Uklonjen Karadžićev poster iz SO KV

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 18:46

Malo branili a malo krali Lipicanere, praznili kuce i doterivali belu tehniku u kamionima i bicikle, malo uzimali hrvatsku naftu i postavljali placenike da chuvaju dok kradu hehe bilo je poshtenog naroda koje su naterali u rat i koji su se chasno borili ali njima su uglavnom komandovali lopovi chiji je veliki boss bio Slobo, toliko je mladog naroda izginulo dok je neko punio dzhepove i branio nekoga haha. Shta bi sa Srbima u Krajini, nisu ih branili a civile tudje ubijali i krali ih, sada ovi Srbi iz Krajine ce tuzhiti i Hrvatsku i Srbiju, znash li to genije, taj narod je prodan, imali su razne dilove jedni sa drugima, chak i sa Babom muslimanom a sushtina je da je taj rat bio sve samo ne pravedan i da niko nije ODBRANIO srpski narod i da su mnogi pobijeni ili su postali izbeglice. Rat je izgubljen, posmatraj kako su se gubile teritorije sve do kraja rata, zashto... Shta se desilo u Krajini, zashto su nashi sabotirali Srbe u Krajini? Ko se dogovorio i za koje pare, pitaj Srbe iz Krajine... Te shto su ih branili. Zhao mi je chasnih pojedinaca koji su se ni krivi ni duzhni nashli gde nije trebalo tj prisilili su ih na sve to.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod coper » 06 Avg 2007, 20:59

pa to i jeste rat, nekom brat nekom rat. u svakom ratu ima profitera.

a ko je kriv za rat? ja mislim da slobo nije uopste, vec zapadnjacke velesile, koji nadjacavaju svakoga lagano.

eh da je srece da je nama slobo ziv, imali bi danasnji politicari mnogo toga da nauce kako se brani srpski narod. :wink:
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 22:40

Za sve su krivi sa zapada, sve je to zavera celog sveta protiv nas, nije nego, ali hajde mi prvo da kaznimo nashe zlochince, da zachistimo nered u nashem dvorishtu poshto je prilichno prljavo. Te priche o svetskoj zaveri i globalizmu ne mogu da zaslepe realnost koja se desila kod nas totalitarizam i krshenje osnovnih ljudskih prava, dakle, samo zamenjuju teze, kao borci protiv globalizma a ovamo crnji od crnog djavola.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 16 Avg 2007, 12:24

Нема предаје! Живели Ратко и Радован! У интересу нашег народа је да се они не предају. Поставите себи питање шта је интерес србског народа...
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod LePetitPrince » 18 Avg 2007, 20:07

Srpski narod a ne srbski, propaganda OBRAZA je da shiri gramatichke greshke hahaha idi na www.srbovanje.com , to vam je BIBLIJA.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 20 Avg 2007, 12:27

Србски народ, а не српски. Ми нисмо српови, него Срби. Граматика и правопис је подложан променама и управо се кроз историју често мењао, али твоје уско гледање на ствари ти неће разјаснити о чему се ради.
Ратко Младић СРБIN
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 22 Avg 2007, 19:39

Znachi, po tvojoj logici, stanovnik KINE je KIN a ne Kinez jel bi onda bila KINEZIJA. EEEEEEEEEEEE DRAGI moj, jesi li chuo za jednachenje suglasnika po zvuchnosti. SRBIN-SRBSKI- B zvuchno S bezvuchno = SRPSKI jezik kojim govorish neznalice. Vidish kako je jednostavno. A Ratko Mladic je Srbin po nacionalnosti, na nashu zhalost i sramotu, a po zanimanju je osumnjichenji u BEKSTVU mada je svima jasno gde je bio i shta je radio samo shto je tebi drago zbog toga i ponosish se time a meni je zhao i stidim se toga, i njega i VAS.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 23 Avg 2007, 12:34

Стидиш се човека који је био наш војсковођа и бранио нас у рату. Вероватно се стидиш и кнеза Лазара и Карађорђа. Ниси ни свестан шта причаш. Немој ти да конструишеш шта је по мојој логици, молим те. Како се каже ГРБ-ГР?СКИ ?
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod LePetitPrince » 24 Avg 2007, 12:27

Jesi li ti, choveche chuo za ODSTUPANJE OD JEDNACHENJA PO ZVUCHNOSTI. Ratko Mladic nije odbranio nashe civile, Srbe u RSK su ostavili i sabotirali a tudje civile je ubijao. Chak su se i nacisti predali radi interesa nemachkog naroda jer su iako zlochinci bili VOJNICI. Karadjordje je bio odlichan lider u ratnim uslovima imajuci u vidu da smo bili pod Turcima ali je i sam bio primitivan i koristio se istim metodama kao i Turci, shto je za to vreme bilo pozheljno ali u miru bi bio ochajan lider kao shto je bio Milosh Obrenovic, bivshi svinjar i najveci silovatelj u svoje vreme. Lazar je uchinio ono shto je morao, shta god da je uradio bilo bi loshe po nas jel nismo imali koaliciju sa zapadom koju je pokushao da organizuje josh Dushan Silni protiv muslimana, kasnije su nashi napisali pesme kako je njegov, Lazarov, poraz ustvari pobeda ali dragi moj, taj potez nas je uvukao u 500 godina pod Turcima, Stefan Lazarevic se drzhao josh neko vreme ali kao VAZAL, cerka Kneza Lazara, Olivera, je bila jedna od Bajazitovih zhena i jedino olakshanje smo dobili kada su Mongoli napali Turke. Mnogo efikasniji je bio vlashki Vlad Tsepesh, Vlad Drakul, nabijach na kolac, on se borio sa Turcima kao gerilac a ne u otvorenom sukobu kao Lazar, dakle Vlad je bio mnogo bolji strateg. Mircea ili Mircha je ubio Marka Kraljevica, turskog VAZALA, u bici na Rovinama tako da, skidam kapu Vlasima, pokazali su mnogo vecu pamet i pruzhili bolji otpor Turcima. Mi nismo mnogo mislili. Naravno da predaja nije doshla u obzir ali uci u otvorenu bitku sa mnogo jachim protivnikom je LUDOST a HRABROST je neshto drugo. Treba misliti na posledice bitke i za shta se borish---- ZA SVOJ NAROD I SVOJU DECU. Lazarovo dete je postalo tursko...
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Р4тн1к » 25 Avg 2007, 11:28

Видим да си постао паметнији и од Лазара, и од Николаја... Скромно и лепо. Исус Христос је рекао једну врло дубокоумну реченицу за такве као што си ти - "Не бацај бисере пред свиње". Само још кад би ти тако паметан и свезнајући могао да протумачиш ове речи. А да, можда си и од Бога паметнији, извини молим те. :D
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod alazovic » 25 Avg 2007, 15:53

Kao što rekoh, lične uvrede nisu dopuštene na ovom forumu!
Ionako je ova tema otišla davno u offtopic...

LOCK!
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Prethodni

Povratak na Politika