forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 19 Maj 2019, 19:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Mar 2005, 15:10 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 11 Jan 2005, 15:20
Poštovani Aleksandre,

imam jednu molbu koja se tice, ne samo mene, vec svih Kraljevcana koji zive bilo u Kraljevu bilo u ostatku Srbije. Zaposlen sam u A.D. "Telefonija" u Beogradu, i kako ja volim da kazem, Kraljevcanin na privremenom radu u Beogradu. Veliki sam lokal-patriota i navijac Sloge, Ribnice i uopste svih Kraljevackih ekipa u najvisim rangovima takmicenja. Pratim sve utakmice nasih ekipa kada igraju u Beogradu, doduse i u Kraljevu!!!

U kosarkaskom prvenstvu, ostalo je jos 2 kola do kraja. U subotu 2. Aprila igra se jedna od najbitnijih, ako ne i najbitnija utakmica cele sezone za oba Kraljevacka prvoligasa, tj. u Beogradu se sastaju Atlas-Sloga. Utakmica je bitna iz dva razloga, jer ako Sloga pobedi Atlas, nece joj trebati pobeda i protiv Masinca u poslednjem kolu, sto znaci, da Sloga SIGURNO ide u Super ligu, a Masinac ima velike sanse (u zavisnosti od rezultata Borca, Lionsa, Mornara ili Ergonoma) da ostane u 1.ligi, i tako i sledece sezone Kraljevo ostane "Srpska Bolonja"!!!

Zato bi bilo lepo da objavite na sajtu, poziv za sve Kraljevcane koji zive u Beogradu, Kraljevu i drugim gradovima Srbije, da dodju u halu Vizura 2.Aprila u 19:30h da bodre Slogu! Dvorana se nalazi u ulici Tosin bunar u blizini Studenjaka na Novom Beogradu.

Unapred hvala.

Pozdrav, Dragan

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2005, 18:52 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Citiraj:
Zato bi bilo lepo da objavite na sajtu, poziv za sve Kraljevcane koji zive u Beogradu, Kraljevu i drugim gradovima Srbije, da dodju u halu Vizura 2.Aprila u 19:30h da bodre Slogu! Dvorana se nalazi u ulici Tosin bunar u blizini Studenjaka na Novom Beogradu.
Dogovor,

Kada ovo budes čitao, trebalo bi da sam već postavio vest :)

Pozdrav!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Mar 2005, 08:26 
Kraljevčanin omladinac

alazovic je napisao:
Citiraj:
Dogovor,

Kada ovo budes čitao, trebalo bi da sam već postavio vest :)

Pozdrav!

ZAHVALJUJEM SE PUNO, u svoje ime i u ime svih navijaca Sloge i Masinca. :D
Nadam se da ce ovaj poziv uroditi plodom i da ce puno Kraljevcana doci u Vizuru da pomogne Slogi, a i Masincu!

Hvala jos jednom!

Pozdrav, Dragan

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Mar 2005, 09:48 
Big boss!
Korisnikov avatar

Ako zahvaljujući ovome dođe i jedan čovek u halu, nešto smo uradili :)

Ako još Sloga pobedi (u šta ne sumnjam), eto nama radosti!!!

Pozdrav, Aleksandar

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Apr 2005, 09:55 
Big boss!
Korisnikov avatar

Nije baš pobedila, ali pošto je OKK BG izgubio, rezultat je sličan :lol:
Citiraj:
Košarkaši kraljevačke Sloge, kao trećeplasirana ekipa Atlas Pils Yuba lige, učestvovaće u Superligi Srbije i Crne Gore.

Iako su u subotu uveče izgubili u Beogradu od Atlasa 95:89, u derbiju 25. kola Atlas Pils Yuba lige, kraljevačkoj ekipi je na ruku išao poraz OKK Beograda na svom parketu od čačanskog Borca 91:87.

"Klonferi" su uoči meča računali na dve pobede u poslednja dva kola i eventualna dva poraza kraljevačke Sloge koja bi ih odvela u Superligu, ali su doživeli poraz od Borca.

Novosadska Vojvodina i Atlas su još ranije obezbedili plasman u Superligu SCG, koja počinje 16. aprila, a u kojoj će učestvovati i pet ekipa iz SCG koje su se takmičile u regionalnoj Goodyear ligi.

U prvom kolu novoformirane Superlige Sloga će igrati protiv Crvene zvezde. Pobedom u Beogradu Borac je načinio veliki korak ka opstanku u Prvoj ligi, a u sličnoj poziciji je i Mornar iz Bara koji je pobedio Lovćen.

Niški Ergonom je u utakmici, koju su u Nišu opisivali kao "meč sezone", pobedio vršački Svislajon i prebrinuo sve brige oko opstanka.

Mašinac je pobedio Lavove sa čak 30 poena razlike (96:66), ali su Lavovi igrali sa kadetskim timom. Lavovi, koji su odavno ispali iz Prve lige i u velikim su problemima, prošle subote nisu izašli na dvoboj sa Slogom, pa su taj meč izgubili 20:0.

Pozdrav, Aleksandar

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Apr 2005, 14:03 
Kraljevčanin omladinac

Jos jednom hvala, utakmica je bila fantasticna, od ukupno 600 gledalaca, 500 je bilo iz Kraljeva. Navijali smo i uzivali i malo je falilo da pobedimo, ali nema veze, bitno je da idemo u Super ligu. :D
Bice tu jos dobrih utakmica, sa Zvezdom, Partizanom...

Jel vam se svidja slogan?

Napred Sloga i Masinac
ja sam pravi Sumadinac!!!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]