forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 28 Feb 2020, 07:47

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jan 2006, 15:39 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Za koga glasati, ljudi moji?? Svake godine je sve crnje i gore. Pa Checheni imaju bolju ponudu od nas. Necu sada ovde da navijam ali bih izdvojio slogane G17+ gde obecavaju zhivot iz bajke ali sve shto smo ikada pozheleli i oni stvarno misle da ovde zhive samo magarci koji jure shargarepu a sa druge strane imamo SRS koji obecavaju jedinu stvar koju niko nikada nece moci da ispuni a to je VLAST BEZ KORUPCIJE. EH, da su rekli, vlast sa veoma malo korupcije onda bismo im poverovali, ovako, smeh. :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2006, 23:10 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan 2005, 02:00
Evo Pedja Stojanovic na TV Kraljevu upravo objasnjava zasto ne treba glasati za svakog kandidata pojedinacno :twisted:

Mozda za Zokija - Bruce Lee - Melosa :lol: pa da nam zivot bude ko pesma 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2006, 13:44 
Korisnikov avatar

Ma Zoki Zorule je bezopasan, on je mala shtetochina, ovi krupniji su opasni. Na sloganu mu stoji `COVEK IZ NARODA`, pa odakle su ovi drugi, iz dzungle, zivotinjskog carstva, sa Marsa, sa planete Kripton. Alien VS Predator Razumem ja da oni hoce vlast ali, majku mu, nek malo poboljshaju marketing, totalno su providni i potcenjuju nas maksimalno, vishe nas cene proizvodjachi sredstava za odrzhavanje higijene. Oni leepo lazhu pa sve ti je milina a politichari, em lazhu em kradu i sve to na podmukao i svirep nachin i s predumishljajem, nemaju nimalo stila.
Imam neutralan stav prema DHSS, cenim zalaganja Batica a i Pedja Stojanovic je gospodin chovek. To ne znachi da sam glasach DHSS. Pozdrav

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2006, 15:52 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Mislio sam da se ne uključujem uopšte u ovu diskusiju jerbo sam kreator štampanog materijala za S. Mihajlovića (DS, naravno), ali ovo sto je SPO izlepio po čaršiji je stvarno bruka :)

Bruka No.1 je to što su pokušali da iskopiraju moju ideju sa rukovanjem Sloba i Borisa...
Bruka No.2 je to što su slikali Mirka kako se pozdravlja sa Vlajkom Senićem koji je daleko od toga da je prvi čovek SPO...
A treća i najveća bruka je što su Vlajko i Mirko ispali na toj slici kao Zagor i Čiko :lol: :twisted: Trebali su na bilo koji način da kompenzuju ogromnu razliku u visini, pa makar da Mirko stane na gajbicu :wink:

Nisam baš slikao taj poster, ali evo like iz iste foto edicije, oblavljene u novim Ibarskim novostima:

Slika

Ovo mi je dalo divnu ideju da slikam sve postere i da ih postavim ovde, pa da ljudi sami prosude o njihovom "umetničkom dojmu"...

Aleksandar

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2006, 13:00 
Korisnikov avatar

Pa slobodno pristupi, Aco, nemoj da se izuvash :lol: Necesh mi zameriti na rechima koje cu ti uputiti iz prostog razloga shto sam i ja verni glasach DS-a. Naravno da cu glasati za Sloba Bizona ali ne zato shto cu glasati za njega nego protiv ostale balavurdije a pogotovu protiv Che-trovica, `oberSCHTRUMPFfuhrera` okolnih sela grada Kraljeva, nemam nishta protiv ljudi sa sela ali veliki postotak je radikalska populacija i vuku nas dole u kaljugu. Nisam zadovoljan politichkim angazhmanom DS na podruchju Kraljeva, ukratko MLAKI STE. Alo, ne brukajte Zorana, otici ce veliki broj Chedi koji je energichniji i fleksibilniji. Drago mi je shto cesh postaviti i ostale plakate da se smejemo, a plakat DS je korektan i pohvalno je shto ne lepite plakate po nosevima gradjana kao radikali i ostali, postavi slike o tome gde sve lepe plakate i kako oni izgledaju posle,recimo, 5 - 6 dana i kako nam grad izgleda kao vashar ili Barnumov cirlus nakaza. Eto Aco, brate po oruzhju, imash MISIJU. Pozdrav

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 00:53 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44
NEK NAM VRATE HASETA, ELVISA I LIJA,
A EVO IM SILIKONI, ATOMSKA I CIA...

EVO IM SVE!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 11 Feb 2006, 19:05 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Predsedničkog kandidata Nove Srbije Miloša Babića u drugom krugu podržavaju mnoge organizacije i udruženja. Evo jedne od njih:

Slika

Posle ovakve iskrene podrške - Četrović stvarno nema nikakve šanse :)

L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 11 Feb 2006, 23:23 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44
Bitno je da ga GANACI podržavaju...daleko će dogurati...hehe

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]