forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 10 Dec 2019, 21:45

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Mar 2005, 17:19 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 08 Mar 2005, 16:41
Dragi Kraljevcani,

Ovom temom pokrecem inicijativu za osnivanje gradskog hora po uzoru na ostale gradove u okruzenju Kraljeva. Javljajte se, pisite....
Kao Kraljevcanin i profesionalni pevac trenutno zaposlen u Beogradskoj operi bilo bi mi izuzetno drago da se u mom rodnom gradu tako nesto desi.
Nadam se da grad od blizu stotinu hiljada stanovnika ima dovoljno zainteresovanih za osnivanje gradskog hora.
Do sledeceg javljanja s postovanjem

Boris Postovnik
operski pevac
Narodno pozoriste Beograd

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2005, 12:53 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Citiraj:
Ovom temom pokrecem inicijativu za osnivanje gradskog hora po uzoru na ostale gradove u okruzenju Kraljeva. Javljajte se, pisite....

Kolliko sam načuo, takav hor se uskoro osniva pri KUD "Abrašević", a vođa hora bi trebalo da bude Veroljub Radaković, skoro smenjeni direktor RTV Kraljevo..

Verovatno će to uskoro i da se objavi :)

Eto malo nezvaničnih informacija...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2005, 12:41 

Pridružio se: 31 Avg 2005, 12:19
Koliko i ja znam postoje dva crkvena hora u Kraljevu, a jedan od njih vodi Dunja. Ja sam licno jedno vreme posecivao probe i mogu da vam kazem da je ona divna osoba sa puno iskustva u vodjenju hora.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2007, 16:25 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2007, 04:32
Borise, malo me podsecas na onog leptira iz "Zikine dinastije 9". Oni su u bolnici a onaj ludak sto visi na plafonu zapeo za hor pa hor i leteo kroz prozor. Bez uvrede :), ovo je samo zezanje, hehehe. I ja mislim da bi bilo lepo da se sastavi jedan profi hor da Kraljevo jos po necemu poznato. Sto se tice Veroljuba (Verko), mislim da ga znam, jel on nekada drzao privatnu muzicku skolu "Kornelije Stankovic" ?

Vrh

PostPoslato: 07 Okt 2008, 02:54 

Danas sa pocetkom u 20h,ansambl NOCTURNO odrzace koncert u Kraljevackom pozoristu.Na programu ce bit najlepsi horovi operske literarture Verdija,Mocarta,Maskanjija,Cajkovskog.Ulaz je besplatan.
Ansambl NOCTURNO cine pevaci iz Opere Narodnog pozorista u Beogradu.Ovim putem bi se zahvalio gradonacelniku Kraljeva dr.Babicu,gosp.Vladimiru Bogavcu i gosp.Biljani Konstantinovic ,jer su omogucili da se jedan ovakav koncert odrzi u nasem i vasem Kraljevu.

Kao solista predstavice se Kraljevcanin Vladimir Rumenic

Dodjite da sa nama podelite ovo lepo vece

Hor NOCTURNO

Vrh

PostPoslato: 07 Okt 2008, 02:54 

Danas sa pocetkom u 20h,ansambl NOCTURNO odrzace koncert u Kraljevackom pozoristu.Na programu ce bit najlepsi horovi operske literarture Verdija,Mocarta,Maskanjija,Cajkovskog.Ulaz je besplatan.
Ansambl NOCTURNO cine pevaci iz Opere Narodnog pozorista u Beogradu.Ovim putem bi se zahvalio gradonacelniku Kraljeva dr.Babicu,gosp.Vladimiru Bogavcu i gosp.Biljani Konstantinovic ,jer su omogucili da se jedan ovakav koncert odrzi u nasem i vasem Kraljevu.

Kao solista predstavice se Kraljevcanin Vladimir Rumenic

Dodjite da sa nama podelite ovo lepo vece

Hor NOCTURNO

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]