forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 08 Dec 2019, 16:06

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 18:57 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 11:48
da da, ide vranic ulicom, prilazi devojci i kaze: "Izvini, jel mogu da te izmerim?"
sljas, levi, sljas desni, {to su bili njegovi obrazi, sada rumeni kao karanfili}

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 19:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
E slatko si me nasmejao :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 23:32 
I MENE, joj hocu da se zadavim sa ovim krastavcem, covece nisi norm.
Srecom nije mi se desilo, najgore je kod druga na 18. htela cura da mi olomi UV neonku o glavu, al to ima 5 godina i bio sam mortus.
NE ne to se meni ne desava.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 23:36 
Al lupam ja svasta kad popijem, tek sad vidim.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 00:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23
coper je napisao:
Ja drage sestre gledam kruzno i sve. Uzduz i popreko. Prva stvar: Zenstvenost! (Zenstvenost velikim pocetnim slovom, zbog toga sto je to retkost kod nasih devojaka).
Najvise obratim paznju na svetliji ten, dalje, ruke, kolena, stopala. Lepo formiran zadnji deo. Ma ni one manekenke ne lice ninasta. Sve specene po 45 kila (i bitno da su iskvarcovane).
Pa mozda i nije vazno da sad ima perfektno lice, oci, kosu.
Najvaznije je to da, ona ume lepo da hoda, lepo da se oceslja (a ne ko neke "nadenule" siske na oci...i tako dve godine bez promene),
dalje da zna da sedi "zenski", da da zenski, lepo da se obuce ( da od 7 dana u nedelji 6 bude u suknjama i haljinama (e to je zenski), a ne u pantalonama, kao Kraljevcanke u vecini.

I naravno pozdrav za sve ne isfolirane devojke grada Kraljeva.

Poseban i veliki pozdrav za mladje Kraljevcanke, one jos nisu stigle da se uobraze ( jos nisu poletele visoko).

Ne mogu da verujem da Vas samo izgled interesuje. Ili je to samo za prvi pogled?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 00:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Jesi li ti solo drinker? Steta. A imas dobro drustvo ovde na forumu.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 14:00 
Ma bilo neku drustvance posle posla palo pivo, a vrucina udarila u glavu pa.... :oops: :oops:
Nikada solo, glupo mi je i kada vidim nekoga da pije solo alkohol.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 21:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
pa TO JE normalos..gde ces da ucestvujes u alk-paradi kao solista :roll:

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 00:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Danijela sreco,
bez uvrede, ali fizicki izgled je najbitniji. Bar u pocetku.

Jedino je problem u tome sto ja govorim iskreno, a oni koji pocnu sa: "te moral, pa IQ, pa duhovitost itd" , veruj mi takvi su totalno neiskreni.

Izuzetno cenim poznatog Jovana Marica, pa ako takav covek govori da je fizicki izgled najvazniji, zasto bih ja pokusavao da izigravam pametnijeg?
Njegovo pitanje je da li ce muskarac najpre prici lepoj ili pametnoj zeni?
S druge strane isto tako, da li ce zena prici lepom ili pametnom muskarcu?
Mada ce najpre finansijski dobro potkovanom (ali to sada nije tema).
Taj prvi prilaz, koji je najvazniji ipak ostaje najprirodniji, pa ako te nesto ne privuce k' toj osobi (najnormalnije osobi suprotnog pola), onda bolje nemoj ni da kreces u akciju.

Ja nepravim barijeru izmedju lepih i ruznih zena, samo iznosim cinjenice koje su bez ankete uocljive. Fiz. izgled je presudan na samo startu.

Da me ne bi ni ti, ni bilo ko drugi pogresno shvatili naglasavam da u navedenom tekstu nisam stavio na prvo mestu lepotu zene, vec fizicki izgled koji je presudan. Po tom izgledu neko ne mora da bude savrsen da bi se nekom svideo.

A da li sam u pravu...?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 00:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
vranic_a je napisao:
Nego Luciana, reci mi gde si ono bila, vidim da si se slikala negde oko nekih istorijskih mesta, a i rekao bih da je inostranstvo u pitanju, ona kuca u obliku zamka (ne znam kako drugacije da je opisem) mi se svidela.

Francuska mada nisam sigurna dali mislimo na istu sliku posto sam dosta stavila na sajtu :?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 00:57 
Korisnikov avatar

Jos nekoliko vaznih stvari.
Zeni je najlakse da sebe ulepsa. Potrebna je samo volja (i na zalost vecine, malo parica). Ako nece da sredi frizuru , da lakira nokte, da obuce suknjicu, obuje stiklicu, da se nasminka, PA (Kraljevacki) BRE NE TREBA NIKO NI DA JOJ PRIDJE.
Jedan veliki problem je taj sto zene zbog straha postaju serijske. Da ne bi ispale iz trenda sve se slicno i oblace i friziraju itd. To me malo podseca , (bez uvrede), na stado ovaca, gde je razlika samo u boji ovce, a sve su isto potsisane. Zato je frizerima lako jedna frizura sest meseci najmanje traje kod 90% zena.
Hajde da malo porazgovaramo. Zasto vi devojke, ne bi napravile neku frizuricu , npr.kao sa filmova iz 50-ih, 60-ih, s onim pundjama i sl.? Sto da ne? Treba probati, a da li ce se to nekom svideti..., uz pratece, sigurno da.
Tako isto i za odelo. Treba jedna osoba iz celog grada da se obuce na sebi prikladan nacin, da bi je sve iskopirale u narednom periodu. Ta osoba , sada vazno, mora biti neka koja je na glasu, a sto bi rek'o jedan stari Kraljevcanin: viri joj peruska iz...
Nemojte drage sestre da budete kopir masine. Budite svojstvene i licne. Nemojte da gledate u druge zene, svoje drugarice, lica sa televizije...
Dobar savet sam dao. Pogledajte neki stari film (nebitnog sadrzaja i karaktera), pa ako vam se svidi nesto, e to iskopirajte.

Tako je krenula ona "epidemija" oko debelih usana, ili kvarcovane koze. To je cista zabluda da to svi vole. Tako je i sa muskarcima. Ona smesna frizura kratko sa strane, ostalo dugacko. Mislim, ako se ne varam, da je krenula sa televizije pink. Frizura uzas, muskarci svi isti kao Hitlerovci.

Najlepse je... kada je licno, Hrvati bi rekli osobno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 01:33 
Brate izvini ali ja volim svoju kratku frizuru jer mi je lako za odrzavanje i lepo se osecam, a sto se tarzanke tice jeste neka manija.
Za devojke si u pravu, treba se obuci tako da se najbolje osecas u toj odeci, i zracices lepotom.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 01:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
vranic_a je napisao:
Brate izvini ali ja volim svoju kratku frizuru jer mi je lako za odrzavanje i lepo se osecam, a sto se tarzanke tice jeste neka manija.
Za devojke si u pravu, treba se obuci tako da se najbolje osecas u toj odeci, i zracices lepotom.

Frizura oduvek i ostace po tome kako izgledas. Nemoze nekom kome stoji kratka kosa da je pusti ili slicno

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 11:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 11:48
Coperu, slazem se sa tvojim misljenjem, prvo sto primetimo svi jeste fiz. izgled, jer da ti se neko ne svidi fizicki kako bi saznao ostalo jer se ne bi ni interesovao za tu osobu.
A sto se tice Marica, svaka cast i njemu i njegovoj supruzi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 11:39 
Korisnikov avatar

Ma ok. I ja imam kratku kosu. U pravu si, laka je za odrzavanje, i pri svakom tusiranju (leto zima) brzo se osusi.

Ali to sada prelazi u drugu temu. Muskarci. Nama je mnogo lakse, ali pricamo o devojkama. Ipak su vaznije od nas. I trebamo ih zajedno ulepsati.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]