forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 12 Nov 2019, 23:32

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Okt 2005, 17:15 
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46
Duga veza?Kratka veza?Instant veza?Dajte svoje mishljenje o tome.....

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2005, 20:12 
Hmm pa prvih par su bile kratne bas bas, a zatim jedna malko duza, ali nezatno, a ova nadam se vecna.
Ma nema za kratko vreme sta da se uradi i razradi i upozna, e sad ima i avanturista koji su cisto za fiskulturu pa cao.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2005, 05:07 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38
hehehe Fiskultura uvek dobro dodje :twisted: :twisted: :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 09:13 

Xe xe xe zivo me zanima kad cesh prestati da crtash te djavolchice... :twisted: :twisted: :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2005, 17:33 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38
Samo mi nije jasno kako si mogla tako nesto da me pitas a i ti si pocela da zvrljash Djafolke :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2005, 07:26 

xexexexe pa moji su zato ih i crtam xexexex Im fall in love with Devil Himself! :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2005, 22:32 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13
Šta da ti kažem...to je sve individualno...od para do para...ja sam sa suprugom "hodao" 8 meseci, pa veridba na godišnjicu poznanstva, pa svadba na dvogodišnjici...i tako...

Tu je i beba...i ostalo što ide...ma kuliramo...i dobro nam je...daleko smo od roditelja...i ostalih....a to je naj-najbolje...hehe
Arasli smo godinama daleko jedno od drugog...300 km...i eto...sudbina je sudbina...i ljubav je učinila svoje...

poz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2005, 14:28 
Boolje ovako

Poslednji put menjao vranic_a dana 21 Jul 2006, 11:33, izmenjena samo jedanput

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2005, 14:37 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan 2005, 02:00
E j*bi ga... Tuzno, tuzno :cry:

Ali to ti je sto ti je, guraj dalje! Ako ti se ona vrati - vrati, ako ne - bice ih jos...

To mu je to, simple thing!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2005, 00:51 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Okt 2005, 06:17
vranic_a je napisao:
Ma zene su cudne, zajebu te za cas, moja se sama zajebala, da vam ispricam, 2 decembra se posvadjamo oko toga gde u buducnosti da zivimo, nisam zvao 5 dana niti se videli, za to vreme ona je dopustila da joj pridje jedan lik 9 godina stariji i dopustila je da joj se svidi, 2 puta je partio na stanicu sa posla, i sada kada smo se pomirili on se njoj svidja, a i svidjam joj se i ja, sumnja u sebe kako ce biti ubuduce, ne zna sta oseca prema tom drugom, a mi 3 godine zajedno i godinu i 3 meseca vereni, i dozvoli posle svega toga da joj drugi pridje, a volim i voleo sam je kao boga, i sada me svaki delic srca boli i cepa mi se vec 10 dana ne jenjava.
E sada vidite to ja je ni JEDNOM nisam prevario, a on se za tako kratko "svideo" prisao sa temem nesto te muci, sto si tuzna, pricaj mi o tome, bas dobra strategija za ranjivu osobu u tom trenutku, sad ona prica kako nije vredna da se mucim oko nje ljudi sta mislite sta da radim, mozda je to njeno osecanje prolazna pojava????????????????
Planirali smo da se uzmemo u januaru i dete, sve je to radovalo, sada je ne raduje vise.

Ljubav je jako cudna i neobjasnjiva stvar. Pojavi se tamo gde se najmanje ocekuje a moze da uvene u najboljim ekonomskim uslovima. Jedna stvar koja lose utice na razvoj ljubavi je rutina.

Sigurnost je dobra stvar i treba da postoji kao parametar za razvoj jedne veze. Medjutim za strast je potrebna promena. Iz ovih nekoliko redova mogu da zakljucim da si dobro situiran, imas buducnost sredjen posao posle skole itd. Ovo je kvalitet za muskarca.

Medjutim koliko cujes sta tvoja lepsa polovina zeli da radi. Znas ono sa pozoristem itd. Jel si razmisljao da je iznenadis na primer odlaskom u operu, uplatis kurs argentinskog tanga ili je odvedes za vikend u na primer Nisku Banju u neki hotel sa masazom itd...
U slucaju da osecas da si uradio sve ovo ili slicno, alternativa je da se razdvojite na primer mesec dana, nista telefon, nikakav kontakt i "razmislite" da li hocete da budete zajedno. Odvojenost iu ovakvim slucajevima daje najbolji odgovor na pitanje da li ste i dalje jedno za drugo. Jos jednom ovo u slucaju da si pokusao sa svim drugim stvarima.

Jednu stavar nemoj da radis, sto si vec poceo a to je da zalis sebe - Jao jadan ja nisam je prevario - to je pateticno. Rastanak sada je u svakom slucaju bolji nego da ti se to desi kad dobijete decu....

Nadam se da ti ovo moze na nek nacin pomoci... A ako ne kao sto Andric rece: Najbolji nacin da se resis ljubavne boli je da nadjes novu, jos vecu...

/amigo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2006, 20:31 
:oops: :oops:

Poslednji put menjao vranic_a dana 21 Jul 2006, 11:34, izmenjena samo jedanput

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2006, 13:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Nema razloga da se ljutish na tog vechitog studenta. On ne krshi zakon a to shto `spopada` tvoju devojku je iskljuchivo njena krivica zato shto mu je dala povoda za to, kapirash, ako nije zainteresovana on bi vec otishao dalje ali ona ga izgleda ohrabruje u tome, svesno ili nesvesno, dakle, poprichaj sa njom, ako mu jasno stavi do znanja on ce otici a ako posle toga nastavi onda je to seksualno uznemiravanje i mozhe da ga tuzhi ako joj to smeta ali ne verujem da bi ga tuzhila, moj brajko, to ti je ona fora `hajde da budemo drugovi a za kasnije cemo da vidimo`. Deo krivice je mozhda i tvoj, mozhda nisi bio bash najbolji momak prema njoj ali ako jesi bio dobar onda ne dozvoljavaj da te neko vuche za nos i potrazhi srecu na drugom mestu. Ne znam shta imash protiv da se neko udvara devojci ili zheni koja je `zauzeta` kako ti kazhesh, pa nije devojka kao toalet pa kad jedan udje pishe ZAUZETO. Koliko sam razumeo ta devojka ti nije supruga a i da jeste, uvek ima neotudjivo ljudsko pravo da raskine ili se razvede ukoliko joj se svidi neko drugi ili ako joj se jednostavno ti ne svidjash. Puno srece

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2006, 20:02 
100% si u pravu. I tacno je da je na njoj da mu jasno stavi do znanja da nikakav kontakt ne treba da ima sa njim niti pice niti kafa niti ista ako je on muva a ona zeli da bude samnom, mada koliko mi se cini mislim da mu je i stavila do znanja to ali kasno. Cini mi se da je malo falilo da posrne, mozda i jeste, neznam ali po njenoj prici mislim da me puno postuje, i kaze da mi to nikada ne bi uradila i da mu je to rekla. Ko ce ga znati.
Imalo je i moje krivice, postala je nesrecna jedno vreme jer sam bio nervozan i cimao se na nju bezveze pa je bilo par svadjica, zatim pritisak na poslu. Sada se mirimo, i situacija polako se stisava, ona je Ok i ja sam Ok, samo sto smo raskinuli i sada ponovo nastavljamo ali mi nije jasno da li treba stvarno vremena recimo par nedelja da sve ponovo legne na svoje, jer nije ono pomirili smo se i nastavljamo kako je bilo bas SVE, nego nekako kao da ide iz pocetka, dosta je napeta i zategnuta, a ja nestrpljiv pa mnogo zapitkujem i smaram cega sam i svestan.
Dakle jel treba vremena da se stvari slegnu?
I kako to obicno ide posle svadje i raskida da ponovo dvoje budu zajedno, jer nikada nisam bio u ovoj situaciji, a jako mi je stalo da zadrzim ovu vezu jer znam da ni jedna nece biti ovakva a stvarno smo bili nevidjen par svi znaju.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2006, 21:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Drago mi je da realno posmatrash situaciju. Sada se malo potrudi i bice sve u redu, iznenadi je, zhene to vole. Jedan dan neka to bude cvece, drugi dan uzmi neko fino vino i spremi neku finu klopu a da ona ne zna, uradi i neshto luckasto, zhene to isto vole, npr pozovi je u 4 ujutru i reci da si je sanjao i da je puno volish, josh bolje bi bilo da je stvarno sanjash pa da to uradish ali u tvom sluchaju se ova sitna lazh prashta. Vechera sa svecom je uvek pogodak, neki sitan poklonchic i malo pazhnje :D srecno

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Avg 2006, 04:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Zajubija sam se :oops: :oops: :oops:

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]