O ulasku Srbije u "Partnerstvo za mir"

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod coper » 05 Avg 2007, 21:59

ok izvini, ja sam iz malo mladje generacije, tako da nisam imao mogucnosti da racionalno uvidim vrline i mane radikala, mislim na to, dok su bili na vlasti.
iskreno mislim da bi bilo dobro da im se na 6 meseci do godinu dana omoguci vlast, da pokazu svoje umece pa sta bude bude, a onda ako ne valja nova promena.

iskreno vlada koja je na vlasti vec nekoliko godina je "moja" vlada. samo jednostavno nemam nista protiv radikala.

a pomenutih muckova, mislim da ima jednako ko u milosevicevo vreme. mozda malo vise sada.

sve jedno, vlada nam je najbolja bila pre zadnje promene, mada je i ova ok. cool

jer ovih ne vladinih organizacija izgleda da ima mnogo vise nego u milosevicevo vreme, ali bice kasno kada srbi zakljuce da nam oni jedu hleb za dzabe, ustvari na stetu
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod LePetitPrince » 05 Avg 2007, 23:26

Jedino shto radi u interesu gradjana ove zemlje su nevladine organizacije a radikali ih mrze jer ih raskrinkavaju i podsecaju narod da ne naprave istu greshku dva puta. Vece bede i lopovluka iz Slobovog vremena vishe ovde nece nikada biti, zaboravlja narod kako je pucala kichma, kako se chekao hleb, kako se nije imalo para, kako je mlatila policija, kako se ginulo na ratishtima tudjih zemalja dok je neko krao Lipicanere, toga vishe nema ne zato shto smo mi dobri i pametni nego zato shto hvala Bogu postoji NATO da sprechi takva varvarstva i da klepi po tvrdoglavoj glavini sve one koji misle da mogu da divljashtva prema svom i tudjem narodu mogu da prodju nekazhnjeno.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod coper » 06 Avg 2007, 01:35

ovo sto pominjes da je policija tukla ljude po ulicama, pa izvini molim te ja jesam za to da policija tuce svakog ko se ne ponasa dolicno na ulicama gradova nasih, svakog ko pocne da se manijaci ispred policajaca i pocne da vredja policiju, sve te delikvente, narkomane i manijake i treba da policija mlati bas po ulicama, na vreme, sve dok se ne upristojimo kao sav normalan svet.

bedu iz milosevicevog vremena, ne mozes da vezujes za naseg bivseg predsednika, jer i sada kada bi nam bilo lose, najmanje bi za to bio kriv predsednik boris tadic. uporedi malo to sve, jer je tako kako jeste.

a ne vladine organizacije, mislim da placaju vecinom stranci koji su ih tu smestili upravo da nam ruse cast i razbijaju moral, pa i drzavu.

vise bih voleo da o nasim stvarima odlucuju politicari iz skupstine koju bira narod, nego iz stranih skupstina koji su poslali kod nas strane agente, neki ih zovu ne vladine organizacije
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 13:28

Zna se kakva je bila Slobova policija... Nije ona tukla delikvente i bruka je da tako govorish o tome. Mlatili su narod koji je zheleo demokratiju i ljudska prava i koji nije zheleo da uchestvuje u kolektivnim zlochinima, tukli su stare ljude, studente, decu i zhene a ne ulichne izgrednike. Znash li makar shta se deshavalo u Kraljevu. Nismo hteli da ratujemo, tukli su nas. Pobedimo na izborima on ne prizna nego batina. Zato smo ga i skinuli miiii NAROD i nije mu pomogla ni vojska ni korumpirana policija koja se za ovo vreme malo ishchistila od julovskog shljama. Bedu nam je lichno doneo Miloshevic, lichno sa svojim pomagachima iz raznih struktura vlasti i svaki dan razotkrivaju te barabe. Zheleo bi da nashi politichari odluchuju hahahaha nesposobni su i to je dokazano ali makar nisu shtetochine kao prethodnici i ne guraju nas u rat i u ekonomsku bedu nametnutu od celog civilizovanog sveta. Vidim da si ti neki centralista za jaku policiju da odrzhava red i mir, ne brini se, kada dodje NATO bice reda a i mira jer ce nas nauchiti kako stvari funkcionishu u normalnim drzhavama, a dotle ce sadashnja nasha policija da radi svoje zadatke mnogo bolje nego slobini psi sistema. Svaki dan na TV-u chujem, nemamo zakon za ovo ili za ono, smeshno je ljudi 2007. godina a neko mi govori kako mi sami imamo znanje i umece da vladamo sobom a kamoli Kosovom. Tuzhno je i zhao mi je zbog toga ali je realno stanje.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 13:40

vidi ovako lepi, licno sam video ta kako ti kazes slobova policija tuce studente i zene, i podrzavam takav njihov potez iz razloga sto su zene glasno vredjale policajce, a studenti su bili vidljivo pod uticajem marihuane, sto mislim da je droga, tako da bi to sigurno uradila i sadasnja policija, ako ne verujes, probaj sa viseminutnim uvredama da sebi pokazes kakva je policija.

to ko se borio da smeni milosevica, svedok sam licno jer sam non stop ucestvovao u demonstracijama, ja iz kraljeva nikada nisam odlazio sem na odsluzenje vojnog roka. nikada nisam dirao policiju na demonstracijama, nisu ni oni mene.

sloba ostavi na miru, a pomagace ako imas dokaze ili sumnje da su radili neka ne dela reci ovda i pomozi da se pravda zadovolji, jer ovo je i tvoja zemlja.
a sto se tice natoa, meni ne treba, dovoljno je da se postavi u vrh policije neko kakav je bio u nasoj policiji nacelnik paunovic. onda ce ti u drzavi biti reda i mira. seti se kako je bilo u kraljevu tih godina. lepooooooooo
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 18:55

U civilizovanim zemljama policija nema pravo da te tuche ni kada ih vredjash verbalno, ako poznajesh krivichno pravo onda nema razloga da ti dalje pricham, Vredjaj sluzhbeno lice na duzhnosti i bicesh UHAPSHEN a ne premlacivan, isto tako ako je neko pod dejstvom opijata policija ne sme da ga tuche nego da ga PRIVEDE. To shto pokushavash da demonstrante klasifikujesh kao narkomane ide na tvoju savest i to je chista glupost. Zhene vredjale policiju a ona ih tukla i ti to opravdavash, kako si ti primitivan, nema vishe toga burazeru, ako ne milom civilizacija ce ovde zazhiveti silom i svi moderni evropski zakoni ce biti uvedeni i ovde pa vishe nece doci do tako brutalne zloupotrebe vlasti pre svega izvrshne. Policija sme da reaguje silom samo u odredjenim okolnostima a to nije vredjanje.to Shto se tiche dokaza protiv vas, svakim danom se sve vishe saznaje i razotkriva i sve ste slabiji i gubite pozicije, polako ali sigurno, REFORME niko vishe nece zaustaviti a vi svi cete biti i ostati gubitnici tranzicije i MORACETE da se povinujete novim pravilima jer je ipak, aloooooo, 2007. godina, LEPI
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 21:02

LePetitPrince je napisao:U civilizovanim zemljama policija nema pravo da te tuche ni kada ih vredjash verbalno, ako poznajesh krivichno pravo onda nema razloga da ti dalje pricham, Vredjaj sluzhbeno lice na duzhnosti i bicesh UHAPSHEN a ne premlacivan, isto tako ako je neko pod dejstvom opijata policija ne sme da ga tuche nego da ga PRIVEDE. To shto pokushavash da demonstrante klasifikujesh kao narkomane ide na tvoju savest i to je chista glupost. Zhene vredjale policiju a ona ih tukla i ti to opravdavash, kako si ti primitivan, nema vishe toga burazeru, ako ne milom civilizacija ce ovde zazhiveti silom i svi moderni evropski zakoni ce biti uvedeni i ovde pa vishe nece doci do tako brutalne zloupotrebe vlasti pre svega izvrshne. Policija sme da reaguje silom samo u odredjenim okolnostima a to nije vredjanje.to Shto se tiche dokaza protiv vas, svakim danom se sve vishe saznaje i razotkriva i sve ste slabiji i gubite pozicije, polako ali sigurno, REFORME niko vishe nece zaustaviti a vi svi cete biti i ostati gubitnici tranzicije i MORACETE da se povinujete novim pravilima jer je ipak, aloooooo, 2007. godina, LEPI

dokaze prilozi protiv koga hoces, ali javno se izvini jer si me uvredio, posto ja nemam nikakve veze sa bilo kim koga pominjemo u diskusiji, jedino sto sam pristalica trenutne vlade.
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 06 Avg 2007, 22:33

Svojim izlaganjima ovde si dokazao da si anti-reformski nastrojen, uvredila te je istina.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod coper » 06 Avg 2007, 23:05

ja sam covek i to evropski, i da sam te uvredio dok sam mislio da si covek, javno bi ti se izvinio, ali ti nemoras uopste da se izvinjavas, posto za kulturu otprilike neznas.

a o nastrojenju prema nekim strankama, dokazi su iza nas, ja sam u dovodjenju vlasti sve do 5. oktobra bio na svim demonstracijama, a ti se zakuni ako imas u koga da nisi propustio nijednu demonstraciju. vlast koju podrzavam je i danas na celu nase drzave.

ja time sto ne zelim da ruzno pricam o nasima iz proslosti, ne govorim nista drugo vec razumno pokusavam da izbalansiram nepismene, kako je mnogo bolje da se okrenemo buducnosti, i da se ne okrecemo proslosti, to je moj stav i pogled na evropsku srbiju, a tebi ne preostaje nista drugo, nego da se ljagas sa svojim protivnicima, posto si otprilike dokon, po ceo dan.

zar nisi uvideo do sada da samo pricam lepo o svima iz predjasnje vlasti kao i iz ove vlasti,. to je zato sto nemam nijedan dokaz da je neko ucinio neko zlodelo, a ti samo lajes a ne smes da navedes nijedan razlog. prava si muskarcina. reci otvoreno, taj je ucinio bas to.
Poslednji put menjao coper dana 07 Avg 2007, 16:04, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
coper

Postod LePetitPrince » 07 Avg 2007, 12:52

Mislish da ce sve proci ako cutish i nabijesh glavu u pesak i kao nishta se nije desilo, ne chujem zlo, ne vidim zlo i ne govorim zlo, ...

Ostalo obrisano od strane moderatora zbog uvredljivih tonova...
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Prethodni

Povratak na Politika