Glasanje: za i protiv ulaska u EU i NATO

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod LePetitPrince » 22 Avg 2007, 19:26

Trebalo bi da poshtujesh ZAKONE dok si ovde na zemlji, to je ono shto "dekadentni zapad" ima a mi nemamo. Zahvaljujuci demokratiji na zapadu ljudski zhivot vredi mnogo vishe nego kod nas, kada kazhesh zapadna demokratija meni je smeshno jer ne postoji severna ili juzhna ili haha istochna demokratija. Sve shto valja dolazi sa zapada, kompjuter koji imash dragi moj i mnogi drugi izumi su sa zapada, TESLA je otishao na ZAPAD, civilizaciju je spasio ZAPAD, imaju svoje uspone i padove ali da su dekadentno drushtvo hahaha nisu. Tamo ima neuporedivo vishe srecnih ljudi dok smo mi nacija u ochaju i shto vishe usvajamo zapadna pravila igre, nama je bolje i to se oseca, ozdravljamo polako iako smo i dalje u nezavidnom polozhaju. To shto ti i tvoji istomisheljnici pokushavate da nam prodate klerofashizam nece uspeti. Ja sam vishe moralnosti i poshtenja video na zapadu, mozhda je to zbog siromashtva u nas pa se siromashan chovek prozli. Mislio sam da su na zapadu sve sami narkomani i pijanice ali choveche, pogledaj i kod nas, to nije doshlo sa zapada, ta droga je sa juga i istoka a nash pravni sistem se ne bori protiv toga kako bi trebalo. To je samo 1 od hiljadu bitaka koje smo izgubili kao drzhava tako, da, ne zasmejavaj me prichama o dekandenciji na zapadu, sve sami spomenici i parkovi a kod nas deponija, umiru ribe po rekama, zgrade troshne ruzhne i prljave, putevi nikakvi, narod jadan i bedan i odrpan a ti mi kazhesh da je zapad dekadentan. Ne mora narod da ima djakuzi i da vozi rols rojs ali makar da ima da se zdravo hrani i da se shkoluje i da imaju njihova deca sve shto imaju deca tog "dekadentnog" zapada.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 23 Avg 2007, 12:48

Ти си занесен шминком запада. Шта се налази испод шминке? Ееее, брате мој, твоје размишљање је врло површно. Земља срећних робова, то је теби лепо. Не знам да ли оправдаваш проституцију, али ја не дозвољавам да ме други .... за паре. Ти ако мислиш да је то у реду, то је твој проблем.
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod LePetitPrince » 24 Avg 2007, 12:41

Zemlja srecnih robova, alooooo znash li koliko Srba je otishlo na zapad, isto onoliko koliko je ostalo u Srbiji znachi NE VALJA U SRBIJI, SVAKI DRUGI ODE A NIKO SE NE VRATI. Kakvi crni robovi na zapadu, jesi li nekada bio tamo da vidish kako zhive dostojanstveno kao ljudska bica a o prostituciji ne prichaj, cela Srbija je jedna jeftina priostitutka, sve same sponzorushe... Brakovi i veze zbog para, kola a ne zbog ljubavi. Na zapadu imaju skoro svi dovoljno i retko ko je sa nekim iz koristoljublja, bio sam i video, devojke izlaze sa nekim ko im se stvarno svidja i ko je zgodan, pametan i sa smislom za humor a ne kao kod nas, kola, zlatne kajle a likovi neki debeli, matori celavci itd. E moj bato, na zapadu toga ima ali TOLIKOOOO manje da je smeshno da im zamerash neshto poput toga. Ne gledaj trn u oku brata svog nego izvadi BALVAN iz svog oka, to ti je iz Biblije ali ti to nisi prochitao jer si lumper vernik. Legalizovana prostitucija je super stvar, znaju makar na chemu su, kod nas ne znash. Osim toga, Holandija je TAKO DOBRA ZEMLJA DA BI TE ZABOLELA GLAVA SHTO NISI TAMO RODJEN. Holandija je dragulj. Ako je zapad nashminkan onda je istok i jug loshe nashminkana jeftina ... Kod nas dozvoljavaju sve za pare, u vrhu smo KORUMPIRANIH ZEMALJA dok su sve zemlje zapada na dnu po korupciji. Eto, malo se zapitaj sada pre nego shto opet pochnesh da prichash besmislice.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 25 Avg 2007, 11:22

Холандија је највећи отпадак од земље! Исто тако и Француска! Игром случаја познајем човека, поштеног и моралног који се вратио из Француске где је имао огромну плату у Србију да би чувао овце! И каже да му је сада много лепше. Видим да си жестоко задојен материјализмом, тако да са тобом нема расправе.
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod alazovic » 25 Avg 2007, 15:50

Р4т&a je napisao:Холандија је највећи отпадак од земље! Исто тако и Француска!

Ovo ad-hoc vređanje stranih država nije poželjno na ovom forumu!
Р4т&a je napisao:...са тобом нема расправе.

Ako nema više rasprave, zaključiću diskusiju.

LOCK.
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Prethodni

Povratak na Politika