forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 16 Nov 2019, 01:40

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 111 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2008, 16:43 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02
Jel to Franjo???

Uostalom, dobra montaza, na brzinu uradjena, ali ko se time bavi zakljuci lako, nije se trudio da kvalitetno spoji layer-e.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2008, 17:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40
Oziris je napisao:
Jel to Franjo???

Uostalom, dobra montaza, na brzinu uradjena, ali ko se time bavi zakljuci lako, nije se trudio da kvalitetno spoji layer-e.

Погрешно. Имаш још два покушаја! :lol:

По чему си закључио да је монтажа?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2008, 21:39 
Korisnikov avatar

Slika je radjena u velikoj rezoluciji, zatim prebacena u Grayscale, na slici obavezno ostaju tragovi isecanja, ako je montirana, i koriscen je malo blure da zamaskira ostri prelaz, ali pojacavanjem kontrasa i jos malo moze da se dodje do zakljucaka, ali nista nije 100%, mogu da se efekti pogresno protumace zbog svetlosti, ugla padanja i ostalog.
Samo kazem da ima simptome, ne znaci da je 100% orginal niti falsifikat.

Nije Tito, pa ko je?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2008, 00:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
](*,) :lol: :shock: 8) :wink: :D :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2008, 11:30 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Evo i uvecane verzije:

Slika

Ili je Zoran bio svetac za zivota (a ubedjen sam da to i nije daleko od istine), ili je ovaj beli oreol oko njegove glave losa pocetnicka montaza nekog ko je bas bio dokon! Ovakav oreol ne moze da se dobije nikakvim osvetljenjem jer nije iste debljine, a svetlo bi morao da drzi u rukama tip u beloj kosulji kojem ili su ruke prekrstene ili mu fale kompletne podlaktice :)

Bavim se ovim stvarima i nije mi bilo tesko da provalim amatersku montazu...

Pozdrav,
L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2008, 11:35 
Korisnikov avatar

Искрено, не знам да ли је у питању фалсификат или не, мада ми делује као оригинал. Додуше није толико ни битно, битно је да су се свеједно састајали, а на слици је Сорош. :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2008, 12:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21
@Р4т&a

Sheshelj je u vreme prve intervencije protiv Iraka (kad je na celu Amerike bio stariji Bus) nudio sada mrskoj, a tada verovatno "bratskoj" laugh.gif, US Army dobrovoljce za rat u Iraku. Da li je tada, tih davnih devedesetih, bio suvise mlad i zelen, pa nije znao nista o Americi, "imperijalizmu", antisrpstvu Zapada i ostalih sila Zla? Da li je moguce da je jedan takav kapacitet dozvolio sebi da bude u zabludi?
Ili mozda pitanje treba postaviti drugacije: Sta se desilo u medjuvremenu, pa je Sadama Huseina, pasioniranog istrebitelja Kurda i diktatora, otkrio kao prijatelja? Da li ce za 10 ili xy godina mozda US Army opet biti "bratska", a Sadam Husein tiranin?
Mozda ti nisi prava adresa za ovo pitanje, ali, eto, dao si mi slagvort da iznesem svoje zapazanje i podsetim na seseljevsku "doslednost".

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2008, 13:04 
Korisnikov avatar

А какве ја имам везе са Шешељем??

А и ово је тема о Зорану.

Да вас подсетим једне његове реченице коју ви изгледа нисте чули или једноставно нисте упознати са Зорановом политиком као ја. Дакле, следи реченица која разара идеју да је Ђинђић био човек без кога се не може, да је био неки тиранин, и да је био незаменљив :roll:

Као што рекох, такве теорије не могу имати утемељење у демократији, осим у либерално стаљинистичкој верзији исте (у којој притом влада и једноумље), а у Србији се она колико видим најбоље примила. Борите се за праву, а не лажну слободу.

Зоран Ђинђић
"Ako neko misli da ce zaustaviti sprovodenje zakona time što ce mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem. "

Хм... Мислим да је Зоран био у праву, и да би исто овако било (наравно не 100%, то је немогуће) и да је он жив! :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2008, 00:41 
Korisnikov avatar

Jesam li ja zbunjen ili covek ukopa sebe ovim citatom.
Pitanje je dokle bi mi, narod na dnu piramide dogurao i ko zna gde bi bili da nije ovaj covek ubijen. Od tada ja samo vidim da idemo niz brdo.

@alazovic
na osnovu iste stvari sam zakljucio, imao sam bas sa tim oreolom problema prilikom sopstvene montaze, zbog cega sam i digao ruke, mnogo relacija PhotoShop-Corel Photo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2008, 22:30 
Korisnikov avatar

Slika

U ponedeljak, 10. marta, u 18h, u Lingva centru u Kraljevu, održaće se tribina SEĆANJE NA ĐINĐIĆA, a gost i predavač biće Đinđićev, višegodišnji, najbliži saradnik, i prijatelj, g. Zoran Živković.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2008, 12:58 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37
tiki je napisao:
Slika

U ponedeljak, 10. marta, u 18h, u Lingva centru u Kraljevu, održaće se tribina SEĆANJE NA ĐINĐIĆA, a gost i predavač biće Đinđićev, višegodišnji, najbliži saradnik, i prijatelj, g. Zoran Živković.

Siguran sam da ce to biti jedna odlicna tribina!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2008, 14:14 
Korisnikov avatar

Нико од набеђених Ђинђићеваца изгледа нема одговор на моју поруку... Па да, ионако већина вас ни појма нема ко је био Зоран и шта је причао. Отворите очи, људи, искрено вас саветујем, прочитајте нешто озбиљно. Информације су моћ! Али, само ако се прикупе у довољној количини и то, не са телевизије, већ из масе алтернативних извора. Оставите се неокомунизма :idea: :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2008, 22:22 
Korisnikov avatar

Slika

Želimo da budemo društvo energije, optimizma i inicijativa. Sa građanima koji veruju u sebe i svoju zemlju, koji vredno rade, idu u susret problemima, a ne izbegavaju ih, sa građanima koji ne posustanu kod svake prepreke i ne razočaraju se kod prvog neuspeha. Želimo da budemo društvo slobodno od straha i slobodno od siromaštva. Sa građanima koji nemaju razlog da strahuju za svoj život i imovinu, ili za nezavisnost i bezbednost zemlje, na svakom pedlju njene teritorije. Takođe, sa građanima koji znaju da žive u solidarnom društvu koje se brine za svoje socijalno ugrožene članove. Sledeća godina je prilika da se još jedan korak približimo viziji društva kakvo želimo u Srbiji.
2002

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2008, 22:50 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Р4т&a je napisao:
Нико од набеђених Ђинђићеваца изгледа нема одговор на моју поруку...

A ne pada ti možda na pamet da niko ne oseća potrebu da o Zoranu diskutuje sa tobom?
Pa evo ja kao admin te podsećam na to...

Nisam zadovoljan brzinom promena, jer kod nas u njih nije uključen dovoljan broj ljudi. Mnogi se ponašaju kao posmatrači u utakmici u kojoj i sami učestvuju.

Nema više spavanja. Vreme je za akciju. Spavaćete kada odete u penziju.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2008, 23:21 
Korisnikov avatar

"nacionalisti" su samo neobrazovani, i plitkoumna deca koja se boje promena, kao i dete sto se boji mraka, potrebno je da odrastu, samo da ne bude prekasno. Pravi nacionalista se bori da ljudi u zemlji zive kako treba od rade, ne ideala. Zta je Drzava bez ljudi, ako svi nestanemo, pa ova politika koja nikako da se istrebi 17 godina nas vodi u propast.
Bio je jedini pametan, pre svega inteligentan covek, posle Tita koji je mogao da vrati NAROD, ne drzavu, na pravi put, ocigledno nekom nije bilo u intresu da narod prosperira.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 111 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]