problem samnom zato shto sam aktivan u raskrinkavanju vas zlotvora i za razliku od tebe ja kada govorim sa ljudima, dajem im alternativu, ne postoji samo jedan put i jedan nachin nego koliko hocesh, i mnogi su dobri. TVOJ NIJE. Naveo sam dokaze a ti mene napadash kao lichnost i ne koristish se chinjenicama nego provokacijama kao chitaj, obrazuj se, uchi, Dostojevski... hahaha Nije dovoljan samo Dostojevski, ja sam chitao mnoge autore koje ste stavili, vi crkvenjaci, na crnu listu. Ne odgovara vam istina. Shta cete sad? Da se vratite kroz vreme i da ukokate Dravina hahaha nece moci. Ja ne verujem u Boga, verujem u choveka a ne u raba. HOMO SAPIENS, evolucija josh nije zavrshena, kada bude bila, svi ce biti ATEISTI.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 31 Avg 2007, 09:26

И Хитлер је веровао у еволуцију и да она није готова, може се рећи да му је Дарвин био један од идеолога. Колико ја видим људи се крећу у супротном смеру, то јест не видим неке еволутивне промене код данашњих људи у позитивном смеру. Ти си као едукован? Верујеш у човека? Видим да си нервозан чим пишеш на брзину, добар је тај твој "Dravin"... Јел Дарвин био атеиста? На сваком кораку показујеш незнање. Ја истину не прилагођавам ни себи ни времену у коме живим као ти, истина је само једна!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod Р4тн1к » 31 Avg 2007, 09:29

Ево паралеле - Хитлер и ти - еволуција вам је идеологија и верујете у будућег надчовека (ко је рекао Ниче?), хоћете да забраните да други мисле другачије и још много тога, само што Хитлер није подржавао хомосексуалце...
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod alazovic » 01 Sep 2007, 09:49

Jel ovo znači da Hitler ima veze sa radikalima, pošto se ovde diskutuje o SRS? 8)

Po običaju, ovo ode u offtopic...
LOCK!
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Prethodni

Povratak na Politika