Da li ste za zabranu sovinisticko-fasisticke stranke SRS?

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Da li ste za zabranu sovinisticko-fasisticke stranke SRS?

Postod homer » 18 Jun 2006, 13:06

Radikale je trebalo zabraniti jos 5. oktobra uvece :!:
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod shade_kv » 18 Jun 2006, 13:50

Homi bas si radikalan!
Korisnikov avatar
shade_kv
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 13 Jun 2006, 14:42

Postod Spartak88 » 18 Jun 2006, 15:19

Sta su to radikali :?:
Korisnikov avatar
Spartak88
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38

Demokratija

Postod Hogar » 18 Avg 2006, 01:09

Ako smo demokratsko društvo (bar se tako deklarišemo) onda nije demokratski zabranjivati kako misli stranka koja ima milion i po glasova.U demokratiji svako ima pravo na svoju slobodu mišljenja.Ni u autokratskim režimima stranke nisu zabranjivane.Npr. Slobodan Milošević je mogao da npr. zabrani SPO kao stranku koja javno sarađuje sa našim tadašnjim neprijateljem Amerikom, ali ni on to nije radio pa zar sada u demokratiji da se vraćamo ono šta smo prošli.
Inače radikali su uvek prvi saopštavali najtačnije podatke sa izbora, ako neko pamti oni su u javnost izašli još mnogo pre 5. oktobra sa saopštenjem da je pobedio Koštunica i čestitali mu na pobedi.
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51

Postod LePetitPrince » 25 Apr 2007, 23:53

Prvo i prvo, Miloshevic nije zabranio SPO jer je bio lukav, samo je pokushao da ih pobije, drushkane, u to vreme nije bila Amerika neprijatelj srpskog naroda nego MILOSHEVIC, NEPRIJATELJ NARODA. Radikali su prodali jedne izbore Miloshevicu i gnusham ih se zbog toga a priznali su da je Koshtunica pobedio zato SHTO JE POBEDIOOOO, POBOGU, Miloshevic nije naravno priznao jer je bio LUKAV i opet je hteo da nas pobije vojskom, ali izashla je kuka i motika i reshila stvar, radikali su cutali da bi kasnije profitirali na bedi sirotinje jer tranzicija nikad nije lepa a saniranje s..banog je bolno i ne mozhe preko noci da sve bude lepo i krasno, pogotovu za narod koji je sistematski unishtavao slobo, uzimao im novac, mozak i zhivotttt. Za ovo su potrebne makar 2 nove generacije.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 16 Avg 2007, 12:27

Демократски нема шта. Тако је било и за време комунизма, људи су били обманути и суманути, баш као и демократе типа ЛДП-оваца. Направите паралелу и не понављајте исту грешку, молим вас. Будите разумни и отргните се од душепогубне пропаганде.
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod LePetitPrince » 18 Avg 2007, 20:04

To "dushepogubna" propaganda me podesti na propagandu koju shiri OBRAZ.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 20 Avg 2007, 12:33

Образ је удружење које делује у смеру враћања правих моралних вредности, то јест. удружење које се бори за обнову србства на темељима православља и светосавског национализма. Ми пропагирамо поштење, искреност, љубав, али такође указујемо и на погубност страног утицаја, на погубност секти, наркоманије, сексуалних злоупотреба и боримо се против наведених. Све у циљу освешћивања народа. Има наде! До победе!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 22 Avg 2007, 19:46

Ko vama daje za pravo da nekog vracate na put koji vi mislite da je pravi. Mozhda neko ne misli tako. Kazhesh da ste udruzhenje :lol: jeste li nevladino udruzhenje. Otkud vi znate shta su prave moralne vrednosti. Odakle vam pravo da nekom nabijate svoje vidjenje moralnosti. To shto pominjesh ljubav i poshtenje je maska, to shto radite nije poshteno i nemate ljubavi prema onima koji se razlikuju od vas. Vidish li kako sve to izxgleda negativno kada vas neko raskrinka. To shto vidi radite rade i sekte i protiv njih mozhe da se bori samo zakonskim merama kao i protiv vas izmedju ostalih. Poguban strani uticaj je olichenje vashe ksenofobije umesto multikulturalnosti. Borite se kao protiv narkomanije a svi smrdite na rakiju, pijani hocete da osvestite narod. Od stranaca treba i valja nauchiti ono dobro, ima dosta toga dobrog. Sveti Sava bi se zaprepastio kada bi video ko uzima njegovo ime u usta i u koje svrhe. :x
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 23 Avg 2007, 12:31

Да кренем од почетка. Нетрпељивост си ти изразио, а не ја. Владино удружење сигурно нисмо. Откуд ми знамо? Ми следимо пример Светог Саве, Николаја Србског, свих наших светитеља. Чији ти пример следиш? Што се тиче ракије, ракију понекад попијем, то је истина, али се никако не понашам недолично нити сам пијаница. Када си ти видео неког из Образа да се пијан манијачи градом? То је лаж. Ми смо културни и цивилизовани. Твоја неинформисаност ме не изненађује толико, колико ме изненађује твоја мржња и нетолеранција иако наводно проповедаш исте. Видим да се не разумеш у право, ни у политику, питам се да ли се у нешто разумеш уопште... Немој да причаш о нечему ако немаш довољно информација.
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 24 Avg 2007, 12:14

Ne mogu tolerisati nekoga ko ce, ako nekim sluchajem dodje na vlast ispoljiti minimum tolerancije prema drugima koji nisu u njegovomj KLANU, mogu samo poshtujuci zakon uchiniti sve da raskrinkam takve. Ako neko poshtujuci demokratiju dodje na vlast pa onda ta ista prava uskrati drugima onda demokratija ima veliki problem. Vishe tako neshto nije moguce a nekada je bilo. Hitler je demokratskim metodama doshao na vlast, na prevaru i uz taktiku zastrashivanja ali sve PO ZAKONU. To shto ti tvrdish da sam izrazio netrpeljivost nije istina, samo ne nasedam na tu tvoju ideologiju i to je tebi krivo a shto se tiche informisanosti, i tu imash problem samnom. Tebi i tvojima bi vishe odgovoralo neko pritupo seljache pa da od njega napravite poslushnog zilota i da mu prethodno isperete mozak a ja ne osecam netrpeljivost nego prezir prema vama i zarad demokratije i civilizacije sam borac protiv takvih kao shto ste vi. Vi ste u fazonu, ako si sa nama SUPER SI a ako nisi onda cuti i budi PASIVAN, e ne :D ja sam aktivno protiv VAS. Ti kao vidish da se ne razumem u politiku :lol: a pripadash OBRAZ-u, nemate vi nikakve veze sa hrishcanstvom, hocete da glumite krstashe u 2007. godini. Ako malo bolje pogledash sve shto sam napisao na ovom forumu videcesh da sam itekako obaveshten iako u konfliktu sa vecinom forumdzhija :lol: mada, zhiveci u ovako nezdravom drushtvu, to je kompliment.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 25 Avg 2007, 11:34

Ти си човек тотално неинформисан. Образ није политичка партија и неће учествовати на изборима, толико о доласку на власт. Стварно би могао да прочиташ нешто и мање да губиш време на нет-у...
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod Majesty of the Nightsky » 25 Avg 2007, 12:57

Р4т&a je napisao:...светосавског национализма

Dovoljno si nam rekao...

SRS niko ne mozhe da ukloni. Na kraju krajeva to nije u skladu sa demokratskom politikom. Svako ima pravo da iznosi svoj stav i da ga brani, namece i da lepi plakate i da osudjuje...

Zar nam nije demokratija divna?
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod LePetitPrince » 25 Avg 2007, 19:45

Slazhem se sa alazovicem kada je rekao da smo malo zalutali od teme a i pored toga dao je i odlichnu definiciju tvog "bezobraznog" OBRAZA :lol: prochitaj je, lepo sam ja rekao KLEROFASHIZAM. Pozdrav za alazovica koji tako noshalantno zakljuchava teme kada pochinju da kipe :lol: a tebi sledbeniku obraza, hvala shto si mi rekao da sam neinformisan :roll: Ne mislim da sam pametniji od Boga hahahaha kako si ti rekao, ali nisam pametniji od mnogih drugih ljudi ali hajde da izdvojimo Frojda, Darvina... Jasno ti je da sam ateista pa se malo ne uklapam u taj tvoj bogougodni shablon. Pogotovu je smeshno kada si rekao da je neki chovek bio bogat u Francuskoj i da je doshao u Srbiju da chuva ovce i da je srecan i da je zbog toga Francuska losha a Srbija dobra hahahahahaha odavno nisam chuo gluplji dokaz.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod LePetitPrince » 25 Avg 2007, 19:47

Ispravio bih sebe, umesto noshalantno - noNshalantno, lapsus calami :oops:
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Sledeća

Povratak na Politika