forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 14 Okt 2019, 20:23

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2005, 13:30 
@alazovic
Zakljucavanje teme, bez ikakvog odgovora, o odlasku Jovasevica na slavu radikala je pravi "demokratski gest", nema sta, bas u vasem stilu, nisam ni ocekivao nesto pametnije.
Nemate adekvatne odgovore pa onda reakcija poput one u slavnoj "sablji" saseci dalje komentare :)

Ima jedna narodna izreka, "Nicija nije gorela ..." pa ce te i vi "demokrate" slicno proci ako ne i gore od Vasih predhodnika.

Toliko sam se trudio da vidim sta ste Vi to uradili za ovaj grad u periodu od 2000 do 2003 ,ajde nemora do danas, sad ste kao opozicija pa mozete naci neko opravdanje za taj period, priznace te,uzalud sam se trudio, zar ne?

P.S. Predpostavljam da je sledeca reakcija uskracivanje prava da se postuje kao "gost", ali i za to ima resenje registrujem se recimo kao Petar Petrovic. Moguca je i druga opcija prikladnija vasem stilu jednostavno brisati postove neistomisljenika :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2005, 18:08 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Svakog gosta tri posta dosta :)

Ako nisi primetio, ovo nije privatni forum nego javni forum grada Kraljeva. Ako si raspoložen da vodiš privatnu polemiku sa mnom - piši mi na privatan mail - jednostavno ga je naći... Google - Aleksandar Lazovic... Javno, da javnije ne može da bude!!!

Nemam nameru da se nastavljam više sa tobom... Kada stisneš petlju da se predstaviš - eto i mene :) Do tada - pucaćeš u prazno, znajući da sam JA onaj koji ti je to omogućio, koliko god da tebi to ne prija :)

Pozdrav...

Vrh

PostPoslato: 24 Mar 2005, 01:11 
Ne brini sve je OK, istina boli ali obraz je obraz, ostao si mi kratak koliko si dugo poslanik i koliko si sekundi govorio za skupstinskom govornicom i sta si to doneo dobro ovom gradu.

Necu Vas vise uznemiravati ali necete me ni isprovocirati da vam se predstavim jer sam vrlo dobro poznajem a iz Vaseg sam najblizeg okruzenja :)

Evo za Vas sam kao sto rekoh Petar Petrovic :)))

Vrh

Tema posta: steta
PostPoslato: 24 Mar 2005, 22:14 
Forum ima desetak postova i vec je pocela restrikcija "nepodobnih".

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Mar 2005, 01:16 
Pozdrav za Forummahera

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 09:12 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2005, 08:21
Lazovicu, poenta foruma je da sto vise ljudi kaze sta misli. I da sto vise ljudi vidi sta drugi misle. Moja prijateljska sugestija za tebe je da ne ulazis u polemiku sa posetiocima (naravno, osim ako ne krse politiku ponasanja) u ulozi administratora.
Ovaj forum samo tako moze da opstane.
Pozdrav!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 12:55 
On to radi tako sto baci kosku i ocekuje da mi ostali zagrizemo i da punimo forum postovima koji mu odgovaraju. On bi da ukloni sve neistomisljenike i da im zabrani pristup forumu. Pogledajte i sami koliko postova ima, pa ce vam sve biti jasno. A forum treba da bude rezultat njegove zrtve za Kraljevo, kao mi smo slepci i nevidimo kakav je njegovlicni interes, al da se ne ponavaljam. Ako ce mu biti lakse odlazim trajno sa ovog foruma, a forum pokazuje koliko je njegovih istomisljenika :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 23:05 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
brkicb je napisao:
Lazovicu, poenta foruma je da sto vise ljudi kaze sta misli. I da sto vise ljudi vidi sta drugi misle. Moja prijateljska sugestija za tebe je da ne ulazis u polemiku sa posetiocima (naravno, osim ako ne krse politiku ponasanja) u ulozi administratora.
Ovaj forum samo tako moze da opstane.
Pozdrav!

Ma pusti "gosta", ja sam sa njim završio polemiku, čovek je počeo ovde sam sa sobom da se dopisuje, što se i po porukama vidi. Al, bože moj, ima nas raznih ;)

Pozdrav bbrkicu... Jel' to Bojan???

Vrh

PostPoslato: 02 Apr 2005, 15:12 
@alazovic

Ti zavrsio polemiku :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :) :) :) :) , nevideh ni jedan argument kojim si uspeo opovrgnuti moje tvrdnje,a imam ih jos na tvoju zalost, ali ovog puta cu te postedeti, znas, previse je ponovo pucati u mrtvog zeca.
Ta tvoja nadmena iskljucivost, nadam se da ce ipak samo tebe odvesti tamo gde zasluzujes a da ce kraljevcani konacno videti za kakve vise nikad ne treba glasati, jadna je ta demokratija koju ti sprovodis.
Demos - Narod - Kratija - kratiti :cry:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Apr 2005, 11:38 
@gost
a koste to vi petre petrovicu :?:
vi da imate ono sto nemate lepo bi ste se prijavili pod imenom vasim i izasli iz mraka u kome se krijete.
ako znate sta je demokratija vi onda napravite vash forum :idea:
narod gradi demokratiju a ne pojedinci :wink:
a mozes i da se izjasnish povodom tvog opredeljenja :?:
da i ti nisi od onih iz nase blize mracne proslosti, srBovanje i tako to :?:
mozda su i tebi uzori V.K. i N.V.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Apr 2005, 13:35 
- Kao sto rekoh Petrovic Petar 8) .

- Forum imam, igrom slucaja i za razliku od ovog mnogo je vise posecen, ima puno zanimljivih tema i nije napravljen na ovakav izvestacen nacin. Ne zelim reci o kom forumu je rec, jednog dana ce znati.

- Narod gradi narod a ne pojedinci :shock: pa zar nije demokratski izabran da nas predstavlja u SO Kraljevo, a sta on radi?

- Bio sam i ostao najveci protivnik blize mracne proslosti tj. Srbovanja kao sto kazete i sa njim zajedno bio u prvim redovima u svim setnjama, ali kad su dosli na vlast odmah su zaboravili ko je to sve bio sa njima tih dana.
Iskreno neznam ko si ti ovi V.K i N.V ali ako su iz tzv. elite iz mracne proslosti, veruj mi nisu mi uzor .

- Identitet namerno ne zelim da saopstim radi svoje fizicke bezbednosti, znate i sami kakve su demokrate sa neistomisljenicima.

@gost
A kako videh ni ti se ne prestavi sa imenom, a mene kritikujes, ili je to alazovic promenio taktiku pa se javlja kao gost

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]