SAMO RADIKALNO!!!

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Re: SAMO RADIKALNO!!!

Postod coper » 12 Jul 2008, 21:14

nemoj ti da se pravis da si spasilac ovog grada, dobro se zna kontkst reci "seljaci" koju sam naveo.
takvih ima i u selima, ali i u samom gradu kraljevu. i jos jednom, znaj .... to su oni seljaci sa znacima navoda, ovako "seljaci"
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod Р4тн1к » 14 Jul 2008, 10:55

coper je napisao:nemoj ti da se pravis da si spasilac ovog grada, dobro se zna kontkst reci "seljaci" koju sam naveo.
takvih ima i u selima, ali i u samom gradu kraljevu. i jos jednom, znaj .... to su oni seljaci sa znacima navoda, ovako "seljaci"

Какав спасилац, одакле ти то? :shock:

Можда је боље употребити онај старији израз - џовани :D
Да, таквих има, и то у нездравим количинама, ту се слажем, али не постоји законитост према којој би се одређивала политичка опредељеност истих, али чак и да постоји, рекао бих да џокери угалном гласају за ЛДП. Колико сам ја упознат са радом њихове омалдине и "омладинске управе" видим да су ту људи који морам да кажем, располажу са врло мало информација и подлежу наговарањима и лажима старијих чланова (лично сам се уверио)! :?

Такође, нисам ни рекао да полажем неке велике наде у СРС, али ето, да видимо и то...
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod coper » 24 Jul 2008, 02:34

ja bate, kad vidim radikale ja se posteno "userem " od smeha, al posteno.
to ti je ekipa kao za neki kusturicin film, cast malobrojnima koji bih mogli da se izuzmu od vecine.
ldp-ovce nisam ni gledao :lol: niti imam neke potrebe da gledam bilo koga iz bedne politicke scene kraljeva.

nego da mi predjemo na nesto sto je vaznije od uzasnih radikala, i (do sada barem, od vecine) ismevanih ldp-ca.

sta ce biti u americkoj vlasti, pusti ti ove kokosare kod nas, glavno je zavrseno, beograd i republika. desilo se ono sto je naravno bolje za sve gradajne u srbiji.

kako ce se sve zavrsiti u americi.

p.s. Menjaj naslov administratore. ovo je dosadilo brate svima. [-o<
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Prethodni

Povratak na Politika