forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 20 Nov 2019, 03:23

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Tetovaza i piercing
PostPoslato: 18 Okt 2006, 10:11 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
Slika

Za ili protiv?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2006, 16:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 20:44
za piercing jedino na pupku.....tattoo - maybe....zavisi gde i kakva....

Poslednji put menjao bebidoll dana 18 Okt 2006, 20:58, izmenjena samo jedanput

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2006, 18:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
piercing definitivno ZA!, samo ne na pupku... Malo mi je bezveze i na ~oseljivim~ mestima.
Ja jos uvek nisam resila bas sasvim sa sobom, ali dozvolu roditelja cu imati tek u julu, ali radim piercing na jeziku. Smatram da je to najlepse mesto za mindjushu. Ne primecuje se stalno, a divan je ukras. I znam da imam jako lep nos (ovo stvarno nije bilo sa zadnjim narcisoidnim namerama...) pa sam mislila i nos da ukrasim sitnom, sitnom mindjusicom, ali to je vec mozda preterano... Ne znam bas. U svakom slucaju na nosu nije toliko strasno. Ne boli mnogo, a koliko znam moze sasvim fino da zaraste, pa neka mi ostane 'rupica' ili oziljak ili sta vec, ako mi kasnije u zivotu ne bude odgovarala...
A ushi su mi izbusene do kraja... ne znam... nista posebno, iskreno te mindjuse mi stoje tako vec godinama i zaboravila sam da ih i imam.....

Tetovaze, definitivno za! ali iskljucivo ako su sa smislom, ako su kvalitetno odradjene i ako nesto znace... ok, ne mora bas sve da ima poentu i dublji smisao, ali tetovaze kao sto su tribali na dnu ledja, delfini, ruze, srca i ostalo... su stvarno s*anje i prepustam ih samo nekreatiivnim ljudima... Moje mesto za tetovazu je na ledjima, i to u predelu "iza" levog ramena... jos uvek nisam sigurna sta ce tacno da bude, mislim imam nesto u glavi, ali ne znam jos uvek.... sad sam se setila, pa to je za samo mesec i po dana... i hvata me frka, mada tvrde da ne boli.. ali ja imam jako osetljivu kozu, pa se zbog toga brinem...

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2006, 22:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Ja imam pirecing na jeziku ;) ...na pupku je extra ako devojka ima lep stomak...meni licno ne odgovara..posto imaju gotov "svi".......a tetovazu cu uskoro da uradim...samo da se odlucim na koje mesto i sta..... U glavnom volim to...ako je umereno.....ako je osoba preterano "okicena" deluje mi vec vestacki........ ;)

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2006, 22:49 
Korisnikov avatar

sta fali piercing na pupku?? i to sto ga imaju svi eeeee, jeste bzvz...ali ja idem od toga da sam ga probusila onda kada sam ja to htela a ne kada je bilo IN... 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2006, 20:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23
i jedno i drugo je okey .... ali sve u meri, meni se svidja kod muskarac pearcing na obrvi :wink:

onda sam zaista bolja!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2006, 20:54 
Korisnikov avatar

uuuuuu, slazem se, liki :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 01:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Majesty of the Nightsky je napisao:
piercing definitivno ZA!, samo ne na pupku... Malo mi je bezveze i na ~oseljivim~ mestima.
Ja jos uvek nisam resila bas sasvim sa sobom, ali dozvolu roditelja cu imati tek u julu, ali radim piercing na jeziku. Smatram da je to najlepse mesto za mindjushu. Ne primecuje se stalno, a divan je ukras. I znam da imam jako lep nos (ovo stvarno nije bilo sa zadnjim narcisoidnim namerama...) pa sam mislila i nos da ukrasim sitnom, sitnom mindjusicom, ali to je vec mozda preterano... Ne znam bas. U svakom slucaju na nosu nije toliko strasno. Ne boli mnogo, a koliko znam moze sasvim fino da zaraste, pa neka mi ostane 'rupica' ili oziljak ili sta vec, ako mi kasnije u zivotu ne bude odgovarala...
A ushi su mi izbusene do kraja... ne znam... nista posebno, iskreno te mindjuse mi stoje tako vec godinama i zaboravila sam da ih i imam.....

Tetovaze, definitivno za! ali iskljucivo ako su sa smislom, ako su kvalitetno odradjene i ako nesto znace... ok, ne mora bas sve da ima poentu i dublji smisao, ali tetovaze kao sto su tribali na dnu ledja, delfini, ruze, srca i ostalo... su stvarno s*anje i prepustam ih samo nekreatiivnim ljudima... Moje mesto za tetovazu je na ledjima, i to u predelu "iza" levog ramena... jos uvek nisam sigurna sta ce tacno da bude, mislim imam nesto u glavi, ali ne znam jos uvek.... sad sam se setila, pa to je za samo mesec i po dana... i hvata me frka, mada tvrde da ne boli.. ali ja imam jako osetljivu kozu, pa se zbog toga brinem...

ZA & ZA

Majesty, da te ohrabrim malo za tattoo. Ja ga imam na istom mestu na kome ti planirash da uradish. Ne boli puno - u pochetku uopshte, a kako se odmiche sa radom - boli pomalo. Ali mozze da se izdrzzi bez problema. Ako ti bash bude frka, drzzaccemo te za ruku, samo reci :wink:
Piercing na nosu ne ostavlja ozziljak, a ni na donjoj usni. Meni bar nije ostao, a imala sam oba. Sada imam samo na pupku i to vecc 13-14 godina.
pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 08:39 
Korisnikov avatar

el bitch'zzz je napisao:

ZA & ZA

Majesty, da te ohrabrim malo za tattoo. Ja ga imam na istom mestu na kome ti planirash da uradish. Ne boli puno - u pochetku uopshte, a kako se odmiche sa radom - boli pomalo. Ali mozze da se izdrzzi bez problema. Ako ti bash bude frka, drzzaccemo te za ruku, samo reci :wink:
Piercing na nosu ne ostavlja ozziljak, a ni na donjoj usni. Meni bar nije ostao, a imala sam oba. Sada imam samo na pupku i to vecc 13-14 godina. pozz

wowwwwwww....hehe :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 11:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
el bitch'zzz je napisao:
ZA & ZA

Piercing na nosu ne ostavlja ozziljak, a ni na donjoj usni. Meni bar nije ostao, a imala sam oba. Sada imam samo na pupku i to vecc 13-14 godina.
pozz

Jao kako se vreme priblizava meni je sve veca i veca frka... E, a u pitanju je lepo sunce u kome se nalazi mesec, a zraci sunca idu nesto izuvijano istripovano i na kraju imaju neke cvetove, koji su kao ljiljani. Sama sam je osmislila, a ortak je naravno uradio skicu... I sada cu to najverovatnije da uradim u Beogradu, ili ako znate nekog profi, da to radi ovde. Mada ljudi ovde uglavnom imaju 100 tetovaza koje radi i onda kao biraj: srce, cvet, maca, kuca.........itd

Sto se piersinga tice sve vise i vise zelim. Prvo cu uraditi nos, pa jezik i poslednje sto bas zelim je.......... mindjusa ispod donje usne. Mislim da bi mi super stajala, jer imam pune usne, a donju pogotovu i onda kao da je to mesto rodjeno za mindjusu.

Ako tetoviranje bude u Kraljevu, prihvatam ponudu drzanja za ruku. Slika

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 00:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Ako tetoviranje bude u Kraljevu, prihvatam ponudu drzanja za ruku. Slika

U svako doba :wink:

Ako odluchish da radish tattoo u KV-u, jedino koga smem da ti preporuchim je Kimi. Ja sam radila kod njega. Chovek se bavi time vecc 30-ak godina.

A piercing nikako u KV-u! Ja sam radila u BG-u - studio "Sindjel", najstariji salon tog tipa u staroj Jugi i najbolji. Javi ako ti treba broj.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 09:41 
Radi li ko privremene, tipa jednu godinu, dve i da nestane?
Ne zelim da imam trajnu, zbog posla kojim planiram da se bavim.
Ili eventualno jel neko zna gde u KV moze da se kupi crna kana, nema u india shop-u pitao sam.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 14:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
To ili volis ili ne. Nema veze sa poslom kojim ces se baviti.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 21:32 
Zavisi od slike i mesta na kom se radi. Ali ne zelim trajnu, dakle ima li neko odgovor?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 22:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Opet ces da kazes da popujem. Pa danas je sve normalno i dozvoljeno.
Predsednik drzave(ne nase) - peder
Ministar - tetoviran
Biznismen - sa mindjusom
Pisac - sa pirsingom
itd itd

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]