Nemoj da budete starozavetnici

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Nemoj da budete starozavetnici

Postod Hogar » 20 Nov 2006, 21:59

Prvo kako mozete da dajete takve komentare, covek je tek optuzen i dok se ne dokaze da je ratni zlocinac on je nevin.Drugo ako ste svi vi tako dobri ljudi kako pisete on je bio ovo, ja zbog njega nisam proziveo ili on i njegova ideologija, pa sta ste vi onda bolji od njega kada barem tako pricate neka, tako mu i treba.Jedino mozete dokazati takvim ljudima da ste bolji od njega ako prvo dokazete da vi niste licemeri i da vam zivotna deviza nije oko za oko zub za zub jer u tom slucaju niste bolji ama bas ni zrno peska od njega.Ako razmisljate i govorite jezikom mrznje i odmazde ja stvarno ne vidim razliku.
Drugo neko je bas lupio nesto oko ideologije tj. oko imaginarnih granica Seselj da je to nacionalizam.
Ja sam srpski nacionalista i to veliki.Trebalo bi da se raspitate sta znaci nacionalizam, a ako ste mislili na separatizam e to je nesto drugo i nesto sto najprostije kaze volim svoje i hocu tudje, a nacionalizam je pojam kome je definicija volim svoju zemlju i svoju naciju, volim da moja zemlja i moja nacija bude jaka, bogata, zdrava prosperitetna i hocu da to steknem svojim radom (znaci ne ratovanjem) nego mudroscu, jakom diplomatijom, jakom privredom itd. znaci ne na ustrb drugih.
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51

Re: Nemoj da budete starozavetnici

Postod Majesty of the Nightsky » 20 Nov 2006, 22:33

Hogar je napisao:pa sta ste vi onda bolji od njega kada barem tako pricate neka, tako mu i treba.

Samo sto nismo odgovorni za zivote i jad i bedu drugih i sto nismo zlocinci, pa nimalo se ne razlikujemo :roll: I sto sam sigurna, da je svako od nas dovoljno civilizovan da ne kaze u sudnici pusi *****

Hogar je napisao:Ako razmisljate i govorite jezikom mrznje i odmazde ja stvarno ne vidim razliku.

Ne znam sta pokusavas da kazes. Upravo si rekao da on govori jezikom mrznje i odmazde, pa lepse si ga definisao od svih nas.

Hogar je napisao:Ja sam srpski nacionalista i to veliki.

Jao, kako je to lepo. Jos si veliki nacionalista, pa to je jos lepse. Vidis ja sam ponekad mislila da sam patriota, posto znas volim svoju zemlju, ali mi se cak i to gadi...

Covek je nevin dok se ne dokaze da je kriv, khm, tako je npr i za slepce i stoku koji su ubili Djindjica... pa to je jadno ako tako gledamo. Ne bi on ni bio optuzen da je nevin, znas...
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod cezar » 20 Nov 2006, 23:15

Smanji malo, ako ovo procitaju oni iz Haga uzece te za tuzioca jer su im oni njihovi ionako nesposobni. :wink:
A sudjenje za ubitstvo premijera jedne demokratske zemlje je bruka nad brukama.
Vladan Batic, Zoran Stojkovic... koji li je sledeci slavni ministar pravosudja.
Mozda Seselj, ako pobedi Haski tribunal? :cry:
U zivotu ako cvikas...
mozes samo da se slikas.
Korisnikov avatar
cezar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05

Ko ne voli Srbiju

Postod Hogar » 26 Nov 2006, 17:45

Ako neko ne voli svoju zemlju mogu da mu budem vodić po Knez Miloševoj gde je gro ambasada, a i konzularana odeljenja su u blizini osim hrvatsko konzularno odeljenje koje je na Dedinju jer vizu ne daju u amasadi koja se nalazi između poljske i američke u Knez Miloševoj.Ako se nekom smučila ova zemlja niko vas ovde ne zadržava jedino prepreka može da bude ako vam ne dozvole tata i mama da putujete.
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Postod alazovic » 26 Nov 2006, 19:33

A ko kaže da ne volimo svoju zemlju i da nam se smučila? Ne zna se šta je lepše u njoj:
- planine
- šume
- gradovi (kako koji)
- devojke
- muški... svakome prema afinitetima [-(

A ako sve ovo volimo, otprilike da neki od nas imamo prava da se ne ponosimo svim stvarima u našoj bliskoj prošlosti!
Ima i tu svetlih stvari, sa ličnim zaslugama nekih od nas - mene pišite za ova 3 :) a ima i još!
- http://www.mediaclub.cg.yu/zanimljivi/z ... -00/10.htm
- http://kraljevo.com/kraljevo/proslost/p ... -96-97.htm
- http://kraljevo.com/kraljevo/proslost/p ... r-2000.htm

Ovi događaji su se desili kao odgovor lepe i nasmejane Srbije za stvari koje nikako nisu bile normalne. A ako je neko kriv za te nenormalne stvari, ja nikako ne mogu da budem na njegovoj strani...

Posle svega što sam naveo, ni sam ne znam zbog čega iskreno podržavam VŠ-a u štrajku glađu i držim mu palčeve da izdrži do kraja :)

L.A.

p.s. ako svi mi odemo, sa kim bi se vi raspravljali? Poujedali bi ste se između sebe!

p.p.s. kad je i moj prijatelj Janez shvatio da kod SERESE nema napretka i života... Zar je potrebno još nešto dodati :-k
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod LePetitPrince » 26 Apr 2007, 00:39

Hogare, aj mi reci gde je ambasada Radikalne stranke, treba mi uverenje da sam Srbin i da volim Srbiju hahahahahaha ko ste bre vi da kazhete ko voli Srbiju a ko ne, smeshni ste
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Hogar » 28 Apr 2007, 21:58

LePetitPrince pošto si mi postavio ironično pitanje gde je ambasada SRS-a odmah ću ti odgovoriti ali ja možda neću biti tako zanmljiv (smešan) kao ti.
Javi se kod "g-đa" Biserko, Kandićke i Vučo.Njih tri će da ti objasne kako treba da se "voli" svoja zemlja, te će ti izdati potrenu potvdu bez ikakvih problema da si "patriota" jer se odlično uklapaš u taj profil.

Ta potvrda od gore navedene tri "dame" naravno da je jeko merodavna i van granica naše zemlje tako da ćeš dobiti međunarodno priznanje da si Srbin te da "voliš" istu.
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 29 Apr 2007, 12:46

Znash kako, ako treba da biram izvedju Vucho i Vuchic, rado biram Vucho. Ako je neko zlochinac nije bitno koje je nacije, ako je taj zlochinac Srbin, a ima i takvih :) onda tek imam prava da se borim zato shto sam i ja Srbin i ne zhelim da u svetu misle kako su svi Srbi budale i zlochinci, neko mora da stane na put takvim ljudima, ovo je moja zemlja i imam pravo na svoje mishljenje, ja sam Srbin ali iznad svega stavljam to da hocu da budem dobar CHOVEK. Ja ti garantujem da ti ove tri koje si spomenuo zhele dobro a ne radikali koji su sve ostavili na cedilu, Krajina, Hrvatska, Bosna, Kosovo, Crna Gora. Toliko ih vole da ih pozivaju da dodju kao ubogi prosjaci u Srbiju i napuste svoje kuce, ti ljudi nama ne misle dobro. Druge narode su napadali a svoj nisu odbranili, to nije patriota, lako je biti patriota iz Zemuna.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod Hogar » 29 Apr 2007, 23:15

Neće ti biti merodavna potvrda ako ti je izda samo Vučo, mora da bude ceo trio da bi potvrda važila.
Što se stidiš Kandićke i Biserko pa one su baš te koje daju tu težinu da je potvrda baš po svim pitanjima merodavna. :D
Korisnikov avatar
Hogar
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 10 Maj 2007, 21:17

Vidis, ti si u sukobu sa logikom, ne treba meni niko da kaze sta je dobro a sta lose, vidim ja i sam koliko je sati. Slusao sam ja sta su imali da kazu protivnici gospodja koje si naveo i akcije koje su preduzeli, to je u sukobu sa razumom covece, totalno iracionalno, mi nismo africko pleme!!!
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Povratak na Politika