Šta mislite o Nataši

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod malena_LIKI » 17 Sep 2006, 23:11

interesovalo me neko vreme,ali sam primetila da sve sto kazu nevodi ni chemu pa sam odustala da se ineteresujem.
Kada sam dobro,
dobra sam,
ali kada sam zla,
onda sam zaista bolja!!!
Korisnikov avatar
malena_LIKI
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23

Postod cezar » 30 Okt 2006, 09:01

Natasu sam razumeo dok je bio Milosevic, mada svaku vlast treba kontrolisati jer je to vrlo kvarljiva roba. Ali, sada, mislim da je drma "klimaks" i da cesto gubi kompas. Najpametnija je na svetu. Zamisli da ti je zena. :P
U zivotu ako cvikas...
mozes samo da se slikas.
Korisnikov avatar
cezar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05

Re: Šta mislite o Nataši

Postod mileta » 28 Nov 2006, 20:35

Hogar je napisao:Kakvo mišljenje imate o Nataši Kandić?
Po meni ona kao presednik nevladine organizacije za ljudska prava nema ni jednu trunku ljudskosti u sebi.Šta je po nacionalnosti i za koju organizaciju stvarno radi ostavljam vama, jer ja kada je vidim dobijem neobičan svrab po telu a kada je čujem počne da mi zuji u ušima, možda neko od vas ima neki pouzdaniji izvor ili neku zanimljivu teoriju ovo gore navedeno ko je ona za koga stvarno radi itd.
Još jednu stvar ne mogu da zaboravim kada neko nju ("Natu") pomene a to je kada šamara čoveka na trgu Nikole Pašića u Beogradu koji po godinama sigurno može da je bude otac.To se desilo pre otprilike tri, četiri godine kada su izgnanici sa Kosova i Metohije tražili da se utvrdi gde su njihovi najbliži koji se i dan danas vode kao nestali. :?: :?: :?:

ne rece nista o uzrocima ali jesi posledicu. najvaznije pitanje je za koga radi. za cia sine za koga drugo. a tebi krivo i idu ti bale :lol: pa brate budi i ti potencijalni nobelovac pa da raspravljamo o tebi.
stvarno bi mogao i da se pokazes :roll:
Korisnikov avatar
mileta
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 28 Nov 2006, 19:45

Postod cezar » 05 Dec 2006, 23:14

I Marti Aktisari je bio kandidat za Nobelovu nagradu ove godine al' ne stize da odradi pos'o pa mu izmace... Ali popravice se on, odmah posle nasih izbora, kada bude pobednicima urucivao "iskrenu" cestitku (status Kosova).
Mislim da se pokojni, Nobel okrece po grobu, kada cuje za pojedince koje dobijaju deo njegove kamate.
Toliko o Natasi i Nobelovoj nagradi.
U zivotu ako cvikas...
mozes samo da se slikas.
Korisnikov avatar
cezar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05

Postod tiki » 30 Jan 2007, 22:47

cezar je napisao:Natasu sam razumeo dok je bio Milosevic, mada svaku vlast treba kontrolisati jer je to vrlo kvarljiva roba. Ali, sada, mislim da je drma "klimaks" i da cesto gubi kompas. Najpametnija je na svetu. Zamisli da ti je zena. :P

Da ti je ona zena siguran sam da bi od nje imao mnogo sta pametno da cujes, bice da ti vise odgovaraju spodobe tipa: gorica gajevic ili zorica brunslik, a mozda i ova nesretna lidija vukicevic (koliko ih volim njihova imena sam napisao malim slovima) :twisted:
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod LePetitPrince » 18 Jun 2007, 17:59

Moje mishljenje o Natashi Kandic se svodi na to da joj zhelim izvanredno zdravlje i dug zhivot i da jednog dana uzhiva u svojoj pobedi koja ce biti pobeda ljudi koje zastupa. Ima moju 100% podrshku a ja nisam jedini koji misli tako.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 28 Avg 2007, 10:14

Немам обичај да користим овако тешке речи, али морам рећи - шљам!

ПС

Прочитати мој потпис и видети у коју категорију она спада :D
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod LePetitPrince » 28 Avg 2007, 12:12

Shta josh nemash obichaj da radish a ipak radish, redovno? Ne vredjash tim rechima samo gospodju Kandic nego i sve ono shto je dobro i istinoljubivo u ovoj zemlji, gubite bitku polako ali sigurno pa potezhete sve drastichnije i uzaludnije mere, i sam znash da ste izgubili, josh u proshlom veku, sada ste samo vi, ostaci, prisutni dok ne nestanete skroz. I dalje ima shljama ali vama iz OBRAZA je istekao rok trajanja pa josh i smrdite, ugledajte se na vashu modernu bracu kriminalce.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod tiki » 28 Avg 2007, 17:03

Р4т&a je napisao:Немам обичај да користим овако тешке речи, али морам рећи - шљам!

ПС

Прочитати мој потпис и видети у коју категорију она спада :D

Ovim postom si vise rekao o sebi nego o Natasi a to kolike ste vi patriJote iz obraza je vec odavno poznato ovom narodu.
Dvadeset godina shit-a nam je bilo sasvim dovoljno da ukapitamo ko ste i sta ste :twisted:
6. oktobar ce morati da osvane i tada ce biti zavrsen posao koji nismo odradili pre sedam godina.
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod Р4тн1к » 28 Avg 2007, 17:25

Видим да си почео са вређањем. На ову увреду ти нећу одговорити увредом, зато што нисам такав човек. Видим да си незрео, па ћу ти опростити. Кажеш губимо битку... У реду, онда ћу да те позовем да кад твоје колеге хомосексуалци буду организовали геј параду, станеш раме уз раме са њима, ако имаш храбрости да се на делу покажеш, па ћеш видети какве ћете батине добити од нас који губимо!
А што се тиче Наташе, признајем да сам погрешио што сам коментарисао, о њој се већ све зна, тако да... Нисам разумео какве везе двадесет година shit-a како рече господин тики имају са Образом. Какав си ти то посао радио? Ех... Немам коментара на овакве да не кажем шта...
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 29 Avg 2007, 17:10

Pa necu stajati sa homoseksualcima, to je njihova parada, ja sam heteroseksualac. Protiv homoseksualaca nemam nishta, imaju prava kao i svi drugi ljudi, ako zhele paradu neka je imaju, ako je njihov partner homoseksualac i ako obojica zhele da su zajedno onda nemam nishta protiv, ne krshe nikakav zakon i ne smetaju nikome niti ikoga prisiljavaju na neshto shto ne zheli. Njih nema prava niko da tuche a kada budemo imali normalnu policiju batine cete dobiti vi ako pokushate da ih tuchete zato shto cete time krshiti zakon i javni red i mir i ako se budete opirali hapshenju policija ce morati da primeni silu. Sada sam siguran da gubite poshto se sve svodi na prazne pretnje i vasha moc se ogranichava na to da 100 vas napadne nekog homoseksualca, bash ste hrabri, nema shta. Slazhem se sa tiki, "posao" sa vama ce morati da se obavi, bice sve vishe i vishe normalnih ljudi u policiji, stari kvarnjaci idu u penziju a dolaze novi ljudi i sve je manje vashih simpatizera, osim toga, dolazi NATO, kada si toliko hrabar i junak napadni NATO vojnika a ne nekog jadnog homoseksualca, ali znam ja kakva ste vi sorta, napadate slabije, samo slabije poshto sami imate komplekse i na dnu ste drushtvene lestvice pa vam je kriv neki homoseksualac shto ste vi promasheni ljudi, bez obraza.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Hogar » 29 Avg 2007, 23:42

@Р4тн1к imam za tebe jede jednu molbu. Ako nekim slučajem dođeš do saznanja (a verujem da si po tom pitanju jako dobro obavešten), da će homoseksualci pokušati da organizuju tu njihovu paradu, obavezno me obavesti. Ja ne pripadam ni jednoj organizaciji ni političkoj partiji ali mi je Bog dao dovoljno razuma da na jako slikovit način objasnim četvorogodišnjem sinu (tj. vaspitam ga) šta ne treba da bude, naručito pored ovoliko lepih kraljevčanki.
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51

Postod Р4тн1к » 30 Avg 2007, 09:56

Очигледно је да си погрешно обавештен. Ми се бранимо и када нас је мање, ударамо на већу силу без страха. Да се плашимо учланили би се у ЛДП или ДС и завршили би посао. Да се плашимо НАТО-а или било кога уопште не би били у Образу. Наш отпор се никада неће сломити, људи се освешћују, наше време тек долази!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod Р4тн1к » 30 Avg 2007, 09:58

@Hogar Слава Богу, брате, бићеш обавештен. Зло се мора зауставити. Будућност наше деце нико не сме да доводи у питање!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod alazovic » 30 Avg 2007, 12:34

A ti si iz Ljiga, jel tako?
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

PrethodniSledeća