Uklonjen Karadžićev poster iz SO KV

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Uklonjen Karadžićev poster iz SO KV

Postod alazovic » 14 Nov 2006, 12:44

9. novembar 2006. Beta
----------------------------
Iz pisarnice Skupštine opštine Kraljevo danas je uklonjen poster haškog optuženika Radovana Karadžića, na inicijativu LDP-a.

Poster najtraženijeg haškog optuženika uklonjen je iz pisarnice opštine posle primedaba aktivista lokalnog odbora Liberalno-demokratske partije, a iznetih novinarima i predsedniku opštine Kraljevo Milošu Babiću.

Odgovarajuči na pitanje predsednika Izvršnog odbora LDP-a u Kraljevu Budimira Milića zašto poster nije ranije uklonjen, Babić je rekao da su, po njegovom mišljenju, veći problemi 18.000 nezaposlenih u toj opštini, vrlo mali broj asfaltnih puteva i azbestne cevi iz kojih Kraljevčani piju vodu.

"Kada budem rešio te probleme i ne budem svakodnevno primao na stotine ljudi, odnosno kada budem protokolarni predsednik opštine, imaću vremena da rešavam i druge probleme", rekao je Babić.
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod QTA » 14 Nov 2006, 17:27

Ma jebes poster, da izvinite na izrazu. Treba ukloniti i neke ljude iz opstine.
Korisnikov avatar
QTA
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod cezar » 20 Nov 2006, 09:26

Kasno se ukljucujem u temu jer, prosto, nisam mogao verovati da je to istina. Zbog slicnih stvari, on ce nam biti sledeci uslov posle Mladica. Od kada je poster u pisarnici?
U zivotu ako cvikas...
mozes samo da se slikas.
Korisnikov avatar
cezar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05

Postod alazovic » 20 Nov 2006, 11:15

Meni je bô oči već nekoliko godina...
Još uvek se može videti da nije bio tu od skoro jer još uvek stoji beli "otisak" od postera i lepljive trake. Ostatak zida je prljaviji :)

Hint: na pisarnici, pogledati kroz šalter u visini očiju, metar u vaše levo 8)
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod ARGUS 2 » 14 Maj 2007, 16:26

Od kada je poster u pisarnici?

Poster je i sad u pisarnici...

Vi koji pljujete po doktoru Radovanu morate prvo da ustanete kad pominjete njegovo ime i prezime...
Eh, Srbijo moja...šta uradi od tebe svetska đabalebaroška demokratija...pa na tacni turcima ste odneli glavu Karađorđa pa ste opet dizali ustanak, pa ovog pa onog, pa sad mislite da ćete odlično živeti ako date još jednu srpsku glavu...
Nećete, i to sigurno!

Za divno čudo...svakoga dana nikne po neki novi demokrata...Havijera Solane...

Radovan je istorijska ličnost i spasioc srpskog naroda i u Bosni, a i šire...pa i vas...jer da nije bilo Radovana...neprijatelj bi krenuo i preko Drine...
Uvijek si samo tu, ne možeš biti drugdje....

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 23 Apr 2007, 17:25

Postod Biško » 15 Maj 2007, 00:02

Hmmm... Zato ga sada nigde nema. Nestao je. Da bi se opet vratio kad neprijatelj skupi snage i hrabrosti da opet krene. Da nas satre i uništi. Ja mirno spavam. Radovan me čuva. Iz pisarnice bdi.

Laku noć Srbijo...
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Postod ARGUS 2 » 15 Maj 2007, 23:03

Nije nestao...sklonio se jer mu je glava ucenjena...tu je RADOVAN...uvek sa nama...
Uvijek si samo tu, ne možeš biti drugdje....

KNIN
ARGUS 2
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 23 Apr 2007, 17:25

Postod Biško » 17 Maj 2007, 22:44

He, he, he... Mi smo Radovanovi, Radovan je naš! I posle Radovana - Radovan.

Eh, sa mnom, vidiš, nije. Ali ako svrati, ništa ne brini - javiću svima da je tu...
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Postod Oziris » 19 Maj 2007, 17:02

Pravi rodoljub se zrtvuje za svoj narod i ne dopusta da cela nacija ispasta zbog njega.
Nije bitno da li je u pravu ili nije i da li je nevin ili ne, vec o zrtvama koje trpi cela nacija zbog par ljudi za koje realno ne znamo da li su krivi ili ne.

Cinjenica je da nas zbog toga ceo svet izoluje kao divljake.
Da vise brinemo o radu a manje o politici bilo bi svima bolje.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod LePetitPrince » 02 Avg 2007, 00:14

Mozhda bi se on i predao ali nekome ne odgovara, npr ratnim profiterima kojima je pomagao da pune dzhepove.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod coper » 05 Avg 2007, 01:16

sta dobijamo ako se on preda?
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod LePetitPrince » 05 Avg 2007, 23:37

PRAVDU za porodice zhrtava a za nas olakshanje jer mi kao narod nismo krivi, zlochin se ne isplati i od toga ne treba odustati, treba sve zlochince kazniti, to je osnovna tekovina CIVILIZACIJE, ne mozhe bilo ko tamo da seje teror nekazhnjeno, chini zlo i bicesh kazhnjen. Tako ce svaka buzga znati da to vishe ne chini jer ce biti uhvacen. Isto tako, svi koji imaju dokaze o zlochinima nad Srbima kao shto msulimani i hrvati imaju snimlke, trake, slike, svedoke neka lepo iznesu sve na videlo. Mi se nagledasmo raznih snimaka, ko ima dokaze neka ih iznese i neka ne pravda jedan zlochin drugim, treba biti uporan u kazhnjavanju prestupnika. Ko je u pravu, onaj koji iznosi dokaze ili onaj koji se hvata toga da su zlochine chinili i drugi pa im je to opravdanje, ejjjjjj, kazhi ti policajcu, obio sam trafiku jer je to uchinio i Jochic pa je sve ok pa cesh videti - BICESH UHAPSHEN kao shto je bio i Jochic haha mozhda cesh postati i ministar jednog dana ako na vlast dodju radikali ili neka druga poshast.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 01:58

slazem se da pravda treba da se postuje, ali
ako je zlocin ubiti hladnim ili vatrenim oruzjem ili sve drugo sto je zlocin, navedi sta je ont o uradio, koga je on ubio, stvarno neznam sta je uradio, jer bi se mozda i ja slozio s tvojim misljenjem.

ja dok nesto ne dokazem, ja to ne tvrdim, samo mogu da pretpostavljam.
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 13:11

Hmmm, izgleda da si velika neznalica. Prochitaj neshto o Nirnbershkom procesu i videcesh da tamo nisu bile samo ubice hladnim oruzhjem ili vatrenim. Posebno se interesuj za sluchaj generala Keitel-a i propagandiste Sper-a, ja nemam vremena da ti sve potanko objashnjavam a izgleda da si ti formirao mishljenje bez upoznavanja sa svim relevantnim chinjenicama. Znam ja dosta toga ali nije za forum, drushkane :D
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 13:53

postujem tvoje znanje, ali malo vise postujem ljude koji su branili srpski narod u ratovima.
Korisnikov avatar
coper

Sledeća

Povratak na Politika