forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 27 Jun 2019, 00:08

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 16:55 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21
Gorski_Vuk je napisao:
Kraljevo je juce pokazalo za koga ce da glasa!!! \:D/ =D> \:D/
Trebalo je videti halu sportova!!!
:D :D :D
SVIM SRCEM ZA TOMISLAVA NIKOLICA!!! \:D/ \:D/ \:D/

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 16:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21
Slika

POBEDICE SRBIJA-POBEDICE ŽIVOT!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 16:58 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21
tiki je napisao:
ŽIVOT JE ZAKON!

Uradili smo puno u ovoj kampanji i drago mi je što sa velikim optimizmom ulazimo u taj 20. januar.

Tog dana mora pobediti naša želja za životom, tog dana želim da Srbija pokaže koliko je zapravo spremna da stvara onu Evropu na koju mi, kao njeni građani imamo pravo.

Ovo su izbori na koje ne izlazim pred ljude sa porukom da treba da glasaju za manje zlo, ovo su izbori na koje izlazim pred ljude sa idejom da im objasnim da će Srbija biti drugačija ukoliko oni preuzmu odgovornost, koju sam spreman, zajedno sa njima da preuzmem i ja na mestu predsednika Srbije.

Pojedinac ne može da promeni ovu zemlju, Milošević ju je uništio a ja želim sa svim divnim građanima sa kojima sam napravio taj veliki dogovor da 20. januara pokažem da je ovo evropska zemlja, da je spremna da se suoči sa svojim problemima, da je spremna da preuzme odgovornost koliko god ona bila teška i da nije dalje spremna da sledi politiku laži i neistine bez obzira na sve izgovore koji tu politiku prate.

Želim da pobedim sve druge predsedničke kandidate i na takav način ubrzam promenu u ovoj zemlji približavajući Srbiju vanredniim parlamentarnim izborima koji moraju biti prilika za promenu vlasti Vojislava Koštunice, s obzirom da je ona uzrok svih naših ozbiljnih problema i novo posrtanje u poslu evropskih integracija.

Očekujem od građana da izađu na birališta, molim ih da saslušaju svakog političara, ali da ovoga puta ne robuju velikim političkim idejama pred kojima je njihov život tako mali, već da ovoga puta misle na sebe, na svoje porodice, na spratove, blokove, ulice u kojima žive, da ovoga puta budu drugačiji, jer smo pokazali da ova zemlja ima drugačije i lepše lice od onog koje stalno pred nas izvodi ta nesrećna politika prošlosti koju danas simbolizuje Koštunica sa svim svojim predsedničkim kandidatima, a koju je nekada simbolizovao Milošević.

Kao što smo znali šta da radimo sa Miloševićem, tako danas treba da postupamo i sa tom njegovom politikom koja ugrožava naše živote i ja se radujem 20. januaru, ali radujem se i 3. februaru. Tog dana ćemo igrati važnu ulogu u političkom životu ove zemlje.

Ceda Jovanovic-Život je zakon!

=D>

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:00 
Korisnikov avatar

POBEDICE SRBIJA - POBEDICE ZIVOT !!!

POBEDICE TOMISLAV NIKOLIC =D> \:D/ =D>

SVIM SRCEM ZA BROJ 1 \:D/ \:D/ =D> \:D/

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:04 
Korisnikov avatar

Citiraj:
Kao što smo znali šta da radimo sa Miloševićem, tako danas treba da postupamo i sa tom njegovom politikom koja ugrožava naše živote i ja se radujem 20. januaru, ali radujem se i 3. februaru. Tog dana ćemo igrati važnu ulogu u političkom životu ove zemlje.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:08 
Korisnikov avatar

Gorski_Vuk je napisao:
POBEDICE SRBIJA - POBEDICE ZIVOT !!!

POBEDICE TOMISLAV NIKOLIC =D> \:D/ =D>

SVIM SRCEM ZA BROJ 1 \:D/ \:D/ =D> \:D/

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:13 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37
“Ako neko od vas u idućih mesec ili dva vidi negde Zorana Đinđića, recite mu da je i Tito pred smrt imao problema sa nogom.”

tomislav nikolic 23.02.2003.

GROBAR JE BIO JEDAN OD NARUCILACA UBISTVA!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 00:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2007, 02:58
ZAOKRUZITE BROJ 4

VELIMIR ILIC

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 00:57 
Korisnikov avatar

IZ NARODA ZA NAROD

VELIMIR ILIC

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 01:52 
Korisnikov avatar

SVIM SRCEM!!! :D :D :D

TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK SRBIJE!!!
=D> =D> =D> BROJ 1 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 02:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
pozdrav svim demokratama, celom demokratskom bloku, i porucujem da jednoglasno na kraju izglasamo borisa tadica za predsednika, jer jedino tako cemo imati nasu srbiju, bez ratova, srbiju u kojoj ce i dalje nastaviti da bude sve bolje, kao sto nam je bolje od kljucnog 5.oktobra 2000.do danas.

cestitamo se posle izbora, demokrate, osmeh na licu kao sto nam i jeste svih 5 godina....... pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 03:01 
Korisnikov avatar

Citiraj:
kao sto nam je bolje od kljucnog 5.oktobra 2000.do danas.

Ispravka!!!! Vise se Velimir Ilic zalagao za taj famozni 5. oktobar 2000. i pokojni Zoran Djindjic, nego Tadic.... Nemam ja nista protiv Tadica, naravno da je bolje on nego Toma, ali pre svega nas VELJA

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 18:17 
Korisnikov avatar

ŽIVOT JE ZAKON!

Uradili smo puno u ovoj kampanji i drago mi je što sa velikim optimizmom ulazimo u taj 20. januar.

Tog dana mora pobediti naša želja za životom, tog dana želim da Srbija pokaže koliko je zapravo spremna da stvara onu Evropu na koju mi, kao njeni građani imamo pravo.

Ovo su izbori na koje ne izlazim pred ljude sa porukom da treba da glasaju za manje zlo, ovo su izbori na koje izlazim pred ljude sa idejom da im objasnim da će Srbija biti drugačija ukoliko oni preuzmu odgovornost, koju sam spreman, zajedno sa njima da preuzmem i ja na mestu predsednika Srbije.

Pojedinac ne može da promeni ovu zemlju, Milošević ju je uništio a ja želim sa svim divnim građanima sa kojima sam napravio taj veliki dogovor da 20. januara pokažem da je ovo evropska zemlja, da je spremna da se suoči sa svojim problemima, da je spremna da preuzme odgovornost koliko god ona bila teška i da nije dalje spremna da sledi politiku laži i neistine bez obzira na sve izgovore koji tu politiku prate.

Želim da pobedim sve druge predsedničke kandidate i na takav način ubrzam promenu u ovoj zemlji približavajući Srbiju vanredniim parlamentarnim izborima koji moraju biti prilika za promenu vlasti Vojislava Koštunice, s obzirom da je ona uzrok svih naših ozbiljnih problema i novo posrtanje u poslu evropskih integracija.

Očekujem od građana da izađu na birališta, molim ih da saslušaju svakog političara, ali da ovoga puta ne robuju velikim političkim idejama pred kojima je njihov život tako mali, već da ovoga puta misle na sebe, na svoje porodice, na spratove, blokove, ulice u kojima žive, da ovoga puta budu drugačiji, jer smo pokazali da ova zemlja ima drugačije i lepše lice od onog koje stalno pred nas izvodi ta nesrećna politika prošlosti koju danas simbolizuje Koštunica sa svim svojim predsedničkim kandidatima, a koju je nekada simbolizovao Milošević.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 23:57 
Korisnikov avatar

SVIM SRCEM ZA JAKU I STABILNU SRBIJU :D :D :D

A ne kako Tadic kaze: "ZA JADNU I LABILNU SRBIJU" [-X [-X [-X

TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK \:D/ \:D/ \:D/

SRBIJA CE ZAOKRUZITI BROJ 1 =D> =D> =D>

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 00:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
BIlly_Gambino je napisao:
Citiraj:
kao sto nam je bolje od kljucnog 5.oktobra 2000.do danas.

Ispravka!!!! Vise se Velimir Ilic zalagao za taj famozni 5. oktobar 2000. i pokojni Zoran Djindjic, nego Tadic.... Nemam ja nista protiv Tadica, naravno da je bolje on nego Toma, ali pre svega nas VELJA

lepo je to sto postujes nekog ko je zasluzan za sve sto se sada desava, za nase bolje sada, veruj da je velja i jedan mojih lidera, cenim i cedu, bori se kao pravi borac, ali ralnost je da jedino tadic moze da pobedi ove ratnike, a to nam je najvaznije, da ne idemo u ratove, nego na putovanja i letovanja i zimovanja, zar ne? to je razlog za pobedu borisa, jer se zaista bori za nas, pa to se bar vidi svaki dan.

i nisam rekao da je pojedinac zasluzan za 5.oktobar, nego da nam je bolje od 5. oktobra, procitaj bolje

a ko je zasluzan, zasluzni smo svi mi , ceo demokratski blok, i treba da ostanemo slozni i sada, kada nam je vazno da se nastavi put dobrog, put dobrog za sve nas.

i opet pozdrav "celom" (naglaseno) demokratskom bloku

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]