forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 29 Sep 2020, 00:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 23:41 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Kapetan Deroko je napisao:
Толицко од мене. Ја више овде немам шта и коме да пишем, нити са ким имам да полемишем. Уживајте.

Nadam se da držiš reč... pošto ti je trebalo podosta dana da smisliš ovaj odgovor... Da li je razlog vremenska razlika ili kilometraža koja te deli sa haškim tribunalom, ne mogu da procenim ](*,)

A što se tiče poznanstava, vidim da si poznavao Zorana taman toliko koliko sam i ja poznavao VojicuŠ kad sam sa drugarima sa faksa išao da miniram njegovu tribinu ranih devedesetih :) Moja tadašnja deviza bila je "Upoznaj protivnika da bi ga lakše savladao"... A pod kojom li si ti parolom tada bio u DO ako nije tajna???

Citiraj:
полемисати са тобом је потпуно нерационално јер твоји ставови више приличе каквом средњошколцу него озбиљном човеку од скоро 40 година.

Šta ćeš, životna škola + pogled na dostignuća zemalja u okruženju...

Citiraj:
Оно што је опасно је да као човек донекле политички ангажован испољаваш припадност култу личности, искључив си према онима који другачије мисле, уколико се чињенице не у уклапају у твој систем утолико горе по чиненице

Pročita me k'o bukvar :oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 00:27 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Kapetan Deroko je napisao:

Толицко од мене. Ја више овде немам шта и коме да пишем, нити са ким имам да полемишем. Уживајте.

E bas steta. Taman pomislih da ces malo manje praviti greske u kucanju, kad ti odustade. Nije cirilica bas tako laka, pogotovu tamo preko bare. I bolje da tamo drzis predavanja nego ovde. Tamo si bar placen, nadam se.
A nas ostavi da uzivamo. =;

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 01:12 
Dosadni ste, svako ima razlog zbog cega misli tako kako misli. :roll: :roll: :roll:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 13:42 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2006, 15:05
Majesty of the Nightsky:
Citiraj:
Ne kapiram... zasto je ~pogrdno~ :shock: biti srednjoskolac...

У твом случају није уопште, пошто то јеси и твоја политичка размишљања могу да се припишу младалачкој незрелости. Али ако с временом ништа не промениш у опасности си да се она једноставно тумаче (и то у најбољем случају) физиолошком тупошћу. :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 16:03 
Big boss!
Korisnikov avatar

U prevodu:
Majesty, još uvek nije kasno za pelcovanje od "fizioloških tuposti" kakve su razmišljanja o:

- Srbiji u EU,
- Balkanu bez granica i pasoša,
- formiranju dominantne srednje klase koja upravlja državom,
- političarima koji zbog naglog bogaćenja idu u zatvor a ne podsmevaju se narodu kad se presele u stanove od 200kvm,
- boljem životu običnog građanina,
- itd, itd, itd

Uzgred, s obzirom da su od pre neki dan opet moderne priče o Velikoj Srbiji, branjenju Kosova oružjem, državama prijateljima i državama neprijateljima... baš bi bilo poučno gledati ekipu iz devedesetih ponovo na vlasti u 2007. godini :roll:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 17:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
@K.D.
super. drago mi je da jos ima nade za mene

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 08:36 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2006, 15:05
Драга моја Маџисти,

Морам да ти признам да си ме направила страшно љубоморним. Зашто на моје постове, у које улажем целог себе, одговараш некоме са иницијалима „К.Д.“? Чиме сам то заслужио?

С особитим изразима поштовања,
Суматраиста

P.S. Браво за превод Лазовићу! Додуше, потпуно је нетачан али ценим твој труд.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 20:30 
Korisnikov avatar

A da se vratimo na Seselja.
Mene brinu ovi njegovi na konferencijama za stampu, kao da zele, Boze oprosti im, da sto pre umre.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 21:29 
Big boss!
Korisnikov avatar

Ovo sve više liči na Ljubišu Samardžića, nadam se da nisam u pravu...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 22:15 
Korisnikov avatar

Sta bude da bude, nista me nece iznenaditi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 22:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
@ Sumatraista

Sorry, to je stvarno bilo ruzno od mene :oops: Ali kada vidim cirilicu, nekako mi je isto.
Ali, dobro, vratio si mi lepo tom cinicnom izjavom da u svoje postove upucene meni ulazes celog sebe...
Stvarno, izvini jos jednom :wink: Nemam obicaj da tako ne ispostujem sagovornika.... verovatno me stize umor.

@ QTA
Da, to sam i ja provalila. Nekako mi stvarno spooky deluje kada ih cujem sta pricaju.

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2006, 23:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05
On sigurno nece odustati a njegovima to i odgovara jer se nazad svakako ziv ne vraca. Pa, vec, kada mora...
Ali to je druga tema. O duzini "istraznog postupka" i nacinu na koji mu se pripremalo sudjenje, dostavljli dokumenti,odredjivali branioci... pojedinci na ovom forumu, osim jake mrznje, nista drugo ne rekose.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2006, 10:55 
Big boss!
Korisnikov avatar

Ima tu još jedna stvar:

Holandija je jedna od retkih država u kojoj nije etički da se na silu hrane ljudi koji odbijaju hranu, za razliku od, recimo, Srbije gde ti roknu infuziju pomešanu sa sedativima i ti se toviš a da nemaš pojma o tome.
Cenim da će uskoro da ga prebace u neku drugu državu ili da proglase eksteritorijalnost tribunala pa da mu to urade u zatvorskoj ambulanti...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2006, 14:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05
Seselj je dosta vredjao Haski sud, od Predsednika pa redom, i to dosta vulgarno. To su, takodje cinjenice, ali to ne bi trebalo da bude razlog za ovaj skandal u koji upada "Tvrdjava pravde", pogotovu sto im je i Milosevic umakao (ili su ga nenemerno ubili maratonskim procesom iako je bio bolestan). Ako im i ovaj "umakne" kako ce da opravdaju toliki potroseni novac a i Zapad sve manje slusa "obez*eb*enu" babu (prijem Srbije u Partnerstvo). Opste je poznato da i ostala dva "glavna glumca" ne vole nizozemsku klimu pa ce pozicija Haga, biti bedna posle smrti Vojislava Seselja. Sudice samo "sitnoj boraniji" za velike pare.
Pozivam Alazovica da prokomentarise nacin sudjenja. Ali bez cinizma, molim. :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2006, 15:30 
Big boss!
Korisnikov avatar

cezar je napisao:
Pozivam Alazovica da prokomentarise nacin sudjenja. Ali bez cinizma, molim. :lol:

Ne verujem da bi moj komentar mogao da promeni nečije mišljenje, a to je (pretpostavljam) svrha diskusija!

A uostalom, i red je da ja prvi počnem da poštujem ono što je i naslov teme Politika: Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Postoji dosta drugih foruma gde bi mogli da komentarišete celu tu hašku situaciju. Kraljevo je dovoljno veliki grad i sa dovoljno političkih tema o kojima bi moglo ovde da se polemiše!

Ako se slažete - temu ću zaključati. Ako se ne slažete - onda ću temu izbrisati. Izbor je pred vama...

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]