forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 04 Avg 2020, 19:07

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2005, 04:42 
Kaze ALazovic da ce da se trudi u politickom smislu da se nesto promeni, ili da bude bolje samo ako to omladina zeli? Koji si ti klinac onda u stranci? Da nisi mozda i u nekoj vlasti, pa zasluzujes da te narod istera motkom?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2005, 04:45 
tj vezano za svoju stranku sto si rekao?!

Znaci zasluzujete svi motke.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2005, 15:33 
@gost2
Kad malo bolje razmislim ...
:wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2005, 19:51 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Pomenuta je politika - odvojeno i prebaceno u "Politiku"!

Pošto uvek postoje ljudi koji vole da se igraju virtuelnim motkama, što se mene tiče - udrite, ne boli nešto mnogo :)

Ako već nekoga svrbi - evo ponovo: NISAM u vlasti!
BIO sam odbornik do kraja 2002. godine i to "zadovoljstvo" prepustio onima koji su to mnogo više želeli na izborima 2003. (nisam prihvatio ni da budem kandidat). Trebalo bi da je svima poznato da Demokratska stranka NIJE na vlasti u Kraljevu od tih izbora, mada je de-facto izgubila vlast kada je dopustila Ljubisi Jovasevicu da se razmahne...

Pošto je lako napadati i pljuvati, ajd' sad ja da pitam onako drugarski: kako svi vi i po čemu merite vrednost politike i političara? Da li ste uopšte razmišljali o tome?
Nemojte odmah da odgovarate, dakle ne na prvu loptu, nego malo razmislite, pa odgovorite hladnom glavom.

Nadam se da ipak nije tačno ono što se priča po gradu: da kraljevčani političare mere po veličini njihove brade, brkova, nosa, ušiju... a ne onoga što su uradili za Kraljevo :wink:

Što se tiče moje stranke, tu sam da pokušam da branim ono što smo uradili dok smo bili na vlasti (od 2000-te, ali i u onom periodu od 1997-2000. godine), dakle samo konkretne stvari a ne ono tipa "svi su oni isti... lopovi... mafija..."

Jedna dobronamerna molba...
Molim vas, pokušajte da se uzdržite od velikog pljuvanja da ne bi, poštujući pravilnik foruma, morao baš mnogo da administriram poruke. Dovoljno je valjda što dopuštam da se postuje anonimno, a što se (ne razumem zbog čega) to ovde maximalno koristi.

Pozdrav...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2005, 19:52 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Ajd' prvi ja... :)

Recimo, pomenuću nešto na šta smo ponosni: rezervoar za vodu u Jarčujaku. Odradili smo ga "na mišiće" za pola godine. Ogromna investicija, a zvrji prazna jer ovi "sadašnji" nisu sposobni dve godine da ga spoje cevima u vodovodni sistem. Po našim najpesimističkijim prognozama to je trebalo da se završi već početkom 2004. godine, a do sada bi se počelo i sa izgradnjom kraka ka Lopatnici...

A i bez Lopatnice, rezervoar bi eliminisao problem nestanka vode u višim delovima grada (punio bi se noću iz izvorišta Konarevsko polje a danju bi se ta voda vraćala u sistem, kad je najveća potrošnja)

Pozdrav...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2005, 18:48 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Okt 2005, 06:17
Ciao!

Citiraj:
Ako već nekoga svrbi - evo ponovo: NISAM u vlasti!
BIO sam odbornik do kraja 2002. godine i to "zadovoljstvo" prepustio onima koji su to mnogo više želeli na izborima 2003. (nisam prihvatio ni da budem kandidat). Trebalo bi da je svima poznato da Demokratska stranka NIJE na vlasti u Kraljevu od tih izbora, mada je de-facto izgubila vlast kada je dopustila Ljubisi Jovasevicu da se razmahne...

Prema mome misljenju mnogo si vise mogao da uradis kao odbornik nego sto se ovako hvalis da si mesto prepustio drugom.

Citiraj:
Pošto je lako napadati i pljuvati, ajd' sad ja da pitam onako drugarski: kako svi vi i po čemu merite vrednost politike i političara? Da li ste uopšte razmišljali o tome?
Nemojte odmah da odgovarate, dakle ne na prvu loptu, nego malo razmislite, pa odgovorite hladnom glavom.

Ja smatram da se vrednost jednog politicara ili sistema meri samo zadovoljstvom i zivotnim uslovima gradjana. Sve ostalo je politika :)

Citiraj:
Što se tiče moje stranke, tu sam da pokušam da branim ono što smo uradili dok smo bili na vlasti (od 2000-te, ali i u onom periodu od 1997-2000. godine), dakle samo konkretne stvari a ne ono tipa "svi su oni isti... lopovi... mafija..."

Najbolja odbrana je valjda to sto si ostavio iza sebe. To bi trebalo samo za sebe da govori...

Pozdrav,

/amigo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2006, 16:07 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Pa ne mozhe se vrednost politichara bash tako lako objasniti i to u jednoj rechenici, Amigo. Bilo je i zadovoljnih za vreme Miloshevica. Iskreno, nisam ni ja dovoljno kompetentan da tako lako odredjujem vrednost politichara, iz rukava, mislim da to ne mozhe ni svaki politikolog pa ni iskusni politichar. Da bi neko shvatio efekte politike tj akcije koje preduzima neki politichar treba da ima obilno znanje iz oblasti ekonomije, kulture, prava... Svi su bili zadovoljni za vreme Tita i zhivotni standard je bio visok ali dugorochno CVRC. Nije politika od danas do sutra. A to, shto kritikujesh DS u Kraljevu, amigo, to stvarno nije umesno, pogotovu zato shto se vidi efekti njihove vlasti i vlasti nekih drugih, to mozhe prepoznati i neko ko nije struchnjak, dakle i ti.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]