forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 18 Sep 2019, 03:21

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 13:50 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jul 2007, 13:37
Tadica karakterise resenost? Kakva resenost? Da BG dodje do Zapadne Morave? A sto se tice te tvoje diplome za koju si se uhvatio, Raka je Masinski inzenjer a to je vece zvanje od dipl. Sociologa(ako se ne varam za Borisa Armanija) Grad koji proda neku fabriku ili bilo kakvu firmu dobija 5% od cifre a ostalo ide za BG i meni se ta "resenost" nimalo ne svidja kod "demokrata". Isti slucaj je i sa PDV-om. Lokalna samouprava dobija 5% povracaja pa ti RESENI vidi da li je to smrt za manje gradice kojih ima stotine u Srbiji(kao sto je Trstenik). O tome je on najvise pricao jer "Prva Petoletka" se uskoro privatizuje koja je drzala ceo grad i ne zelimo da kinta ode za prosirenje tamo neke yebene Zvezdare ili Karaburme :evil:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 13:58 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
alex, pojasni jos mnogo toga na ovom forumu, jer ovo je forum koji je na kraljevackom sajtu, i trebao bi vecinom da se bavi kraljevacanima i srbijom, a ne beogradom i vojvodinom.
lepo si rekao kako se radi to u sadasnjosti, i zao mi je sto je tako.
prva petoletka kako kazes svedoci o tome, a u kraljevu magnohrom i fabrika vagona, su brze od petoletke.
ali tih 5% sto si pomenuo, malo je ko upoznat sa tim tako da ne moze da rasudi pravilno politici nase malo uze srbije.

ali opet kazem tu su raka koji se bori za trstenik, bidz za svilajnac, PALMA velikim slovima jer to zasluzuje sve vise, velja koji grdi cacak, jos samo da se nas predsednik malo vise angazuje za kraljevo, i postajemo lagano jaci.

konacno neko ko voli srbiju (unutrasnju)
pozdrav alex brate

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 18:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Ni Bidzha, ni Palma ni Raka nisu Borisu Tadicu ni za mali prst, neka se kandiduju svi ti dzhovani za predsednika pa ce svi zajedno imati manje od 5% glasacha koji uopshte izadju na izbore. Bore se za svoje seoske atare, malo sutra, izigravaju srednjevekovne obor-knezove i pune svoje dzhepove. Od onoga shto nakupe malo daju gradu kao da daju iz svog dzhepa tobozhe, grade kao, sa chijim parama, sa svojim ne sigurno, Lako je biti darezhljiv kada su u pitanju tudje pare a ta pricha kako se bore za svoje gradice i propale fabrike ne pije vodu, znam kako se oni bore, potkupljivanjem seljaka i organizovanjem raznoraznih svechanosti koje ukljuchuju pechenje volova i ispijanje rakije, pravi domacini, nema shta. Struchnjaci za makroekonomiju sigurno nisu ali su upoznali shta dobro prolazi kod njihovih sugradjana pa to koriste. Palma da se pishe velikim slovom, moglo je nekada, sada ipak ima malo vishe trezvenih ljudi kao shto su Tadic i Djelic, njima skidam kapu. Te priche da sve pare idu u Beograd su tachne ali uz pomoc vazala u malim gradovima, ti tvoji su bili Slobini vazali a sada glume Robina Huda jer njihovi vishe ne drmaju Beogradom a ne zato shto im je stalo do naroda.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 20:51 
Korisnikov avatar

braca izvini molim te ali moji fanovi su u vladi bas sada.
pozdrav za ekonomistu dinkica i za najboljeg od najvecih voja kostunicu.

a to kome ces ti da skidas kapu, idi brate mili slobodno niko ti ne brani, pa im skidaj i kapu i radi sta god hoces. tvoja stvar.

o palmi i bidzi, ne mozemo da govorimo ja i ti, vec samo mestani koji tamo zive.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 22:42 
Korisnikov avatar

A zashto ne mozhemo da prichamo o njima, postoji neshto shto se zove sloboda mishljenja i govora i neko ne mora biti na Mesecu da bi znao da on postoji. Mi znachi ne smemo da prichamo o gradonachelniku Beograda nego samo Beogradjani, ma nemoj, mnogo si ti ogranichen chovek.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2007, 22:50 
Korisnikov avatar

ne mora biti na mesecu da bi znao da postoji, ali je morao da prodje preko meseca da bi znao kako je na njemu.

ok, ja ne zelim nesto puno da pricam lose o ljudima koje ne poznajem, tako da ti nastavi sam.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Avg 2007, 08:14 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

G 17+? Svaka cast Copere(ako sam dobro razumeo da si njihov simpatizer). A sa ovom personom se ne moze razgovarati jer je covek previse "demokratski" ogranicen(kao terasa). Obor knezovi? Pa valjda je normalno da se ljudi cimaju za svoj grad ali nije normalno da ih neki shabani napusavaju zbog toga. Iz ove Vlade podrzavam jedino Dinkica i Vericu Kalanovic koji su uradili mnogo za opstanak mog gradica(po Robin Hood principu dobijamo 3 puta vise sredstava iz Budzeta jer spadamo u nerazvijene Opstine). Mada je i Velja covek domacin, ne mogu da gresim dusu. Demokrate? I da vladaju 50 godina nista ne bi uradili za zemlju juzniju od Obrenovca-i zato ce izgubiti sledece izbore.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Avg 2007, 13:02 
Korisnikov avatar

Znachi coper svi moramo da idemo na mesec da bismo saznali kakvi uslovi tamo vladaju a ko ne ode neka cuti :)))) onda da ukinemo astronomiju i 99% zaposlenih u NASA-i poshto ti ljudi nisu bili na mesecu hahahaha imash nauchnike i kosmonaute choveche, shalju i sonde choveche bozhji a ti kao obichan gradjanin ukucaj MOON na nekom od pretrazhivacha npr GOOGLE i saznacesh sve o Mesecu pa makar bio nepismen u domenu astrofizike, svaki do poslednjeg detalja, videcesh i satelitske slike, shta ti srce zheli ali tebi je to opravdanje za neznanje to shto nisi bio na MESECU alo bre! a ti ALex charapan, tvoja charapanija je opstala ne zahvaljujuci obor-knezovima nego uprkos njima jer se GLAVNE ODLUKE DONOSE ZA TERITORIJU CELE ZEMLJE, REFORMSKI ZAKONI I DRUGE VAZHNE ODLUKE a tu se ti tvoji robin hudovi hvala bogu ne pitaju ama bash nishta. Zamorili ste me moji zemljaci, nemate nijedan validan argument nego sve prebacujete na verbalno napadanje tako da mogu samo da vam uputim svoj prezir i da ignorishem ako neki post ne zasluzhi da se odgovori na njega, sada pravac na internet dechaci pa se informishite.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Avg 2007, 16:12 
Korisnikov avatar

prince to sto ti pises vise nije diskusija, nego svadja. posto ja ne zelim da se svadjam ni sa kim na forumu i ne zelim da vredjam nase politicare, sto je tebi jedini cilj, nastavi ti brate sam da pricas sa sobom i uzivaj. pozdrav

alex, drago mi je da i na ovom forumu ima razumnih ljudi, kao sto si ti, koji na buducnost, ali i na sadasnjost, gledaju realno, ali i demokratski.
volim kada imam s kim da diskutujem o svemu, ali samo ne volim da se svadjam, kao sto neko ovde nista drugo ne zna.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Avg 2007, 14:21 
Korisnikov avatar

Bash mi je drago da vas dvojica istomishljenika mozhete da vodite demokratsku diskusiju :) Ti njega vojvodom a on tebe serdarom hahahaha :lol: Pozdrav dragi moji alex i coper, ovaj put ste naishli na TVRDO. :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Avg 2007, 10:18 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Prestani na par nedelja da gledas B92 i mnogo bolje ces se osecati :lol:
Ovako si zatrovan nekim defetistickim organizacijama i personama kao sto su LDP, B92, Canak, Natasa Kandic i ostalim "gologuzim" Nevladinim organizacijama.
"Sve ce to ooooo mila moja......" :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Avg 2007, 14:41 
Korisnikov avatar

tako je. b92, je jedna od danas vecine demokratskih televizija, kako oni sebe nazivaju, ali definitivno najpovodljivije utice na narod. najlakse im je da obmanu narod mladje generacije, tako da prilicno napreduju u svom poslu.
na svu srecu, ankete pokazuju da nije najgledanija televizija, sto savetujem i ja takodje da treba sve televizije da se vide, a ne samo jedna, da bi se pravilno moglo rasuditi za mnoge stvari.
moja ocena od 1 do 10 za b92, i tv i radio, je 4.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Avg 2007, 15:51 
Korisnikov avatar

Tvoja ocena :lol: hahaha Jeste, za sve je kriva b92, zato shto su rasvetlili ono shto nije trebalo da se rasvetli, umesto da se ljutite na krivce i zlochince vi se ljutite na one shto ih otkrivaju :roll: shta god vi rekli ili pokushali, njih niko nece zaustaviti a tek nas chekaju obelodanjivanja svega i svachega pa ce vash glas biti sve tishi a napor uzaludan. Resistence is futile 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 12:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40
Видим да постоји велико неразумевање политичке ситуације у нашем граду и земљи. Ситуација није тако једноставна како многи овде покушавају да је представе. Замолио бих оне који не поседују квалитетне информације не постављају коначне резултате. Блажен је онај ко не зна а ћути. СРС није сјајна и далеко је од тога, али тренутно је најмање зло, да тако кажем. Ко има очи видеће о чему причам само ако погледа око себе. Прва ствар је омладина у коју и ја спадам. Обратите пажњу. Лоше је стање. Шта је узрок? Узрок је наставак комунизма, то јест демократија западног типа. Погледајмо истини у очи.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2007, 20:17 
Korisnikov avatar

Bash mi je drago da se mojim stavovima protivi pripadnik OBRAZA i simpatizer Radikala koji nemaju obraza, to znachi da sam na dobrom putu. Ako je neznanje blagoslov, ti si blagosloven :lol: hahaha, najbolje je ono da je problem u Srbiji demokratija zapadnog tipa hahahaha choveche Bozhiji jesi li ti upamet, tvoji naci-fashistichki stavovi se nikako ne slazhu sa ovom sredinom, mi smo postradali i od ultra desnice i od ultra levice, oba puta smo pogreshili, chini mi se da zapadnoj demokratiji ide dobro, chak odlichno. Niko ne mozhe da negira njihove rezultate i kako im narod zhivi dobro a komunisti su u bedi a ti tvoji fashisti vishe NE POSTOJE, sada su spali na grupe skinera i pankera ili navijacha koje po potrebi koriste zamaskirane politichke partije kao shto je SRS, nikada nije osudio takve pojave a KAO je za DEMOKRATIJU, to tvoje NAJMANJE ZLO je sledbenik zapadne demokratije, da nije, ne bi bilo u nashem politichkom sistemu, morali su da mutiraju kako ih vreme ne bi pregazilo.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]